Uhapšena Katarina Rebrača

Admin Sredoje

Vruć 'leba i ajvar na njemu. Mljac.
Administrator
Poruka
112.164
Beograd -- Katarina Rebrača uhapšena zbog sumnje da je protivpravno prisvojila 37 miliona dinara iz sredstava dobrotvornog fonda čiji je osnivač, saznaje Tanjug.

55.jpg


Rebrača je Fond za borbu protiv raka dojke osnovala u maju 2006. godine, a njegove aktivnosti su započete već u septembru te godine i za kratko vreme je postigao sve svoje kratkoročne ciljeve, navedeno je na sajtu ove nevladine organizacije.

Osnovni cilj osnivanja Fonda je borba protiv raka dojke u Srbiji.

Privođenje je obavljeno u saradnji sa tužilaštvom,

Televizija Pink javila je da su uz Rebraču uhapšene i tri njene drugarice koje su takođe osumnjičene da su učestvovale u malverzacijama.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/184151/Uhapsena-Katarina-Rebraca
 
Neka tužilaštvo to dobro proveri i ako je kriva pravac zatvor, ako nije neka je puste ;)
Lagala bih kada bih rekla da nisam više puta čula da otima novac od te fondacije, budući da imam dve osobe u familiji koje su na direktorskim mestima u onkološkoj klinici i žale se godinama unazad. Ali nema svrhe napadati je dok ne prođe istraga, ima vremena pa ćemo čuti šta je istina :)

Nego, šta je sa Cecom?
 
Ko bi reko a ostavljala je utisak retko sposobne i pametne zene

Stvarno, i na mene je uvek ostavljala veoma pozitivan utisak kad god se pojavljivala u medijima...čudi me da sam u ovom slučaju pogrešila u proceni...:think:
Videćemo da li je optužba opravdana, mada gde ima vatre....
A šteta, bavila se toliko plemenitom aktivnošću...Zar je i tu pohlepa mogla da nadjača humani cilj?
 
Mene slabo sta cudi. Svet je ocigledno otisao bestraga i vrednosti koje treba negovati i postovati nisu one koje su zastupljene. Ako je krala i ako to uopste uspe da se dokaze - treba da dobije zasluzeno. Ne samo ona vec svako ko se bavi kriminalnim radnjama.
 
Beograd -- Katarina Rebrača uhapšena zbog sumnje da je protivpravno prisvojila 37 miliona dinara iz sredstava dobrotvornog fonda čiji je osnivač, saznaje Tanjug.

55.jpg


Rebrača je Fond za borbu protiv raka dojke osnovala u maju 2006. godine, a njegove aktivnosti su započete već u septembru te godine i za kratko vreme je postigao sve svoje kratkoročne ciljeve, navedeno je na sajtu ove nevladine organizacije.

Osnovni cilj osnivanja Fonda je borba protiv raka dojke u Srbiji.

Privođenje je obavljeno u saradnji sa tužilaštvom,

Televizija Pink javila je da su uz Rebraču uhapšene i tri njene drugarice koje su takođe osumnjičene da su učestvovale u malverzacijama.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/184151/Uhapsena-Katarina-Rebraca


Ovo je dno dna!:dash::dash::dash:
 
Neka tužilaštvo to dobro proveri i ako je kriva pravac zatvor, ako nije neka je puste ;)
Lagala bih kada bih rekla da nisam više puta čula da otima novac od te fondacije, budući da imam dve osobe u familiji koje su na direktorskim mestima u onkološkoj klinici i žale se godinama unazad. Ali nema svrhe napadati je dok ne prođe istraga, ima vremena pa ćemo čuti šta je istina :)

Nego, šta je sa Cecom?

Strasno!:pop::pop:
 

Back
Top