Moj je tata zločinac iz rata

Da li ste za to da deca u školi uče da su im preci zločinci

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Watchman

Buduća legenda
Poruka
34.738
Biserko je, naime, rekla da neće biti koristi od usvajanja Deklaracije u Skupštini ako se ona ne bude „progurala" kroz sve institucije, sve do obrazovnog sistema. Helsinški odbor je bio među NVO koje su prošle godine od predsednika Borisa Tadića zahtevale da 11. jul bude proglašen za dan sećanja na genocid u Srebrenici.

Čeka nas neizvesna budućnost zbog lakomislene politike „Evropa nema alternativu". Usvajanjem Deklaracije otvaraju se vrata za mnoge zahteve, a neki od tih su upravo oni o kojima govori Sonja Biserko. Za DSS je to potpuna je neistina, i kao takva ne može da uđe u istoriju, niti u obrazovni program - kaže Petković.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/110340/DS+i+DSS+odbacuju+nove+zahteve+Sonje+Biserko+o+„Srebrenici".htm


Samo nekoliko dana nakon usvajanja sramne deklaracije,
na Vaskrs, delatnici NVO, koji predstavljaju udarnu pesnicu vladajuće koalicije,
traže da deca uče da su im roditelji zločinci. To je samo početak, pritisci u tom pravcu će rasti.
Sa razmoraznim zahtevima, koji će biti posledica donošenja nakaradne rezolucije, tek ćemo se susresti.
članice NVO, udarne pesnice vladajućeg režima
 
Biserko je, naime, rekla da neće biti koristi od usvajanja Deklaracije u Skupštini ako se ona ne bude „progurala" kroz sve institucije, sve do obrazovnog sistema. Helsinški odbor je bio među NVO koje su prošle godine od predsednika Borisa Tadića zahtevale da 11. jul bude proglašen za dan sećanja na genocid u Srebrenici.

Čeka nas neizvesna budućnost zbog lakomislene politike „Evropa nema alternativu". Usvajanjem Deklaracije otvaraju se vrata za mnoge zahteve, a neki od tih su upravo oni o kojima govori Sonja Biserko. Za DSS je to potpuna je neistina, i kao takva ne može da uđe u istoriju, niti u obrazovni program - kaže Petković.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/110340/DS+i+DSS+odbacuju+nove+zahteve+Sonje+Biserko+o+„Srebrenici".htm


Samo nekoliko dana nakon usvajanja sramne deklaracije,
na Vaskrs, delatnici NVO, koji predstavljaju udarnu pesnicu vladajuće koalicije,
traže da deca uče da su im roditelji zločinci. To je samo početak, pritisci u tom pravcu će rasti.
Sa razmoraznim zahtevima, koji će biti posledica donošenja nakaradne rezolucije, tek ćemo se susresti.
članice NVO, udarne pesnice vladajućeg režima[/QUOTED]


DA a Japanci u osnovnoj uce da je drugi svetski rat bio pravedan i da su oni heroji, to im nesmeta, neka lazu tako Tadica.............
Ili neka urade dnk testove da za sve zrtve pa da vidimo koliko je gde bilo zrtava-civila, i statistiku do kraja, pa drugi svetski pa prvi svetski pa da vidimo..
Ja sam za istinu, a ne ovo njihovo nametanje, maslo Toni Blera
 
Poslednja izmena:
И треба да уче.
Декларација је прошла.
За 5,10,50 година то је званична историјска чињеница.У уџбеницима.

Шта је чињеница?
Злочин над мушкарцима и безбедно пребацивање Жена и деце?

А и дана данас неки од тих "побијених" мушкараца су живи и здрави.
 
Шта је чињеница?
Злочин над мушкарцима и безбедно пребацивање Жена и деце?

А и дана данас неки од тих "побијених" мушкараца су живи и здрави.

Небитно.
Докуменат је донешен.Званичан.
Уз све савете и препоруке да се сачека истина.
Демокрацијској србији то није било битно.Зна се и зашто.А последице ће да пристижу,полако.
 
Небитно.
Докуменат је донешен.Званичан.
Уз све савете и препоруке да се сачека истина.
Демокрацијској србији то није било битно.Зна се и зашто.А последице ће да пристижу,полако.

Tačno tako. Ovo je samo prvi, u nizu zahteva koji slede.
 
Небитно.
Докуменат је донешен.Званичан.
Уз све савете и препоруке да се сачека истина.
Демокрацијској србији то није било битно.Зна се и зашто.А последице ће да пристижу,полако.

.........може та декларација лако и да се поништи.
зависи како ће се кртетати слика партија власти
 
Нови клинци треба да уче као и ми некада....да су нам преци гинули за слободу и част!!!!
А ови издајници ће кад тад висити на бандерама!!!
 
A ja Seselja smatrao za najvecu budalu, kad je lupetao strani placenici i domaci izdajnici, evo pa doslo
ajde to me je proslo, ali gde je mozak narodu, ili svi su pametni proterani.......
Ubijali su pred kamerama u hrvatskoj pa niko odgovarao, a i u sloveniji i kosovu, igrali fudbal sa policajcima- glavama, sta je stim, neda papa, SS jedinica jos uvek deluje, samo nastavak drugog i prvbog rata, sta su dzabe deca zaklana kad ih srpski narod zaboravio, sad treba da pamti srpske zrtve kao muslimanske, svaka cast za prevaru......
Al je hitler odradio SS svaka mu cast.......
 
Poslednja izmena:
.........може та декларација лако и да се поништи.
зависи како ће се кртетати слика партија власти

Сумњам.
Таман и да дође до неке евентуалне дисусије у будућности,зна се какав смо народ.
Дубоко подељен.На четинке и партизане,на монархисте и титоисте,комуњаре и демократе,на Обреновиће,Аписе,Бранковиће,итд.Циљ је испуњен.Поделе се настављају.
 

Moj je tata


Moj je tata zlocinac iz rata
moj je tata zlocinac iz rata
vi se potrudite pa ga osudite
vi se potrudite pa ga osudite

Nema niko muda da vodi ga do suda
Nema niko muda da vodi ga do suda

Moj je tajo po Bosni osvajo
moj je tajo po Bosni osvajo
vi se potrudite pa ga osudite
vi se potrudite pa ga osudite

Nema niko muda da vodi ga do suda
Nema niko muda da vodi ga do suda

Moj je stari opasan ustvari
moj je stari opasan ustvari
vi se potrudite pa ga osudite
vi se potrudite pa ga osudite

Nema niko muda da vodi ga do suda
Nema niko muda da vodi ga do suda
 
Сумњам.
Таман и да дође до неке евентуалне дисусије у будућности,зна се какав смо народ.
Дубоко подељен.На четинке и партизане,на монархисте и титоисте,комуњаре и демократе,на Обреновиће,Аписе,Бранковиће,итд.Циљ је испуњен.Поделе се настављају.
Ocu kad japanci , nemci i amerikanci budu priznali njihove, a ti , sta mislis kako ce tebe prikazivati istorija ovog naroda, opusteno pitanje:think:?
 
Небитно.
Докуменат је донешен.Званичан.
Уз све савете и препоруке да се сачека истина.
Демокрацијској србији то није било битно.Зна се и зашто.А последице ће да пристижу,полако.

ceka se samo da prodje narodna euforija koja traje obicno 3-4 dana...nakon toga stize nesto novo---po pravilu suprotno interesima srbije...opet ce se dici dzeva 3-4 dana...opet ce se paznja skrenuti narodu nekom sporednom gluposcu....i vozi tako u krug...dok srbije nestane...
 
ceka se samo da prodje narodna euforija koja traje obicno 3-4 dana...nakon toga stize nesto novo---po pravilu suprotno interesima srbije...opet ce se dici dzeva 3-4 dana...opet ce se paznja skrenuti narodu nekom sporednom gluposcu....i vozi tako u krug...dok srbije nestane...
Najgore sto mi ovo smrdi na americki nacin, obuci(nauci) ih da samo sebe uniste, nema mesanja, sve cisto, pa kao oluja isti qac
 
Сумњам.
Таман и да дође до неке евентуалне дисусије у будућности,зна се какав смо народ.
Дубоко подељен.На четинке и партизане,на монархисте и титоисте,комуњаре и демократе,на Обреновиће,Аписе,Бранковиће,итд.Циљ је испуњен.Поделе се настављају.

srpski narod nikada nije podeljen. oduvek je imao jedinstvenu nacionalnu politiku.
problem su oni hibridni srbi koji ili ne zive u srbiji ili su juce dosli u srbiju.a deliti se od njih nije nacionalni problem vec medjunacionalni.
 
srpski narod nikada nije podeljen. oduvek je imao jedinstvenu nacionalnu politiku.
problem su oni hibridni srbi koji ili ne zive u srbiji ili su juce dosli u srbiju.a deliti se od njih nije nacionalni problem vec medjunacionalni.

Ajde? Cenim da si autentični Srpski Junak , da ti prodam čuku Vožda Karađorđa, digitalni seiko radi pod vodom?
 

Moj je tata


Moj je tata zlocinac iz rata
moj je tata zlocinac iz rata
vi se potrudite pa ga osudite
vi se potrudite pa ga osudite

Nema niko muda da vodi ga do suda
Nema niko muda da vodi ga do suda

Moj je tajo po Bosni osvajo
moj je tajo po Bosni osvajo
vi se potrudite pa ga osudite
vi se potrudite pa ga osudite

Nema niko muda da vodi ga do suda
Nema niko muda da vodi ga do suda

Moj je stari opasan ustvari
moj je stari opasan ustvari
vi se potrudite pa ga osudite
vi se potrudite pa ga osudite

Nema niko muda da vodi ga do suda
Nema niko muda da vodi ga do suda
Kako je ovo dobro :worth: znaci skoro da je u rangu sa Tera Milos stoku preko Save :ok:,dobro da ne preterujemo bas , al je sigurno dojajna bar isto ko i Nedjova Mala ti je Alija Bosna kao avlija ili Coban tera ustase od Dzek Denijelsa :super:
 
Biserko je, naime, rekla da neće biti koristi od usvajanja Deklaracije u Skupštini ako se ona ne bude „progurala" kroz sve institucije, sve do obrazovnog sistema. Helsinški odbor je bio među NVO koje su prošle godine od predsednika Borisa Tadića zahtevale da 11. jul bude proglašen za dan sećanja na genocid u Srebrenici.

Čeka nas neizvesna budućnost zbog lakomislene politike „Evropa nema alternativu". Usvajanjem Deklaracije otvaraju se vrata za mnoge zahteve, a neki od tih su upravo oni o kojima govori Sonja Biserko. Za DSS je to potpuna je neistina, i kao takva ne može da uđe u istoriju, niti u obrazovni program - kaže Petković.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/110340/DS+i+DSS+odbacuju+nove+zahteve+Sonje+Biserko+o+„Srebrenici".htm


Samo nekoliko dana nakon usvajanja sramne deklaracije,
na Vaskrs, delatnici NVO, koji predstavljaju udarnu pesnicu vladajuće koalicije,
traže da deca uče da su im roditelji zločinci. To je samo početak, pritisci u tom pravcu će rasti.
Sa razmoraznim zahtevima, koji će biti posledica donošenja nakaradne rezolucije, tek ćemo se susresti.
članice NVO, udarne pesnice vladajućeg režima

ma šta pričaš ti čoveče?
NVO se ubiše od pljuvanja i napadanja vladajuće koalicije, Tadića....
 

Back
Top