prigradsko beogradsko-restrikcija

darko darko

Ističe se
Poruka
2.567
Neka mi neko objasni, Grocka- svako dan mi nestaje strija, mozda i mesec dana vec, po 5 puta na dan nekad, sve mi je pocrkalo po kuci, samo programator na masini me je kostao 12 000, sad vidim i tv, pola ekrana je promenilo boju. Kad nestane struje nema ni vode, bojler ponovo greje, poceo sam da popravljma agregat iz vremena bombardovanja. Najgore sto je nekad struja tako slaba da nemoze mikrotalasnu da pokrene, sta da radim, razmosljao sam da osiguram aparate za domacinstvo, naravno da nece to, meni su mesecni troskovi zbog njihovog nestanka necija zarada. Usled nestanka masina nemoze da zagreje vodu ponovo, kad zagreje ponovo nestane......Sta ja da radim

Ovo pitanje je i za vas, ako sad nema struje pored milijardi i milijardi prihoda od prodaje preduzeca, i milijardi od donacija, i milijardi od kredita, pa kakva ce i vama struja biti kad ovi na vlasti budu na nekom tropskom ostrvu, a kredi budu krenuli da se vracaju.
 
Interesuje me sta si hteo da kazes?
kao u crtanom filmu nije skrivena kamera, ajde
Na pocetku teme sam lepo napisao, nemogu da dopustim da mi od nestanka struje crkne sve po kuci, sta da radim, ili bi to trebao da pustim, neka crkne.....
1- osiguram el aparte, mada znam da niko nece
2-tuzim, dugo i skupo
3- ?
4- pomoc prijatelja:rotf:- salim se
5- pustim da mi sve pocrka, iako je to njihov problem, ne moj
 
Poslednja izmena:
to se događa samo kod tebe ili u čitavom kraju?

Selo umcari, kamendo, drazanj, pudarci, dalje neznam, opstina grocaka, samo civilna struja, ne industrijska ona mi mi sija, sumnjivi su mi exstra, mesec dana, vise puta dnevno sad i nocu, pa nema nocu opterecenje nikakvo. Pazi cko mi jbni programator, sad teklevizor, kotao mi gubi pritisak, (cesto pregrejavanje, nevrti pumpu, ) kad nestane dojde pa pet uta nestane, nije zima da se greju i da je preopterecenje, nego ovde se niko nebuni, pa prvo ovde-sumnjam da je restrikcija e sad sta je neznam .....
 
Poslednja izmena:
I nije ni celo, znaci gde je indusrtijska, auto put, i prioritetni delovi svetle.Pa kad je utakmica bratu pola dvorista nesvetli, a gde je industriska svetli, ode uljuci tv u industrisku i gleda utakmicu, *** zavacu studio B, nije bitno zbog para, nego neko mora da kaze sta se desava, sto bi cutao, sta imam malu decu, placam stuju redovno a nemam ........
ovde se niko nebuni, samo ja, i i voda zeza, puna je vazduha, dobili smo neke filtere u donaciji jos kad je doss dosao na vlast, djeelas se slikao pored njih i tu je stalo bas kao slika.....citali ste da u grockoj piju otrov.....
.
 
Poslednja izmena:

Back
Top