A zasto ja volim starije muskarce???

Hmm

Mozda zato sto ste verovato jos uvek mlade pa se furate na onu foru "ja imam starijeg decka", ili "toliko sam privlacna da sam uspela i 15 godina starijeg zavesti".
Ja sam ipak za ono 1-2 godine mladje ili ako gledam neku stariju onda moze proci do 5 godina starija, max :roll: i uopste mi nije fino videti neku finu devojku kako se setka sa nekim matorim covekom :cry: . Sad ako vas to bas toliko privlaci, onda se tu nema sta pricati. Ali od takvih ljudi ce te najpre biti iskoristene i sl.
To je bilo moje misljenje, :evil:

Pozdrav :twisted:
 
galathea:
Earthworm:
ilic73:

10 - 20 god. :?
ja volim one koji su do 15 godina stariji, vrsnjaci su mi apsolutno nezanimljivi, mladji ne dolaze u obzir ni pod tackom razno
A da te pitam...''tu'' sam ja odavno..smatram te vrlo pametnom, znas....zar ne mislis da je 15 god. ipak prevelika razlika...znas vec na sta mislim...ako je za ''kres'' varijantu - ok...ali sam mislio na nesto ''vrednije''....emotivna ''kriza'' je ipak mnogo ''gora'' od finansijske...ja se malo mislim u odnosu na jedno ''dete'' 10 god. mladje od mene, ali znas, njen karakter, korektan odnos, paznja, bez ''zavlacenja'' - sve mi mirise na ''ono'' pravo''...ne trazim ''tvoje rame''.. da se razumemo, cisto da te ''cujem'', sta ti mislis i o ''tvojem'' i o ''mojem'' ''problemu'' ....?
 
bane42:
galathea:
Earthworm:
ilic73:

10 - 20 god. :?
ja volim one koji su do 15 godina stariji, vrsnjaci su mi apsolutno nezanimljivi, mladji ne dolaze u obzir ni pod tackom razno
A da te pitam...''tu'' sam ja odavno..smatram te vrlo pametnom, znas....zar ne mislis da je 15 god. ipak prevelika razlika...znas vec na sta mislim...ako je za ''kres'' varijantu - ok...ali sam mislio na nesto ''vrednije''....emotivna ''kriza'' je ipak mnogo ''gora'' od finansijske...ja se malo mislim u odnosu na jedno ''dete'' 10 god. mladje od mene, ali znas, njen karakter, korektan odnos, paznja, bez ''zavlacenja'' - sve mi mirise na ''ono'' pravo''...ne trazim ''tvoje rame''.. da se razumemo, cisto da te ''cujem'', sta ti mislis i o ''tvojem'' i o ''mojem'' ''problemu'' ....?


Ja mislim da godine nisu bitne ukoliko ima prave ljubavi, tj. ako se jedno ne pravi pametno sto je starije, a drugo ne oseca potlaceno ako je mladje; ako ima prave ljubavi, nece biti iskoriscavanja; ako se super razumemo, moci cemo zajedno da prebrodimo krizu. Ako se volimo, znaci da se razumemo.
Inace, istina je da ima brakova sa razlikom u godinama koji su uspesni i ima brakova izmedju vrsnjaka koji puknu, tako da tu pravila nema.
 
bane42:
galathea:
Earthworm:
ilic73:

10 - 20 god. :?
ja volim one koji su do 15 godina stariji, vrsnjaci su mi apsolutno nezanimljivi, mladji ne dolaze u obzir ni pod tackom razno
A da te pitam...''tu'' sam ja odavno..smatram te vrlo pametnom, znas....zar ne mislis da je 15 god. ipak prevelika razlika...znas vec na sta mislim...ako je za ''kres'' varijantu - ok...ali sam mislio na nesto ''vrednije''....emotivna ''kriza'' je ipak mnogo ''gora'' od finansijske...ja se malo mislim u odnosu na jedno ''dete'' 10 god. mladje od mene, ali znas, njen karakter, korektan odnos, paznja, bez ''zavlacenja'' - sve mi mirise na ''ono'' pravo''...ne trazim ''tvoje rame''.. da se razumemo, cisto da te ''cujem'', sta ti mislis i o ''tvojem'' i o ''mojem'' ''problemu'' ....?
ako sam te razumela imas vezu sa desetak godina mladjom zenom? ne shvatam u cemu se sastoji tvoj problem, tj. dilema? oboje ste potpuno odrasli ljudi, znate sta zelite od zivota, i ako vam je dobro zajedno, zar ces zaista dopustiti da te takva sitnica, i zaista mislim da je to sitnica, spreciti da napravis pravi izbor?
 
DEVIL:
Hmm

Mozda zato sto ste verovato jos uvek mlade pa se furate na onu foru "ja imam starijeg decka", ili "toliko sam privlacna da sam uspela i 15 godina starijeg zavesti".
Ja sam ipak za ono 1-2 godine mladje ili ako gledam neku stariju onda moze proci do 5 godina starija, max :roll: i uopste mi nije fino videti neku finu devojku kako se setka sa nekim matorim covekom :cry: . Sad ako vas to bas toliko privlaci, onda se tu nema sta pricati. Ali od takvih ljudi ce te najpre biti iskoristene i sl.
To je bilo moje misljenje, :evil:

Pozdrav :twisted:
u redu, svako ima pravo na svoje misljenje, i ne ocekujem da svi dele moj point of view. Ovo je samo moje vidjenje stvari, ne znaci da sam u pravu. Mislim da u ljubavi ne postoji jedan tacno zacrtani put kojim svi moraju ici, svako pravi u zivotu izbor za sebe, po svojoj meri
 
galathea:
Krcko Orashchic:
Earthworm:
IZLUDJUJE ME!!! ZASTO?

Mozda zato sto ti kupuju "poklone" koje mladji muskarci nemogu da ti kupe? :P :P
zasto mladji muskarci ne mogu da prihvate cinjenicu da i stariji mogu biti isto tako potentni, vec izgovor traze u utilitarizmu???

neznam za gospodina orashchica ali ja sam stariji gospodin (kao i svi ostali uspeshni gusari) i volim mlade devojcice a jos vise volim kada i one vole stariju gospodu (gusare) a inace mladje devojcice danas nemaju nista protiv cika u godinama .... mada ja mislim da ocekuju nadoknadu za paznju koju pruzaju a cesto je otvoreno i traze pre nego sto se potpuno prepuste pa onda "Draga moja" mislim da je vas odgovor malo van stvarnosti ali ajde necu da gresim dusu to sto ja nisam doziveo neznaci da se nemoze desiti (?) :roll: :roll: :?
 
Captain Jack Sparrow:
galathea:
Krcko Orashchic:
Earthworm:
IZLUDJUJE ME!!! ZASTO?

Mozda zato sto ti kupuju "poklone" koje mladji muskarci nemogu da ti kupe? :P :P
zasto mladji muskarci ne mogu da prihvate cinjenicu da i stariji mogu biti isto tako potentni, vec izgovor traze u utilitarizmu???

neznam za gospodina orashchica ali ja sam stariji gospodin (kao i svi ostali uspeshni gusari) i volim mlade devojcice a jos vise volim kada i one vole stariju gospodu (gusare) a inace mladje devojcice danas nemaju nista protiv cika u godinama .... mada ja mislim da ocekuju nadoknadu za paznju koju pruzaju a cesto je otvoreno i traze pre nego sto se potpuno prepuste pa onda "Draga moja" mislim da je vas odgovor malo van stvarnosti ali ajde necu da gresim dusu to sto ja nisam doziveo neznaci da se nemoze desiti (?) :roll: :roll: :?
bila sam u vezi sa skoro 15 godin astarijim muskarcem, i osim sto je on placao pice u kaficu i sto je sam snosio troskove kupovine kondoma, nisam imala nikakvu korist od toga,a bilo mi je lepo s njim. Kako to objasnjavate Captain Sparrow?
 
galathea:
Captain Jack Sparrow:
galathea:
Krcko Orashchic:
Earthworm:
IZLUDJUJE ME!!! ZASTO?

Mozda zato sto ti kupuju "poklone" koje mladji muskarci nemogu da ti kupe? :P :P
zasto mladji muskarci ne mogu da prihvate cinjenicu da i stariji mogu biti isto tako potentni, vec izgovor traze u utilitarizmu???

neznam za gospodina orashchica ali ja sam stariji gospodin (kao i svi ostali uspeshni gusari) i volim mlade devojcice a jos vise volim kada i one vole stariju gospodu (gusare) a inace mladje devojcice danas nemaju nista protiv cika u godinama .... mada ja mislim da ocekuju nadoknadu za paznju koju pruzaju a cesto je otvoreno i traze pre nego sto se potpuno prepuste pa onda "Draga moja" mislim da je vas odgovor malo van stvarnosti ali ajde necu da gresim dusu to sto ja nisam doziveo neznaci da se nemoze desiti (?) :roll: :roll: :?
bila sam u vezi sa skoro 15 godin astarijim muskarcem, i osim sto je on placao pice u kaficu i sto je sam snosio troskove kupovine kondoma, nisam imala nikakvu korist od toga,a bilo mi je lepo s njim. Kako to objasnjavate Captain Sparrow?

Ispade da nisi normalna - jerbo odudaras od normale. U stvari imas propust, jer po obe tacke koje si navela se nisi ovajdila:
1. pica si popila,
2. kondome u zajednickoj sreci potrosila...

Atvarno si puna "propusta"! :wink: 8)
 
Bad_Wolf:
galathea:
Captain Jack Sparrow:
galathea:
Krcko Orashchic:
Earthworm:
IZLUDJUJE ME!!! ZASTO?

Mozda zato sto ti kupuju "poklone" koje mladji muskarci nemogu da ti kupe? :P :P
zasto mladji muskarci ne mogu da prihvate cinjenicu da i stariji mogu biti isto tako potentni, vec izgovor traze u utilitarizmu???

neznam za gospodina orashchica ali ja sam stariji gospodin (kao i svi ostali uspeshni gusari) i volim mlade devojcice a jos vise volim kada i one vole stariju gospodu (gusare) a inace mladje devojcice danas nemaju nista protiv cika u godinama .... mada ja mislim da ocekuju nadoknadu za paznju koju pruzaju a cesto je otvoreno i traze pre nego sto se potpuno prepuste pa onda "Draga moja" mislim da je vas odgovor malo van stvarnosti ali ajde necu da gresim dusu to sto ja nisam doziveo neznaci da se nemoze desiti (?) :roll: :roll: :?
bila sam u vezi sa skoro 15 godin astarijim muskarcem, i osim sto je on placao pice u kaficu i sto je sam snosio troskove kupovine kondoma, nisam imala nikakvu korist od toga,a bilo mi je lepo s njim. Kako to objasnjavate Captain Sparrow?

Ispade da nisi normalna - jerbo odudaras od normale. U stvari imas propust, jer po obe tacke koje si navela se nisi ovajdila:
1. pica si popila,
2. kondome u zajednickoj sreci potrosila...

Atvarno si puna "propusta"! :wink: 8)
a sta je trebalo, Vucko, po tvom misljenju da uradim? :shock: :shock: :shock:
 
Bad_Wolf:
galathea:
a sta je trebalo, Vucko, po tvom misljenju da uradim? :shock: :shock: :shock:

Naravno znas da po mom misljenju nista, ali po necijem verovatno treba da cuvas uzorak pica iz kafica (gle rime...) i po koji prosuseni kondom, tek da se kaze da uzimas poklone...
hval Vucko na recima podrske i utehe
ne obazirem se mnogo na maliciozne komentare
znas ono: kera laje , vetar nosi
 
Earthworm:
IZLUDJUJE ME!!! ZASTO?
pitanje ti je bezvezno, kakve veze ima sto su stariji.Ima mnogo takvih parova i ja tu nista ne vidim nenormalno.Da me ipak ne shvatis pogresno ja sam imao vezu sa zenom starijom od sebe 15 god a isto tako i sa mladjom od sebe 12 god (mislim na veze duze od 6 meseci)a kres-varijante jos sa vecim razlikama.Moja sedasnja supruga je 9.god mladja od mene i idealno se slazemo.
pozdrav za tebe i nemas razloga za brigu
:wink:
 

Back
Top