INTERNET!

JaH_G|rL:
Da li za vas internet predstavlja bezanje od realnosti??Kada dolazite na chat,forum...ili sta vec...i zasto???

Bezanje od realnosti... samo CHAT moze da bude bezanje od realnosti. Sta kod kazes, nije ti bitno jer niko ne zna ko si, sta si, kako izgledas... bla bla, dok je REALNOST malo surovija... :wink:
 
meni svi kazhu da je internet jedno veliko sr.anje i bezhanje od stvarnosti i... gomila drugih ~veselih stvarchica. :p
mislim da je internet kao i sve drugo... onakav kako ga mi koristimo.
mislim, fenomenalan, neiscrpni izvor podataka, a mi mozhemo da batalimo, i da nam dva metra od nas stoji znanje koje ne koristimo.
pored toga, toliko dobrih ljudi koje sam upoznala...
 
Flame:
a zasto bi net bio bezanje od stvarnosti?ne znam za mene ovde nema nista nestvarno...
nestvarno mozhda zato shto nije sve bash tako u stvarnosti... forum je drugachiji, ipak mozhesh videti kako neko misli, a opet... poenta je da se vecjina prikazuje kakva nije. hahaha, kao da tako nije i u RL (((:ppPpPp (8
Flame:
i ne chatujem sa nepoznatim ljudima vec samo s onima koji me znaju :D
dobro, ti si ti, a 'aj razmisli malo da l' svi tako rade. (8
 
Najvise mrzim kad internet koriste, neke neshvacene i iskompleksirane osobe, koje beze od stvarnosti i nemaju ni jednog prijatelja...Takvi se obicno na internetu mnogo prave pametni i znaju da iritiraju, glume da su neko i nesto, a u stvarnosti su niko i nista i nemaju veze sa zivotom...
 
ja dolazim na net kad se smorim, ili jednostavno nemam nista drugo... mada sam se navukla :D na forum od kad sam ga otkrila... i to ne na jedan, vec sam stalno u fazi otkrivanja novih foruma :P :P :P :P ali krstarici se uvek vracam.
ne bezim ja od stvarnosti, ali je super kad mozes da prokomentarises nesto sto ti se desava, da dobijes vise-manje nepristrasno misljenje jer te ljudi sa neta uglavnom ne poznaju... mada, nekoliko njih iz razreda sam dovukla na forum [ono : aaaajde, svidece vam se:)), pa sad strepim kad ce da mi provale nick[ove].... :lol:
 
ma net je super jer uvek mozes da das svoj iskren komentar na bilo sta a da ne budes tesko sankcionisan, takodje na forumu se cesto raspravlja o temama o kojima se uzivo uopste ne razgovara, ma ima bruka dobrih stvari, ali ponekad ljudi stvarno beze ovde jer su jednostavno iskompleksirani, drugaciji, uvrnuti, seksualni manijaci itd.
 
spring_storm:
Najvise mrzim kad internet koriste, neke neshvacene i iskompleksirane osobe, koje beze od stvarnosti i nemaju ni jednog prijatelja...Takvi se obicno na internetu mnogo prave pametni i znaju da iritiraju, glume da su neko i nesto, a u stvarnosti su niko i nista i nemaju veze sa zivotom...

ehhhh. moja pricha.
 
Keeper:
spring_storm:
Najvise mrzim kad internet koriste, neke neshvacene i iskompleksirane osobe, koje beze od stvarnosti i nemaju ni jednog prijatelja...Takvi se obicno na internetu mnogo prave pametni i znaju da iritiraju, glume da su neko i nesto, a u stvarnosti su niko i nista i nemaju veze sa zivotom...

ehhhh. moja pricha.
oh sta cemo s tolkim priznanjima prste svugde po forumu...al dobor je to...presli smo onaj deo ''ja sam alhoholicar'' (citaj manijak!) i sad ide ''i zelim da se lecim''
 
Хм, па свакако није бежање од стварности. Мени је јако занимљиво када чујем кадао људи мисле и у другим градовима. Такође нет служи као огромна уштеда времена. Не знам колико сам пута слао/примао некакве свеске које су ми недостајале. Пази, ја да одем до дргуа, копирам свеску и вратим му потрајаће 30-40 минта минимум, а да ми он то скенира и пошаље не траје ни 5 минута и онда могу напоље оних 35 минута :D Да, на једној теми сам напљувао ICQ, али се испоставило да је више него користан када се ради неки * домаћи. Нпр. друг и ја имамокабловски, тако да је ICQ (мени Trillian,пошто користим и друге севисе)стално укљуен и када се неге запуцам само: "Е погледај 458. задатак" и он ако знао објасни ми (наравно да радимо и у другом смеру). Онда, то ми је и огромна уштеда зато што сада могу да се завалим и 2-3 сата причам са другарицом која је неких 40-50км од мене и на међуградске бих трошио много, ао вако ни линију не користим... Онда, наравно, купљење нови информација. Па од јутрос само чешљам тражећи нове слике о Deep Impact-у... Ма један јако корисна ствар.... :D
 
Internet je wrh...
Prije svega povezan si sa ljudima iz svakog dijela svijeta,informacije svake vrste za dzabe,muzika za dz,filmovi za dz,spotovi za dz,i naravano MMORPG :)
E sad dok se sve to skida-koristi postoje forumi u chat da se vrijeme ubije a da se ne ometa konekcija previshe... :)
Mada uvijek ima ljudi kao Keeper mada na svu srecu oni se lako prepoznaju pa se onda i isqliraju :lol:
 

Back
Top