Тома Николић каже да је Динкић болестан

Od lazi!
Da ne pominjem 1000 evra, itd..

Bolestan je jer je osim sto je fizicki nasrnuno na Jogrovanku Tabakovic u pauzi sednicke Skupstine - na hodniku, psovao joj mater i vredjao je na razne nacine.

I to je Nikolic izneo na zasedanju, pozvavsi ga (Dinkica) da nasrne SAD, kad gospodja udovica i majka troje dece nije nezasticena. Da, u etar je otislo i sledece sto je rekao Nikolic: ***acu ja tebi mater, kao odgovor sto je ministar psovao mater narodnom poslaniku-ZENI!

Tako to radi Mladjan Dinkic:(
 
Ево шта о динкићу каже Веља

"Paljba" Velje Ilića po Dinkiću

"Gospodin genije je sad postao i putar" rekao je Velimir Ilić u Skupštini za Dinkića. Čanak je odgovorio: "Prisustvovali smo nemiloj sceni u kojoj je Ilić magistar Velja kolegu sa kojim je sedeo četiri godina pogrdnim imenima nazivao"
...
On je kazao da je Dinkić "genije i najbolji ministar finansija sveta koji stvara državu u kojoj će moći da pređe cenzus ne pitajući koliko to košta zemlju".
...
"Gospodin genije je sad postao i putar, sad prelazite u izgradnju infrastrukture, pa mnogi će ministri zbog vas ostati bez posla, a sad evo crtate i mapu Srbije", dodao je Ilić. "Vi ste postali karcinom za ovu Srbiju i mogli bi malo da se povučete. Kolika je cena otpremnine da vas malo negde pošaljemo da malo živnemo i radimo", poručio je Ilić Dinkiću.

http://www.mondo.rs/s165889/Srbija/Paljba_Velje_Ilica_po_Dinkicu.html
 
Mladjan Dinkic je rekao da ce tuziti Jorgovanku Tabakovic zbog nekih "neistina" koje je iznela na racun majke mu Mirosinke, na sta je gospodja rekla da izvoli, i da ona ima sve dokaze koje je dobila od Revizorske drzaven komisije (ako se to tako vabi), pokazavsi javno pred kamerama dokument, pecatiran od strane pomenute komisije...

Koji junak da fizicki nasrne na zenu:(

Sta bi bilo kad bi gradjani nasrnuli na njega zbog neipslacenih 1000 eura?
Sram ga bilo!
 
Lako je pricati posle bitke,treba pricati pre,znaci sada.
Pocele su istrage i o krupnim ribama,Ministrima i drugim politicarima,direktorima javnih preduzeca...
Zato kazem sada ,jedini ce taj Dinkic ostati neukaljan,zato sto nije lopov.Svi ga napadaju zato sto svecom treba da trazis postenog coveka,od bilo kakvog uticaja,u Srbiji.I tesko da ga nadjes.Tajkuni,koji drze medije u Srbiji,to zdusno pomazu,prosto su u panici...ali tocak je krenuo sa Saricem,bojim se da ce prvo pregaziti Velju i Nikolica.
 
Od lazi!
Da ne pominjem 1000 evra, itd..

Bolestan je jer je osim sto je fizicki nasrnuno na Jogrovanku Tabakovic u pauzi sednicke Skupstine - na hodniku, psovao joj mater i vredjao je na razne nacine.

I to je Nikolic izneo na zasedanju, pozvavsi ga (Dinkica) da nasrne SAD, kad gospodja udovica i majka troje dece nije nezasticena. Da, u etar je otislo i sledece sto je rekao Nikolic: ***acu ja tebi mater, kao odgovor sto je ministar psovao mater narodnom poslaniku-ZENI!

Tako to radi Mladjan Dinkic:(

Значи тврдиш да је психички неуравнотежен,ја то немогу да верујем из простог разлога да му је Председник државе ПСИХОЛОГ Председник Скупштине НЕУРОПСИХИЈАТАР и они кажу да је Динкић СУПЕР СУПЕР! шта прича то Тома.:rtfm::dontunderstand::dash::worth::hahaha::per::sad2::sad2:
 
Ево шта о динкићу каже Веља

"Paljba" Velje Ilića po Dinkiću

"Gospodin genije je sad postao i putar" rekao je Velimir Ilić u Skupštini za Dinkića. Čanak je odgovorio: "Prisustvovali smo nemiloj sceni u kojoj je Ilić magistar Velja kolegu sa kojim je sedeo četiri godina pogrdnim imenima nazivao"
...
On je kazao da je Dinkić "genije i najbolji ministar finansija sveta koji stvara državu u kojoj će moći da pređe cenzus ne pitajući koliko to košta zemlju".
...
"Gospodin genije je sad postao i putar, sad prelazite u izgradnju infrastrukture, pa mnogi će ministri zbog vas ostati bez posla, a sad evo crtate i mapu Srbije", dodao je Ilić. "Vi ste postali karcinom za ovu Srbiju i mogli bi malo da se povučete. Kolika je cena otpremnine da vas malo negde pošaljemo da malo živnemo i radimo", poručio je Ilić Dinkiću.

http://www.mondo.rs/s165889/Srbija/Paljba_Velje_Ilica_po_Dinkicu.html

Можда је Динкић био бесан на Вељу,али није смео да насрне на њега јер би добио :per::per::per: ДВЕ године затвора
 
Ej, ako je covek stvarno bolestan, daj da mu pomognemo. Ja imam neke prijatelje u Toponici, mozda ce imati razumevanja za njegovo stanje i pruziti mu pomoc. Samo bi morala i pratnja uz njega...ima ih puno koji su zarazeni istom bolescu.

..a da mi jednostavno zaktanchimo skupshtinu kada naprave kvorum i pozovemo osoblje iz Topionice da preuzme novu zgradu i pacijente?..:think:
 
..a da mi jednostavno zaktanchimo skupshtinu kada naprave kvorum i pozovemo osoblje iz Topionice da preuzme novu zgradu i pacijente?..:think:

...ja sam ZA. Ima jos mesta u Toponici, ni Kovin nije daleko od Beograda. Zaista jedan tretman nije na odmet. Mozda ljudima pomogne. Ako njima saniraju stanje valjda ce i nama biti bolje...malo sutra.
 
Bar je musko, moze da se brani od fizickog napada, sto gospodji Tabakovic nije uspelo, nadam se da ne odobravas fizicki nasrtaj na zenu:roll:


А је л оно Тома...................ЧУПАО ЗА КОСУ..................оног Живадиновића (оног маторог радикала )!? :hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 

Back
Top