Jenki idi kući

kultivator

Primećen član
Banovan
Poruka
811


Kratko rečeno , Jenki idi kući,dosadio si svima.Ako ne kreneš kući na vreme , možda neko dođe tamo pre tebe.
Ako ne stigneš na vrem ,kuću će ti uzeti Japanci ,Kinezi,Arapi,Latino Amerikanci ili neki Afrikanci.
Jenki za tvoje i moje dobro ,molimte idi bre kući
 
Poslednja izmena:


Kratko rečeno , Jenki idi kući,dosadio si svima.Ako ne kreneš kući na vreme , možda neko dođe tamo pre tebe.
Ako ne stigneš na vrem ,kuću će ti uzeti Japanci ,Kinezi,Arapi,Latino Amerikanci ili neki Afrikanci.
Jenki za tvoje i moje dobro ,molimte idi bre kući

Да, куме, али кад се сви врате онда нема да се напуни резервоар за 30 долара.
 
Pa nek voze na gas, ko i mi.Jer ako oni ne krenu kući biće gasa na sve četri strane.

Да имаш силу , да ли би одлучио:

Да ти се народ пати у држави, да лоше живи и да ти прети револуција или

Да повремено причепиш неког са стране и припомогнеш себи?

Алтернативе нема, они ће пре да направе пустош на страни него да престану да пљачкају.

Pa nek voze na gas, ko i mi.Jer ako oni ne krenu kući biće gasa na sve četri strane.

Гас је код њих скупљи него бензин, зато што га увозе од Норвешке.
 
Jenki nemoj da si ****, javi se bre ,da ti objasnim što moraš kući. Ako ne odeš kući ima bre ženu da ti razvale na bandaka ,par Afroamera , a onda će tvoja mala cevka da bude ko kišna glista za njenu crnu rupu. Jenki bre idi kući.
 
Poslednja izmena:
Да имаш силу , да ли би одлучио:

Да ти се народ пати у држави, да лоше живи и да ти прети револуција или

Да повремено причепиш неког са стране и припомогнеш себи?

Алтернативе нема, они ће пре да направе пустош на страни него да престану да пљачкају.



Гас је код њих скупљи него бензин, зато што га увозе од Норвешке.

Baš zato Jenki , idi bre kući posveti se svojoj državi. 500milijardi dolara za vojsku preusmeri u narod,idi bre kući

 
Jenki , nekada su ljudi pričali o tvojoj kući ,bio si bre heroj slobode , nekada su ljudi voleli tvoju kuću i sawali da žive kao ti , onad si počeo da dolaziš upolako u svaki deo sveta i ljudi počeše da te upoznaju u relanom životu. Da te vide kakv si kada dođeš u njohove kuće.Jenki nemoj da si zdapi , vrati se kući da bi opet mogli da te volimo.
 
NASA-TOP%20SECRET-mars%20spiritcolor.jpg
 

Back
Top