dali je u pravu?

dang

Zainteresovan član
Poruka
466
.
..Za kroše dve godineSud utvrdio da je napadač na lidera NS Dejan Stojadinović (35) bio svestan i uračunljiv. Osuđeni izjavio da mu je “čast da bude u zatvoru” BEOGRAD - Velika mi je čast da budem u zatvoru! To je politička odluka! Svi ste vi ubili Đinđića, uzviknuo je Dejan Stojadinović pošto ga je Viši sud u Beogradu osudio na dve godine zatvora zbog napada na Velimira Ilića!
izvor kurir
 
. ..Arhiva:

..Za kroše dve godineSud utvrdio da je napadač na lidera NS Dejan Stojadinović (35) bio svestan i uračunljiv. Osuđeni izjavio da mu je “čast da bude u zatvoru” BEOGRAD - Velika mi je čast da budem u zatvoru! To je politička odluka! Svi ste vi ubili Đinđića, uzviknuo je Dejan Stojadinović pošto ga je Viši sud u Beogradu osudio na dve godine zatvora zbog napada na Velimira Ilića!

Najiskrenije me zabole za djindjica :roll:
 
.
..Za kroše dve godineSud utvrdio da je napadač na lidera NS Dejan Stojadinović (35) bio svestan i uračunljiv. Osuđeni izjavio da mu je “čast da bude u zatvoru” BEOGRAD - Velika mi je čast da budem u zatvoru! To je politička odluka! Svi ste vi ubili Đinđića, uzviknuo je Dejan Stojadinović pošto ga je Viši sud u Beogradu osudio na dve godine zatvora zbog napada na Velimira Ilića!
izvor kurir

:hahaha:
 
.
..Za kroše dve godineSud utvrdio da je napadač na lidera NS Dejan Stojadinović (35) bio svestan i uračunljiv. Osuđeni izjavio da mu je “čast da bude u zatvoru” BEOGRAD - Velika mi je čast da budem u zatvoru! To je politička odluka! Svi ste vi ubili Đinđića, uzviknuo je Dejan Stojadinović pošto ga je Viši sud u Beogradu osudio na dve godine zatvora zbog napada na Velimira Ilića!
izvor kurir

dobro je dobio i dve godine, da se velja pita to bi bilo 3 do 4 dine:mrgreen:


Po završetku suđenja lider Nove Srbije je novinarima rekao da nije zadovoljan presudom i dodao da će se o eventualnoj žalbi konsultovati sa advokatima.
- Očekivao sam da Stojadinović bude osuđen na najmanje tri godine zatvora, s obzirom na to da mi je naneo teške telesne povrede.
Ovo je bio klasičan pokušaj ubistva jer me je udario u mesto gde sam ranije operisan. Pravosuđe je odradilo svoj deo posla i neka ovo bude način da se spreči nasilje tog tipa, da neko neodgovorno i samouvereno izađe i udari čoveka i nanese mu teške telesne povrede - rekao je Ilić.

prsotina teska:mrgreen:
 
Да, али Веља заборавља да ни судији није било лако. Ипак су то партнери који су такорећи недавно заједно јуришали на скупштину и антинародну владу. Они су до јуче били у пакету, оном правом демократском пакету који је нашу радничку класу спасио од робовласништва и увео их у једну нову еру, капиталистичку која има само један циљ, како оснажити земљу и побољшати живот напаћеном народу. То што се говори о перманентном сиромашењу и становништва и економије/привреде су само приче наших непријатеља и лоша лектира за нашу децу.
А то што су се сада странке мало разишле око позиција у власти може се тумачити онако као када се деца мало поџаркају. Све и свему, за то мало препуцавања две године су мнооооого. Мноооого!
 
Казна је наравно умоболна, обзиром на висину казни у Србији, а посебно кад се узме у обзир да је гле чуда суђење за аферу "кофер" враћено на поновни поступак - док не застарио вероватно, као и све друге афере.
Ја сам иначе први отворио ову тему, али је модератор пребацио на хронику - и убио тему наравно!
 
Да, али Веља заборавља да ни судији није било лако. Ипак су то партнери који су такорећи недавно заједно јуришали на скупштину и антинародну владу. Они су до јуче били у пакету, оном правом демократском пакету који је нашу радничку класу спасио од робовласништва и увео их у једну нову еру, капиталистичку која има само један циљ, како оснажити земљу и побољшати живот напаћеном народу. То што се говори о перманентном сиромашењу и становништва и економије/привреде су само приче наших непријатеља и лоша лектира за нашу децу.
А то што су се сада странке мало разишле око позиција у власти може се тумачити онако као када се деца мало поџаркају. Све и свему, за то мало препуцавања две године су мнооооого. Мноооого!
zaboravio velja kad je doveo buldožer i rušio beograd, ali ima i onih koji
nisu zaboravili...:eek:
 
.
..Za kroše dve godineSud utvrdio da je napadač na lidera NS Dejan Stojadinović (35) bio svestan i uračunljiv. Osuđeni izjavio da mu je “čast da bude u zatvoru” BEOGRAD - Velika mi je čast da budem u zatvoru! To je politička odluka! Svi ste vi ubili Đinđića, uzviknuo je Dejan Stojadinović pošto ga je Viši sud u Beogradu osudio na dve godine zatvora zbog napada na Velimira Ilića!
izvor kurir

:hahaha::hahaha::hahaha:

Slika i prilika zutih majmuna u Srbiji.
 
Politicka presuda,verovatno u granicama zakona,al` da nije napao Velju nego nekog nepoznatog sve bi teklo ovako: priveden u stanicu,dao izjavu,potpisao je,pa pusten,posle jedne ipo do dve godine poziv za istraznog,pa jos jedno godinu cekanja,pa sudsko vece od sudije i daktilografkinje, pa, ako nije osudjivan 6 meseci uslovno na godinu dana.... Nego je Velja zasluzan za 5 oktobar pa za njega vaze specijalna pravila inace bi trubio na svakom mediju na koji je pozvan da ga drzava terorise.....
 

Back
Top