Lepa gradja vs. lepo lice

Bio sam na moru sad za raspust i upoznao sam u kampu jednu devojku. Mogu da kazem da je mozda najlepsa devojka na plazi. Prvo kako je gradjena, onda uopste lice, oci, kosa, osmeh... Sve.
U pocetku smo se gotivili. Posle je jednostavno dokazala da je najveci NARCIS kojeg sam ikad UPOZNAO, cak to i priznaje. Toliko mi se ZGADILA... NIKAD ne bih mogao da budem sa takvom devojkom.
Ima sestru, malo stariju. Ona je za razliku od nje ruznija, ali devojka je toliko DOBRA , otvorena, prica o svemu, zeza se... Prvo leto sam uvideo da lepota zaista malo znaci.
NE TREBA biti u fazonu TRAZIM RUZNE bla bla, ali lepota zaista malo vazna. Naravno, bitna je za prvi utisak, da spoji dvoje, ali malo toga je u njoj...
 
Pa ne znam... Sve je bitno. Mada... Moze da bude savrsen u fizickom smislu a da me ne privlaci. Mora da postoji ono nesto... Ne mora da ima plocice i ruke bildera,dovoljno je da ima slatke oci i lepe ruke. I mozak,naravno. Obozavam kada sa deckom mogu da pricam o svemu. To mi je ipak najbitnije.
 
Kad_LupimLupim:
moze da bude i lepa i ruzna i gore i dole, al ako ima dusu... eeeee :)
Ja glasam za neki kompromis, nebih bas da bude neka slatka u licu, al da recimo istom nemozes da pridjes zbog donjeg dela... uf! Obrnuta varijanta bi jos nekako i prosla al ovo nikako!
Super ovo za dusu, ali: kod tebe bi proslo da ne mozes da pridjes donjem delu zbog lica! :shock: Znaci nek je lice :x , samo da ti pridjes ...?!
Ili ja nisam dobro skapirala.
 

Back
Top