Savrsen svet

DJoxiii91

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.273
Da li ste zadovoljni svetom u kome zivite? Ako ne, u kakvom biste onda svetu zeleli da zivite? I zasto? Evo ja, recimo, zeleo bih da zivim u Srednjoj zemlji iz LOTR serijala. Razlog: Voleo bih da jasem nazgula, druzim se sa vilenjacima, mazim konje iz Rohana, popnem se na vrh Minas Tirita, macujem se, blejim sa Entima, setam po zidinama Helmovog ponora...Al ozbiljno...:D
 
Hocu svet gde sam ja
Sveti Bratislav, zastitnik Srbije, i ponosni reprezent ljudskog roda u celoj galaksiji. Svet pravde i postenja, gde je moja rec zakon, svet avanture, opasnosti, svet uzdizanja padanja. Or something like that
Also svet u kome moc potice od izvorne fizicke snage/ tipa magija. radije nego od demokratije i ostalog :D
 
Za sada nije loshe , ali ajde da pushtim malo film ...

Zhivim u modernoj verziji stare grchke , nove tehnologije u staroj formi grchkih polisa gde vuchem poreklo iz aristokratske porodice ( ne mora biti neshto vazhna ) , sa sve povalsticama koje idu uz takvo poreklo .

Nice one , huh
 
Da li ste zadovoljni svetom u kome zivite? Ako ne, u kakvom biste onda svetu zeleli da zivite? I zasto? Evo ja, recimo, zeleo bih da zivim u Srednjoj zemlji iz LOTR serijala. Razlog: Voleo bih da jasem nazgula, druzim se sa vilenjacima, mazim konje iz Rohana, popnem se na vrh Minas Tirita, macujem se, blejim sa Entima, setam po zidinama Helmovog ponora...Al ozbiljno...:D

EpicFail2.jpg
 
Volela bih da živim u XIX veku, da su tehnologija i nauka razvijene do normalne granice, za najneophodnije potrebe , bez nekog prose*avanja, robota, veštačkog gajenja voća i povrća i ostalih bespotrebnih luksuznih preterivanja.

A svet kakav je danas svakim danom sve više prelazi neke racionalne granice bilo čega...
 
Kakva tehnologija? Nauka okej, tu i tamo, do devetnaestog veka jos nije uzela maha, ali tehnologija :neutral: Valjda je tehnologija preduslov za razvitak nauke.

A i ti sto imas smisao za komoditet i raskos do mojega, pravi zenski, cuj molim te najneophodnije potrebe :|
al dobro , makar ces lako da se udas.
 
mars.jpg
:lol:
savršen svet ne postoji tako da ne vredi maštati...
ako kažem da bi svet gde ne smem udariti neku budalu bio savršen (bez nasilja) ... naravno lagala bih...
ja ipak volim da se tučem sa dečacima...
:rumenko:

e, da... mislim da bi bilo odlično kada ne bi većina uspevali preko veze... kada bi bilo malo fer igre.
ne razumem sad foru... > dečko (devojka) se muči... završi fakultet sa najboljim ocenama i opet ne može da nađe posao u struci dok neko kome ćale radi u skupštini se ubija od para... a šta radi... sedi, diže ruku i gađa se cipelama
(:rotf:)
.
 
mars.jpg
:lol:
savršen svet ne postoji tako da ne vredi maštati...
ako kažem da bi svet gde ne smem udariti neku budalu bio savršen (bez nasilja) ... naravno lagala bih...
ja ipak volim da se tučem sa dečacima...
:rumenko:

e, da... mislim da bi bilo odlično kada ne bi većina uspevali preko veze... kada bi bilo malo fer igre.
ne razumem sad foru... > dečko (devojka) se muči... završi fakultet sa najboljim ocenama i opet ne može da nađe posao u struci dok neko kome ćale radi u skupštini se ubija od para... a šta radi... sedi, diže ruku i gađa se cipelama
(:rotf:)
.


afri, pa kud ce ti dusa? :sad2:
 
Da li ste zadovoljni svetom u kome zivite? Ako ne, u kakvom biste onda svetu zeleli da zivite? I zasto? Evo ja, recimo, zeleo bih da zivim u Srednjoj zemlji iz LOTR serijala. Razlog: Voleo bih da jasem nazgula, druzim se sa vilenjacima, mazim konje iz Rohana, popnem se na vrh Minas Tirita, macujem se, blejim sa Entima, setam po zidinama Helmovog ponora...Al ozbiljno...:D

Pa da poslije neki zmaj cacka zube s tobom. Lijepo je mastati, ali ta masta ima i svoju drugu stranu, tako da slazem sa Grimom sto se teme tice.
 
afri, pa kud ce ti dusa? :sad2:

:lol:
a šta ti tačno ne valja u toj rečenici?
1.savršen svet ne postoji
ili
2.ne vredi maštati
ako je 1. mislim da sam u pravu. :mrgreen:
a ako je 2. dobro, možda sam malo preterala..., ali opet treba malo razmisliti... valja maštati sve dok je u normalnim količinama (dešava se da neko na kraju završi i u lazi):lol: ...
možda opet preterujem, ali treba se to posmatrati iz svih uglova.. :D

P.S. ja veoma često maštam.., maštam, maštam... tako da se brinem malo za sebe. :p
 
http://4.***************/_-iU3xpSrY7A/SUQdArvfOVI/AAAAAAAABCc/UqX-89X3-xw/s400/miss+world+2008+a.jpg
Mozda zvuchi kao tipichan klishe i zvuchim kao Miss World, ali iskreno i iz dubine dushe ne zelim ratove, gladne, bolesne i siromashne. Od toga mi se kida srce. :cry:
Kad vidim one jadnike shto ginu bez potrebe ,smrzuti, gladni, sa stotinu nekih bolesti, samo zahvaljujem shto ja zivim koliko toliko pristojno.

I da, svijet bez Amerike i Evropske Unije i cijelog ovog Big Brother sranja bi bio savrshen. ;)
Samo Afrika, Latinska Amerika, Azija, i mi. :D
 
Свет у коме ми интернет не кида сваких 5 минута.
Ето.
То је чисто савршество.

Не, савршенство је свет без интернета.
Грамофони су врхунац технологије.
Нема телевизије.

Peace, love, freedom и остали хипи клишеи.
Свет у коме државне границе представљају само формалност, ради лакшег одржавања реда....Нема беспотребних ратова, гладних ни потлачених.
Све болести су излечиве.
Ето....:lol:
 
Не, савршенство је свет без интернета.
Грамофони су врхунац технологије.
Нема телевизије.

Peace, love, freedom и остали хипи клишеи.
Свет у коме државне границе представљају само формалност, ради лакшег одржавања реда....Нема беспотребних ратова, гладних ни потлачених.
Све болести су излечиве.
Ето....:lol:

Sta ce ti i gramofoni?
Dovoljni su muzicki instrumenti, nista vise od toga...
A ni granice nisu potrebne, ako govorimo o ideanlom, za ostalo bih se slozio!!!:)
 
:lol:
a šta ti tačno ne valja u toj rečenici?
1.savršen svet ne postoji
ili
2.ne vredi maštati
ako je 1. mislim da sam u pravu. :mrgreen:
a ako je 2. dobro, možda sam malo preterala..., ali opet treba malo razmisliti... valja maštati sve dok je u normalnim količinama (dešava se da neko na kraju završi i u lazi):lol: ...
možda opet preterujem, ali treba se to posmatrati iz svih uglova.. :D

P.S. ja veoma često maštam.., maštam, maštam... tako da se brinem malo za sebe. :p

drugo :)
malo si me zabrinula ali si se ovim postom malcice izvukla:p
 
mars.jpg
:lol:
savršen svet ne postoji tako da ne vredi maštati...
ako kažem da bi svet gde ne smem udariti neku budalu bio savršen (bez nasilja) ... naravno lagala bih...
ja ipak volim da se tučem sa dečacima...
:rumenko:

e, da... mislim da bi bilo odlično kada ne bi većina uspevali preko veze... kada bi bilo malo fer igre.
ne razumem sad foru... > dečko (devojka) se muči... završi fakultet sa najboljim ocenama i opet ne može da nađe posao u struci dok neko kome ćale radi u skupštini se ubija od para... a šta radi... sedi, diže ruku i gađa se cipelama
(:rotf:)
.

Kako za koga, sve zavisi od toga dokle ti doseze masta!
 

Back
Top