LAZ

  • Začetnik teme nasminkana_lazima
  • Datum pokretanja
lazemo, a covek nikad i n etreba biti bas iskren svakome na chatu, jer ovde je tesko naci pravih prijatelja koji ce sacuvati te tajne sa tobom, ili ljudi koji nece pricati dalje, naravno da postoje i osobe koji su prijatelji, ali vrlo malo, zato ne pricaj nikome nista u koga nemas poverenja:)
 
Anonymous:
ja nikada ne lazem preko cahta nemam razloga

Uze mi recenicu iz usta Gost.Nasminkana,sinoc smo pricali o tome,sad ti samo potvrdjuje.Nikad ne lazem a i nemoguce je.Zaboravis sta si sve kome lagao pa te uhvate u masinu.Slazem se i da ne treba u svakog imati poverenja,jer su ljudi ljudi.Covek je coveku VUK.
 
Gazdarica:
Ne lazem... Samo neke stvari precutim...
Veoma originalan odgovor.Moje cestitke.Ko oce telefon moon_flower,ja cu da ga dam,veoma rado,jer me nervira.dakle,uzmete telefon,ne vrtite nista,samo recite u slusalicu:mamaaaaaaaaa,i eto je:PPPpppPPP
Inace,nasminkana,ja tamo najvise verujem tebi!Sve covek moze da ti kaze i to ostaje.Recimo,ko je glavni grad Srbije,nema sanse da ti to nekom vise kazes:))))))))
Volim ja tebe,mala sala:PPPPPPPP
 
Aj kad te neko slaze pa ako jos uz to i prizna da je nesto slagao pa boze moj,al problem je kad te slaze a uz to jos hoce da te napravi i budalom...eeee
za tako nesto NO MERCY!!
 
meni u biti najviše smeta kad neko slaže u moje ime ili mi polaže lažne reči u usta... onda samo seek & destroy i nisu mi važne posledice... ja u stvari kad pljunem ne ližem pa makar robijam zato ,-)
 
Ja uvek lazem na chatu. Pa nisam valjda lud da svima pricam da sam sladak i lep frajer a uz to i pun para, pa da me posle svaki skot od zene na chatu smara.
 
Sajber_Kurajber:
Ja uvek lazem na chatu. Pa nisam valjda lud da svima pricam da sam sladak i lep frajer a uz to i pun para, pa da me posle svaki skot od zene na chatu smara.

Ahahahahahah............ :wink: Mora da je to laz u dobre svrhe.....cccccc..... nemoj devojke nazivati skotovima :(

Ma ne lazem... zasto bih lagala? Koja je onda svrha tog razgovora?
 
DON:
Anonymous:
ja nikada ne lazem preko cahta nemam razloga

Uze mi recenicu iz usta Gost.Nasminkana,sinoc smo pricali o tome,sad ti samo potvrdjuje.Nikad ne lazem a i nemoguce je.Zaboravis sta si sve kome lagao pa te uhvate u masinu.Slazem se i da ne treba u svakog imati poverenja,jer su ljudi ljudi.Covek je coveku VUK.

Dobro si zborio, slazem se :lol:
 
Glupo je lagati na chatu. Biti oprezan, e to je vec nesto drugo. Precutati neke stvari se podrazumeva, pa da li neko inace kad prvi put nekog sretne isprica sve o sebi? Naravno da ima i manijaka, i onih koji se lazno pretstavljaju ali onaj ko ima i malo pameti znace do koje granice sme da ide, a da se ne zapetlja u sopstvene lazi! :P
 

Back
Top