o muvanju

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
el vas muvao neko tako sto vas dodirivao nogom ispod stola? al onako perverzno i da niko od ostalih ljudi ne primeti. a nije vam decko ni devojka.


ps. moju drugaricu jeste, mislila da ce barica da ostane na stolici. i smuvali se izistinski:lol:
 
Već gledam kako se izuvam, vonj te zapljuskuje ispod stola, skidaš mi čarape, primećuješ da su mi nokti poduži na prstima i da ćeš sigurno proći sa izgrebanim klitorisom ali sve zarad dobrog sexa, ti mestimično širiš nogice i ostavljaš baricu na stolici posle......
 
el vas muvao neko tako sto vas dodirivao nogom ispod stola? al onako perverzno i da niko od ostalih ljudi ne primeti. a nije vam decko ni devojka.


ps. moju drugaricu jeste, mislila da ce barica da ostane na stolici. i smuvali se izistinski:lol:

jeste :dash:
i to kum dečka s kojim sam se tada viđala :dash:
počeo nogom, ja mislila da tripujem, al kad je počeo i rukom, zamalo perje da leti :lol:
 
ali nije sam nacin najgori, najgore sto mu je to riba od kuma :sad2:

...ne znam, meni je nacin krajnji bezobrazluk, skocio mi je pritisak kada sam procitala, za sta on to nju smatra kada je vacari ispod stola...hajde molim te, uh bas sam se iznervirala...nije strasno sto mu se svidela, dok ljudi nisu vencani hajde nekako, bori se covek za devojku u koju je zaljubljen ali kada se setim onog momka iz Love actually koji je pisao na kartonu izjave ljubavi ovaj pipka kao da mu se moze...uh...drzak i bljak momak...ne bih ni ja ali zasluzio je da ga pljesnes...ili makar saspes pice u lice...
 
A žene po difoltu neće reći istinu ( kao navodno zbog sranja ), ih, ih, ih..

u pravu si, al baš mi je bilo glupo :neutral:
prvo, nismo se još uvek dobro poznavali, a drugo otkud znam... kum mu je :neutral:


...ne znam, meni je nacin krajnji bezobrazluk, skocio mi je pritisak kada sam procitala, za sta on to nju smatra kada je vacari ispod stola...hajde molim te, uh bas sam se iznervirala...nije strasno sto mu se svidela, dok ljudi nisu vencani hajde nekako, bori se covek za devojku u koju je zaljubljen ali kada se setim onog momka iz Love actually koji je pisao na kartonu izjave ljubavi ovaj pipka kao da mu se moze...uh...drzak i bljak momak...

ma koja zaljubljenost, tada me je prvi put video :lol:
 

Back
Top