ima li sex alternativu

fiktivno, da možete da birate da u životu imate bilo čega u izobilju ili bilo kakav kvalitet i sposobnost a da nikad više nemate sex... da li biste i šta biste tražili...

unlimited power :D
salim se, pa ne znam sta bih trazio, mislim morao bih da bas formulisem, ali serously naravno da postoji nesto zbog cega bih se odrekao seksa :D
Doduse ako bih i dalje osecao nagon za sexom, a da ga ne smem imati, to je lame.. Ili zavisi doduse sta se podrazumeva pod seksom, kao ne smem vaginalni, ali moze analni? xD
 
šta bi inače radili ovde...

Upravo to. Samo ja sam prvobtno mislio da nisu sve takve, mislio sam da dolaze ovde zato sto im je zanimljivo ta li
Sad kontam da dolaze ovde zato sto su usamljene, a naravno usamljene devojke su seksualno opterecene, i nemaju stsa da rade po ceo dan. Uzas.
A sa druge strane musakrci zapravo pokazuju manji stepen opterecenosti od devojaka na forumima, tj oni su vise na kvalitetu nego kvanitetu. Imas par opterecenih, a ostali su manje vise normal.
 
fiktivno, da možete da birate da u životu imate bilo čega u izobilju ili bilo kakav kvalitet i sposobnost a da nikad više nemate sex... da li biste i šta biste tražili...

to jedino ako zamislim da mi se srusi avion na neko pusto ostrvo sa svim i svacim, kule i gradovi i izobilje, al nigde muskog ni zenskog stvora.
pa kao onda...
mislim, nemoguca situacija.
sta god ja imala ili nemala u zivotu to nema veze sa tim da li imam ili nemam seks.
 
situacija i jeste SF al kad maštamo o koječemu kapiram da se stavimo u poziciju šta bi nas to usrećilo i zadovoljilo na duže staze a da isključuje sex, tj. da li smo zasta tako organski zavisni od tog kontakta
 
snašla bih se nekako

2841617551_b827245318.jpg
 

Back
Top