Takni mi srce nečim lepim,.......imam potrebu da čujem,....

Da li uvek iskažemo ono što osećamo?.....kakvi smo mi to u stvari?

  • Nidad ništa ne osećam prema dugom

  • Ponekad mi se probude emocije

  • Umereno sam pažljiv/a prema svima

  • Uvek gledam iskažem svoje emocije prema drugom, i činim to ćesto

  • Izuzetno sam pažljiv/a i emotivan/a prema svakom iz moje okoline


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Zar je moguće da nemate potrebu nekome uputiti neku lepu reč, neku misao, jedan osmeh, jedan poljubac,.......pa recite to onda otvoreno,....da je tako, da više ovakve teme ne otvaramo, smaraćemo se na nekim dosadnim mestima, špajzovima, hodnicima, pa neka nas i zovu onda da smo obični uličari,....:rtfm::think:

a shto ti lepo ovu temu nisi otvorio na romantici, pa da se ne ishchudjavash ovde...:neutral:
 
...jedini razlog zašto je ovde otvorena je da i nas, koji retko do romantike odemo, malo razbudim, da pokažemo da nismo od nje operisani,.....pa iako svaštarimo, da se nekad setimo zašto prevashodno postojimo, da se nekad malo od svaštarenja odmorimo, poljubimo svoje čedo drago, :heart: pa nastavimo da se igramo svačim nečim,....:rtfm:
nije ovo klasično iščuđavanje :eek:,...to je isto kao da se sebi išćuđavam,....povremeno nas treba trgnuti iz dremeža,....da se ne bi smo jednog dana probudili u praznom krevetu :sad2:,...
Zamisli, probudiš se, tražiš onog drugog, ako ga je bilo, a ako nije tražiš sebe,.....a ono, ni tebe nema,....bato,....a gde si ?:dash:
Znači, da ne bude sedi disi kada ni za disi nisi,.......:hahaha:a ja znam da smo mi za mnogo više :hvala::zag:
 

Back
Top