NOVO: WING CHUN KUNG FU KLUB BEOGRAD

Miljus Srdjan (9 rang) je iz Sremske Mitrovice ucenik sifu Predraga Koviljac, u Americi na Kwo Sho Svetskom prvenstvu u Baltimoru 2006 u disciplini Lei Tai osvojio je zlato te postao svetski sampion u borbama. takodje je u formama osvojio prvo mesto i dobio sampionski pojas. U Svajcarskoj na Svetskom Kupu u Lei Tai disciplini(borbe na platformi) 2007 je osvojio zlato, takodje je prvak Srbije i Vojvodine u Kung Fu Wu Shu/Sanda borbama.
 
Obavestenje:
U Utorak 27 aprila 2010. krece sa radom Tradicionalni Wing Chun Kung Fu klub "Dragon" u Beogradu. Trening pocinje u 19h u sali u zgradi BIGZ-a, Bulevar Vojvode Misica br.17.
Treninzi ce se odrzavati Utorkom i Cetvrtkom od 19h a Subotom od 13h na pomenutoj lokaciji. Instruktori koji ce obucavati nove ucenike... su Mitrovic Nikola i Fomicov Jelena, ucenici Sifu Nenada Koviljca, kao i sam sifu koji ce redovno obilaziti klub, pratiti desavanja kao i obuku vezbaca.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja se izvinjavam ako sam postavio poruku u krivu temu ali mi izgleda da bi ovde mogla doci. Da li kod Koviljca tj kod Srdjana se odredjuje rank bojom majci posto sam cuo nesto da se odredjuje nekim pojasevima platnenim. I da gde u areni trenirate? Mozda opet pocnem da se bavim wing chunom.
 
Ja se izvinjavam ako sam postavio poruku u krivu temu ali mi izgleda da bi ovde mogla doci. Da li kod Koviljca tj kod Srdjana se odredjuje rank bojom majci posto sam cuo nesto da se odredjuje nekim pojasevima platnenim. I da gde u areni trenirate? Mozda opet pocnem da se bavim wing chunom.

Mislim da nema to veze sa bojom majica. Ko ti je to rekao? Razlicite boje je jedino pojas ali pojas nije obavezan koliko znam.
 
Caos, mislim da ide ovako:
Prvi drugi i treci rang je beli pojas
cetvrti i peti je crni
sesti i sedmi je zeleni
osmi i deveti je crveni
deseti je zuti, ustvari zlatni pojas.
neka me neko ispravi ako sam pogresila, a sto se tice skole u BG imas i u zgradi Bigza, to ti je odma pored autoputa. Treneri odatle su ucenici Nese Koviljca. Caos tai.:manikir:
 
Caos, mislim da ide ovako:
Prvi drugi i treci rang je beli pojas
cetvrti i peti je crni
sesti i sedmi je zeleni
osmi i deveti je crveni
deseti je zuti, ustvari zlatni pojas.
neka me neko ispravi ako sam pogresila, a sto se tice skole u BG imas i u zgradi Bigza, to ti je odma pored autoputa. Treneri odatle su ucenici Nese Koviljca. Caos tai.:manikir:

U kojoj zgradi Bigza. Ja sam bio u onoj kod sajma u subotu oko 12 i 45 i nije bilo nikog u sve tri sale. Inace cudno ja se secam da sam kod mog sifu-a polagao da je bilo bela majca pocetnik, drugi rank zuta, treci rank narandzasta, cetvrti plava, peti zelena i sesti crna ( a posle polazes za instruktora sa tim sto instruktori imaju isto crne majce )
 
Obavestenje:
U Utorak 27 aprila 2010. krece sa radom Tradicionalni Wing Chun Kung Fu klub "Dragon" u Beogradu. Trening pocinje u 19h u sali u zgradi BIGZ-a, Bulevar Vojvode Misica br.17.
Treninzi ce se odrzavati Utorkom i Cetvrtkom od 19h a Subotom od 13h na pomenutoj lokaciji. Instruktori koji ce obucavati nove ucenike... su Mitrovic Nikola i Fomicov Jelena, ucenici Sifu Nenada Koviljca, kao i sam sifu koji ce redovno obilaziti klub, pratiti desavanja kao i obuku vezbaca.

0zzy80
Pa evo ti adresa gde su treninzi a imas tu i telefone, pa sigurno nije trening ispred zgrade nego negde u zgradi u nekoj sali u Bigzu. Nazoves ako hoces pa se dogovoris gde i kada, ja ti samo pomazem. Caos. :zper:
 
Caos, mislim da ide ovako:
Prvi drugi i treci rang je beli pojas
cetvrti i peti je crni
sesti i sedmi je zeleni
osmi i deveti je crveni
deseti je zuti, ustvari zlatni pojas.
neka me neko ispravi ako sam pogresila, a sto se tice skole u BG imas i u zgradi Bigza, to ti je odma pored autoputa. Treneri odatle su ucenici Nese Koviljca. Caos tai.:manikir:

Prvi rank- Beli pojas
Drugi rank- Svetlo plavi
Treci rank- Plavi
Cetvrti rank- Tamno plavi
Peti rank- Braon
Sesti rank- Tamno braon
Sedmi rank- Crni
Osmi rank- Zeleni
Deveti rank- Sivi
Deseti- Zlatni

Sto se majica tice, to nema nikakve veze....ukoliko nije n eki dogovor izmedju trenera i ucenika.
 

Back
Top