Psihijatrijska ordinacija Raisa&Hator, ili Hator&Raisa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Raisa

Iskusan
Poruka
5.465
Posto je Hator meni rekla da nas dve jedna drugoj dajemo savete za psihicki napredak,a ja odlucila od toga biznis da stvorim,shta ti je Jevrejska krv u svemu vidim pare Temu nemojte zatvoriti,mi nismo teen problemi, mi se ne bavim o problemima tipa '' da li da joj kupim rozi ili narandzasti cvet '' '' crko mi comp,da li da utaknem levi ili desni gajtan '' , '' decko mi slusa karleusu sta da radim '' , '' palim se na nju pet godina i nikako da skupim muda i pridjem '' '' hocu da spavam sa njim ali sanja mu je rekla da mu je milena rekla da hoce samo oral ovo je 21 vek shat da radim ''
Ne. Mi,kao organizacija se bavimo vashim unutrasnjim stanjima ,psihickim problemima,vashom dushom, vashom Nirvanom. Ako imate ista shto vam tishti dushu,neku tezinu shto vas sprecava da funcionishete u svakodnevnoj barutini od zivota,dodjite
Ono shto treba da zapamtite.


MI vas slusamo.

MI smo tu za vas.


MI se brinemo za vas.



Mi trazimo mnogo para ali to je jako mala cena za dozivotnu srecu

Manite se vi gatanja,gledanja u zvezde,pasulj,pesak,psihicke probleme cete imati cemo zivot ako ih ne lecite,a cilj vamje da u zivotu nemate probleme? Jel tako?Naravno da jeste.
radimo u paru i primamo po jednog,ovoga,pacijenta,funckionisemo po principu bad cop-bad cop,kao shok terapija za pacijenta. Nas dve ne krasi strpljenje,mene pogotovo al za prave pare bicu vam najbolji prijatelj u slusacu sve vashe muke.

vi sad lepo sednite i pocnite,jedan po jedan,a nas dve cemo da se tuzimo po advokatima da li ce moje ime da bude prvo u nazivu ili njeno



ne radimo vikendom
 
A koja je tačno vaša f-ja?
da vam pomognemo u samoostvarivanju,samospoznajii drugimstvarima koje pocinju na samo:mrgreen:(ovo je bio pronicljiv psiholoski osmeh.)
Rekao bih da subjekat ima kompleks nize vrednosti :think:
to je veliki nono
Tako je
nas dve smo vasha....batina

i ne alalizirate vashe doktore nesrecni vi

a ako ste musko,nama treba vasa batina.
Khm,nego primer,kako bi nase funkcionisanje trebalo da izgleda-
Drage Hator i Raisa(nikako raisa pa hator,deluje izvestaceno:mrgreen:),dosao/l sam u ovaj sveti hram da zatrazim vasu uzviseu pomoc.
Odricem se cele imovine,samo mipruzite soluciju,nzm dokle cu moci ovako:rida:
________________________objasnite problem jasno i nedvosmisleno)_______________
Neka se vase uzvisenoime pocuje,boginje lepote i ljubavi.

Ovako npr nije savrseno,ali je prihvatljivo.
 
da vam pomognemo u samoostvarivanju,samospoznajii drugimstvarima koje pocinju na samo:mrgreen:(ovo je bio pronicljiv psiholoski osmeh.)

to je veliki nono


a ako ste musko,nama treba vasa batina.
Khm,nego primer,kako bi nase funkcionisanje trebalo da izgleda-
Drage Hator i Raisa(nikako raisa pa hator,deluje izvestaceno:mrgreen:),dosao/l sam u ovaj sveti hram da zatrazim vasu uzviseu pomoc.
Odricem se cele imovine,samo mipruzite soluciju,nzm dokle cu moci ovako:rida:
________________________objasnite problem jasno i nedvosmisleno)_______________
Neka se vase uzvisenoime pocuje,boginje lepote i ljubavi.

Ovako npr nije savrseno,ali je prihvatljivo.

Pacijent pokazuje neke znake demencije... Predlazem momentalni tretman kljucem :rtfm:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top