POMOC

Don Corleone

Primećen član
Poruka
515
Treba mi pomoc .Treba da mi date ime nekog programa koji je dobar kod secenje nekih delova slike naprimer glave i ja sad hocu da stavim glavu od istog coveka samo sa druge slike na tu sliku jer mui mozda ta slika nije dobro ispala a ta druga jeste.ovo mi stvarno treba da resim jedan problem bitno mi je da je program veoma precizan i da nema tragova da se na slici radilo da se nepimecuje.

Unapred hvala
 
zapravo meni treba program , kada nisam pogledao u kameru a zelim da promenim kao da jesam kad bi se to mmoglo bilo bi super,ovo mi mnogo znaci nadam se da je resiv problem
 
eeeee pa ne moze i jare i pare i jos sa sve tim neki dobar mercedes
spusti se na zemlju
koliko je samo ucenja i rada potrebno da se tako nesto uradi
a ti mislis da je to 5 sekundi i evo 500 evrica
 
eeeee pa ne moze i jare i pare i jos sa sve tim neki dobar mercedes
spusti se na zemlju
koliko je samo ucenja i rada potrebno da se tako nesto uradi
a ti mislis da je to 5 sekundi i evo 500 evrica

Ne mogu opet da se slikam em nemogu da udjem u exspo centare em trofej vise nije tu, doduse nisam puno iodlutao od kamere, ali mogul li makar ono sa glavom da uradim da skinem sa druge slike pa da stavim umesto ove koje nevalja ako moze upisite putanju kako to da uradim ili sa noaj novijim Gimpom ili sa photo shopom CS4 imam obojicu tako da samo koraci mi trebaju.
 
Nije to tako jednostavno mislim nema jedno dugme koje treba kliknuti i gotovo.
Koliko vidim tvoje znanje u fotomontazi je minimalno.Tako da nema smisla da mi sad ovde pokusavamo da objasnimo,jer onda objasnjavanju nece biti kraja.
Moj savet ti je da proguglas malo i nadjes tutorijale za to.Jos bolja stvar je sto imas i tutorijale na youtube,pa mozes da gledas kako se sta radi,mislim da ima i na Srpskom nekih tutorijala,pretrazi malo.
 

Back
Top