Happily never after...

Te bajkovite veze obicno nemaju taj bajkoviti happy end...koliko ja primjetim....

one malo realnije veze...gdje se ne vrti sve oko njihove ljigave,ovaj bajkovite ljubavi...te traju ako nishta drugo dosta duze....

gledam ja koliko se tih kuco,maco,cico veza srushilo oko mene...a bile velike ljubavi,do kraja zivota i ta spika....i shta sad? nishtaaaa......proshle su kao da ih nikada nije ni bilo...
a evo mene....dve godine i skoro tri mjeseca....with ups,and downs....bez rezanja vena..josh smo tu...josh se volimo :)

rece jedan lik...toliko je dobro da je ponekad dosadno....a ja dodajem da stalno jedno te isto dosadi...makar to bila sreca i idila..smara...:)
 
Poslednja izmena:
Te bajkovite veze obicno nemaju taj bajkoviti happy end...koliko ja primjetim....

one dodushe realnije veze...gdje se ne vrti sve oko njihove ljigave,ovaj bajkovite ljubavi...te traju ako nishta drugo dosta duze....

gledam ja koliko se tih kuco,maco,cico veza srushilo oko mene...a bile velike ljubavi,do kraja zivota i ta spika....i shta sad? nishtaaaa......proshle su kao da ih nikada nije ni bilo...
a evo mene....dve godine i skoro tri mjeseca....with ups,and downs....bez rezanja vena..josh smo tu...josh se volimo :)

rece jedan lik...toliko je dobro da je ponekad dosadno....a ja dodajem da stalno jedno te isto dosadi...makar to bila sreca i idila..smara...:)

pa ovi sto su kao u bajci imaju sou program na kraju

realnost je ono sto se ceni, nije strasno imati problem ali treba biti pametan pa ga resiti, a te fore sve je savrseno pa kod prvog problema puknu ko zvecke ni ne vrednujem kao pravu vezu
cik odrzi ljubav i kad plivate u govancima....to se ceni
 
pa ovi sto su kao u bajci imaju sou program na kraju

realnost je ono sto se ceni, nije strasno imati problem ali treba biti pametan pa ga resiti, a te fore sve je savrseno pa kod prvog problema puknu ko zvecke ni ne vrednujem kao pravu vezu
cik odrzi ljubav i kad plivate u govancima....to se ceni

ooo znam...sve znam...

mada ja kontam da ti shto prosipaju neku idilu...da vishe lazu ostale a vjerovatno i sebe da su u idili....mislim kako neka veza moze da funkcionishe godinama bez i jedne svadje...tako je nama drugarica prosipala godinu dana pricu kako se ona i njen momak nisu nikada posvadjali...da bi izjavila da svaki put kad se posvadjaju pa pomire da tu svadju nazovu nesporazumom da bi mogli i dalje da serru kako imaju savrshenu vezu....

idi u tri lepe....shta ima ljepshe od sexa pomirenja? :mrgreen:
 
Svaka ljubav koju živimo nužno nosi onu malu,toplu i nestvarnu potrebu za bajkolikim,za idealizacijom,za uzvišenošću..i sve smo sanjale kao male da smo princeze.
I onda smo se probudile...Nema para iz bajke i nemoguć je jer za par potrebno dvoje.
A svako od nas može da ima u sebi i čuva jednu,svoju malu i toplu bajku.
 
Svaka ljubav koju živimo nužno nosi onu malu,toplu i nestvarnu potrebu za bajkolikim,za idealizacijom,za uzvišenošću..i sve smo sanjale kao male da smo princeze.
I onda smo se probudile...Nema para iz bajke i nemoguć je jer za par potrebno dvoje.
A svako od nas može da ima u sebi i čuva jednu,svoju malu i toplu bajku.

Ako sam te ikada gotivila, ovim si me postom odusevila za sva vremena! :heart:
 
Te bajkovite veze obicno nemaju taj bajkoviti happy end...koliko ja primjetim....

one malo realnije veze...gdje se ne vrti sve oko njihove ljigave,ovaj bajkovite ljubavi...te traju ako nishta drugo dosta duze....

gledam ja koliko se tih kuco,maco,cico veza srushilo oko mene...a bile velike ljubavi,do kraja zivota i ta spika....i shta sad? nishtaaaa......proshle su kao da ih nikada nije ni bilo...
a evo mene....dve godine i skoro tri mjeseca....with ups,and downs....bez rezanja vena..josh smo tu...josh se volimo :)

rece jedan lik...toliko je dobro da je ponekad dosadno....a ja dodajem da stalno jedno te isto dosadi...makar to bila sreca i idila..smara...:)

Upravo to, nije savrsena veza ona koja nikada ne nailazi na prepreke, vec ona koji ih savladava, pa makar i samo jedno drugom u nekom momentu bili prepreka, nije resenje "rez" i kraj, vec samo jedan mali time out :heart:
 
Ne govorim ja o vezama u kojima niko nikada ni sa kim nije usao u konflikt.
Po meni bajkovita veza nije ona u kojoj je sve perfektno, bas naprotiv.
Da bi se videlo kakva je veza treba je suociti sa svim njenim nesavrsenostima i, ako ih prezivi, onda je ljubav prava.

Procam o bajkovitoj vezi u smislu da su to dvoje koji se nenormalno ludo vole i nema sta ne bi ucinili jedno za drugo, koji su prosli sito i reseto i uspesno prkosili svemu. Ne pricam ni slucajno o paru koji izgleda kao da je sav na note, vec o paru koji je sve samo ne savrsen, ali se savrseno voli. :heart:
 
Upravo to, nije savrsena veza ona koja nikada ne nailazi na prepreke, vec ona koji ih savladava, pa makar i samo jedno drugom u nekom momentu bili prepreka, nije resenje "rez" i kraj, vec samo jedan mali time out :heart:

ma dzaba i taj time out...

cim krene jedan,doce i drugi i treci...i to samo prica o tome da to dvoje nemaju muda da raskinu iz ovog ili onog razloga...

problemi se rijeshavaju u hodu...pricanjem...a ne pauziranjem....

ne valja stvari gurati pod tepih,sapletesh se kasnije zbog minorne stvari..

bolje skupiti hrabosti i raskinuti nego produzavati agoniju s par time out-ova pa onda kraj....
 

Back
Top