Film koji vas je najvise izbedacio...

Omar (2013)
omar+pposter.jpg
 

OK ČIM SAM VIDELA NASLOV TEME UŠLA SAM OVDE DA NAPIŠEM ROMANČINU O COCO I VIDIM OVO I IZBEDAČILA SAM SE JOŠ VIŠE

jbt ja sam se tokom celog filma sudržavala da ne pustim suze i na kraju mi nije bilo dobro jao što mrzim i volim ovaj film kako je to sve lepo upakovano i igra na kartu emocija, prokleti film koji manipuliše
sve je onako kliše ali je tooooooooooliko pro odrađeno da se ni ne primeti
e sad ima i onako kenjatora koji će napljuvati film al stvarno kome ne sasuzi oko na ovaj film nije čovek i ćaopoz


i ok mnogima će biti čudno ali film uz koji se uvek skenjam jeste ''Click'' gde glumi Adam Sandler
hvala bogu pa je ovaj forum skoro polu mrtav pa neću biti mnogo hejtovana :heart:
 
ili nije izgubio nekog jako bliskog
najteze mi je pao tuzno-srecan kraj jer ako sam dobro razumela dedin zagrobni zivot ce trajati samo dokle se coco njega seca i da cim ona umre i on ce nestati jer vise nece biti niko ziv ko njega licno poznaje

Ili to. Ali stvarno je lep crtani, izborio se sa tako teškom tematikom kreativno. I meni je teško pao taj kraj, jer nije toliko sama smrt strašna nego taj zaborav i prolaznost. Pogodila me je i scena kad onaj što daje gitaru ovom, isto tako samo iščezne. Jezivo
 

Back
Top