Flash dugme

Skiljk

Zainteresovan član
Poruka
435
Interesuje me da li neko zna gde mogu da skinem gotove "Flash dugmice"
fleshdugme.png
... Jer u Dreamweaver-u koji ja imam nema bas neki veliki izbor... Ili neki program preko koga mogu sam da ih napravim (ako uopste i postoji takav program)...
Hvala...
 
Poslednja izmena:
Pa nisam jos 100% siguran kakav mi tacno odgovara za ovaj sajt, ni oblik, ni boji, morao dih da proban kekoliko (preuzetih ili napravljenih) pa da vidim... Vise bi mi vrsilo posla ako bi mi objasnio kako da ga napravim. Trebace mi i za ubuduce...
 
Ali poenta je da ja sam napravim...
Neces ti uvek biti tu kad meni zatreba... A verovatno ces imati i pametnija posla da nekom tamo, koga ni ne poznajes, pravis buttone kad se njemu cefne...:)
 
Pa nisam jos 100% siguran kakav mi tacno odgovara za ovaj sajt, ni oblik, ni boji, morao dih da proban kekoliko (preuzetih ili napravljenih) pa da vidim... Vise bi mi vrsilo posla ako bi mi objasnio kako da ga napravim. Trebace mi i za ubuduce...

Bravo!

Ali poenta je da ja sam napravim...
Neces ti uvek biti tu kad meni zatreba
... A verovatno ces imati i pametnija posla da nekom tamo, koga ni ne poznajes, pravis buttone kad se njemu cefne...:)

I jos jednom bravo!

Evo ovako. Nije tesko napraviti pa ni objasniti kako se radi, ali gubljenje je vremena pisati ono sto je na mnogo mesta vec napisano a i na yt postoji dosta video tutoriala.
https://www.youtube.com/results?search_query=how+to+make+flash+buttons+adobe+flash&aq=f
Probaj da pronadjes adobe flash, pogledaj snimke i sve ce ti biti jasno.

Ako ipak zakoci slobodno pitaj, uvek je tu neko da priskoci u pomoc, narocito kada zelis da naucis a ne da to neko uradi umesto tebe.
 
Uspeo sam da napravim, zaista nije tesko...
Ali imam malih problema da ga ubacim u Dreamweaver a da ima iste funkcije kao i oni njihovi... Kako da napravim da u Dreamweaver-u mogu da vrsim prepravke naziva dugmeta i tome slicno...
 
pa kad ga napravis u flashu sacuvaj i onaj file fla ,tako da posle mozes ga menja.Po meni ti je bolje da napravis taj bottone u photoshopu pa ga ubaci posle menjaj
 

Back
Top