Cudno ponasanje
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 113

Tema: Cudno ponasanje

Elita Moderna Pevacica (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Podrazumevano Cudno ponasanje

Ovde pokrecem ovu temu, jer, iskreno receno, na ovom forumu nema previse ozbiljnih ljudi, koji bi vam dali iskren savet, a eto, meni je potreban. Pisala sam na podforumu "Ljubav i seks", ali su me vredjali neki likovi, a neki koji se mi se nabacivali preko pp-a, a ja sam ih odbila, jer ne zelim da budem sa njima, posto imam decka, su poceli da sire gnusne lazi o meni, pa i da me zovu muskarcem i da salju pp mnogim forumasima. Neverovatno, kako iskompleksirani ljudi mogu da budu zli.
    Ipak, da predjemo na stvar. Imam decka i sa njim sam u vezi sedam meseci. Lepo nam je zajedno. Ja sam veoma zaljubljena u njega, vidim da je i on zaljubljen u mene. Dugo godina sam ga cekala, a znam da ce on biti taj za koga cu se udati. Zbog njega sam zrtvovala karijeru. Nije on to trazio od mene, ali ja nisam zelela da ga izlazem neprijatnostima, zbog mog posla. Uvek sam uz njega, kada otputuje, puno mi nedostaje i stalno mislim an njega. Nikada se nisam toliko zaljubila. Nasa veza je potpuno carobna. Nas dvoje nemamo problema. On nema sa mnom, ja nemam sa njim. Ipak, ja imam problem sa njegovom decom. Nikako ne mogu da me prihvate.
    Ja sam se od pocetka postavila otvoreno prema njima. Jednostavno, on je covek za koga cu se udati i provesti ceo zivot, pa samim tim prihvatam i njegovu decu kao svoju. Ta deca mene ne prihvataju kao svoju. U stvari problem su starije dvoje. Njegov sin je uzasno gojazan i non-stop nesto jede. Njegova cerka je klinka, koja se non-stop sminka i juri momke. Druge dve devojcice su slatke i jos uvek male. Sa njih dve se lepo slazem, mada ih i ne vidjam cesto.
    Kada sam zajedno sa deckom i nekim od ovo dvoje starijih, ta atmosfera je raj. Svako bi gledao i divio se srecnoj porodici, kada njega nema, to je potpuno druga prica. Taj njegov debeli sin je uzasno podao decak. Ima 19 godina i non-stop nesto zdere. Mulja onim ustima, a ima i jos jednog druga, njegovog "brata", koji je jos deblji od njega. Moj decko je naucio da resava probleme svoje dece novcem, pa cim nesto zagusti da im pare, a ovaj mali odmah ode i nakupuje hrane i neumorno se prezderava. Plasim se da ce puci od tolike hrane. Kada moj decko nije tu on mrvi keks, nabusito odgovara, nepristojno me posmatra i stalno se nesto dogundjava sa tim njegovim degenerisanim drugom. Inace, saznala sam da se ja svidjam tom njegovom drugu i stalno komentarisu po komsiluku, kako mu je "tata maznuo dobru ribu". Misleci na mene. Ja se zbog toga uzasno neprijatno osecam. Njega sam zvala da idemo u setnju, ali on mora da se vozi motorom, ne moze da hoda - umorice se. Jedino nije odbio kada smo isli u poslasticarnicu i tu je zbrisao sve sto je hteo. Pare stvarno nisu problem, vec njegov holesterol i debljina. Posebno nisam mogla da gledam kako prozdire neki siscevap. Ja sam vegeterijanka, pa mi je sve to prilicno nepoznato.
    Cerka je slicna prica. Ranije, dok sam se druzila sa njihovom majkom, pomogla sma joj da skine 20 kg i od tada se mala proemnila za 180 stepeni. Naravno, postala je sigurna u sebe. Kada dodje kod mog decka, a ja sam tu ponasa se uzasno bahatao, izlezava se, mrvi, razgovara terlefonom, dovlaci gomilu nekih drugarica, koje sve pilje u mene. Neke mi se i dive kako dobro izgledam. Kada ona ima problem, moj decko, vadi pare, a ona to trosi nasminku i garderobu. Kada je ona sa nama, to ej potpuno drugo dete, koje trci da nas usluzi. Plasila sma se ranije da mi ne pljune u limunadu, ali sada vidim da ne bi to uradila.
    Njihova majka je zena domacica. Moj decko se pored nje osecao prilicno ogranicen, a znam i da jeste. Ona je ambiciozna i svaki savet, koji im je dala je pametan, ali zaista pametan. Ucila ih je da budu snalazljivi u zivotu, da budu ambiciozni, da se bore, da budu vredni. Ucila ih je da u skoli npr. uce u napred, pa da bi imali bolje ocene, tako neke bezazlene prevare. Izuzetno je dobra kuvarica i zaista posvecena porodici. Mogu da kazem za nju sve najbolje sto se tice vaspitanja dece. Ipak, ona ga je mnogo gusila.
    Sta da radim da bi me ta deca prihvatila?
    Ja kazem istinu i niko mi ne veruje. A sta da lazem...?
    Ceterum censeo Russiam esse delendam.

Beban, napolje!

Elita dežurno zvocalo (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Podrazumevano Re: Cudno ponasanje

Ajde Moderna ko će ovo da čita...msm pročitala sam zadnja dva pasusa...koliko vidim ta deca nisu više mala..ti ih ne voliš ma koliko pričala da si ih prihvatila to nije istina,a pitaš nas kako da se postaviš...za početak pokušaj zaista da ih prihvatiš onakve kakvi jesu.
    Ja sam uvek civilizovana ali me ljudi pogrešno tumače.

Veoma poznat >Annabel Lee< (avatar)
    Učlanjen
    01.03.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    157

Dobro nam dosla na DiP, Pevacice
    A u cemu je tvoj problem? Sto ovaj mali debeli stalno zdere i sto se klinka sminka?

Evo, i mi ti se divimo sto si tako pozrtvovana majka
    Čudno je kako je malo potrebno da budemo srećni, i još čudnije kako često nam baš to malo nedostaje!

Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Citat Original postavio Tijana.85.Bg Pogledaj poruku
    A u cemu je tvoj problem? Sto ovaj mali debeli stalno zdere i sto se klinka sminka?

Nije ona njima majka, ona je samo devojka njihovog oca.

Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Citat Original postavio malo zvocalo Pogledaj poruku
    Ajde Moderna ko će ovo da čita...msm pročitala sam zadnja dva pasusa...koliko vidim ta deca nisu više mala..ti ih ne voliš ma koliko pričala da si ih prihvatila to nije istina,a pitaš nas kako da se postaviš...za početak pokušaj zaista da ih prihvatiš onakve kakvi jesu.
    Ja sma ih prihvatila onakve kakvi jesu. Procitaj ceo tekst, pa komentarisi. Inace, ja se trudim da sanjima imam zaista prijateljski odnos. Ovu malu sam odvela u Usce i nakupovala je i sto joj treba i sto joj ne treba. Nema veze, pare nisu problem. Sutradan je ponovo pocela da se ponasa bezobrazno prema meni.

Beban, napolje!

Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Hvala na dobroslici. Procitaj ceo tekst, pa komentarisi molim te.

Beban, napolje!

Učlanjen
    01.03.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    157

Nije ona njima majka, ona je samo devojka njihovog oca.
    O, znam znam, pratila sam zivot i delo nase Pevacice
    Čudno je kako je malo potrebno da budemo srećni, i još čudnije kako često nam baš to malo nedostaje!

Učlanjen
    01.03.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    157

Citat Original postavio Moderna Pevacica Pogledaj poruku

Hvala na dobroslici. Procitaj ceo tekst, pa komentarisi molim te.
    Verovala ili ne, procitala sam
    Volim da citam tvoje postove.
    Kako mislis da pridobijes decu kada tako govoris o njima?
    Uostalom, moras da ih prihvatis onakve kakvi su, debeli, nasminkani i kako god...

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

a što dečko ne reši problem?
    Carpe noctem.

Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Verovala ili ne, procitala sam
    Volim da citam tvoje postove.
    Kako mislis da pridobijes decu kada tako govoris o njima?
    Uostalom, moras da ih prihvatis onakve kakvi su, debeli, nasminkani i kako god...
    Hvala.

Ja samo govorim kakvi oni zaista jesu. Nijedan, jedini kvalitet oni ne poseduju, koji je meni poznat. Navela sam vam kakva je zena njihova majka. Njeno vaspitanje je sasvim odlicno, ali koga je ona vaspitavala? Gde su te informacije koje im je slala nestale?!

@shatje: On ne moze da resi problem, jer pred njim taj problem ne postoji. A ako bi reeesavao, samo bi ima dao pare i to bi bio, da se filozofski izrazim "hermeneutick krug".

Beban, napolje!

Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Ja sma ih prihvatila onakve kakvi jesu. Procitaj ceo tekst, pa komentarisi. Inace, ja se trudim da sanjima imam zaista prijateljski odnos. Ovu malu sam odvela u Usce i nakupovala je i sto joj treba i sto joj ne treba. Nema veze, pare nisu problem. Sutradan je ponovo pocela da se ponasa bezobrazno prema meni.
    ....to što si ti njoj nakupovala stvari to ništa ne znači...bolje da si je zagrlila, to bi joj mnogo više značilo.

Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

....to što si ti njoj nakupovala stvari to ništa ne znači...bolje da si je zagrlila, to bi joj mnogo više značilo.
    Grlimo se mi kada je on tu (u stvari grli mene ona, da i ljubaka, a moj decko raste kao kvasac), ali kada nije

Beban, napolje!

Zainteresovan član Sandrina. (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

Decku kupi hranu
    Devojcici sminku
    Pocni da kuvas ruckove, onda ce biti fin prema tebi
    Cudna suma je to.....

mimi's mom nije na forumu
    Life ain't not having problems, it's being able to deal with ones ya got.
    Buduća legenda mimi's mom (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    818

Da, ti si sjajna, divna, najbolja majka na svetu a što im nisi majka i što te njihova majka, koliko se sećam, mrzi, to nikom ništa? I to što ti prema tim klincima nemaš trunke poštovanja osim tog deklarativnog dela pred njihovim tatom? Aj' zapitaj se kakva si ti bila kao tinejdžerka i kakva bi bila u njihovoj situaciji, da im neka nafrakana malo starija od njih rasturi porodicu (dobro, nisi ti ali oni to ne vide tako) i mazne tatu.

Elita Mirka Šizika (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    611

Cekajte al ja sam negde procitala da pevacica ia CETVORO DECE ???

Molim da mi se objasni - jesu sva njena ...missim njena iz njenog stomaka il ih je ona negde u hodu pokupila ???

I sta se bre palis pevacice , sab te gabri sto te deca ne vole sve dok te postuju.
    Samo srcem dobro vidimo,suština je očima nevidljiva

Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Citat Original postavio mimi's mom Pogledaj poruku
    Da, ti si sjajna, divna, najbolja majka na svetu a što im nisi majka i što te njihova majka, koliko se sećam, mrzi, to nikom ništa? I to što ti prema tim klincima nemaš trunke poštovanja osim tog deklarativnog dela pred njihovim tatom? Aj' zapitaj se kakva si ti bila kao tinejdžerka i kakva bi bila u njihovoj situaciji, da im neka nafrakana malo starija od njih rasturi porodicu (dobro, nisi ti ali oni to ne vide tako) i mazne tatu.
    Maznula tatu?! Prema njima sam oduvek imala postovanje, jer svako zivo bice postujem. Njihova majka mene mrzi, jer je uvrtela u glavu da sam ja kriva za raspad njenog braka, a sva krivica je samo njena. O njoj, kao majci, vec sam napisala gore, a i, inace, imam samo reci hvale. Kao tinejdjerka sam bila veoma odgpvprna. Bila sam najbolji djak, bila sam straight A ucenica i to u svakoj skoli u kojoj sam bila, a dosta sam ih menjala i tokom godine. Ovaj mali je pun keceva, koje mu tata placa, a o ovoj maloj i da ne pricam. Veoma samostalna, dok ovaj mali jedino sto sam zna da uradi je da prinese hranu iz tanjira u usta i da se vozika motorom po ceo dan. Ova mala, jedino samostalno sto zna je da se sminka, a od kuvanja, zna da iscedi limun i da sipa sok iz tetrapaka. I ja njih postujem i kada nismo sa mojim deckom, a oni se tada pretvaraju u divljake.

Beban, napolje!

Učlanjen
    01.03.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    157

E Mirka, komplikovana je to prica...
    To su deca njenog decka koji je kamiondzija ili tako nesto, sada se razveo od zene pa je deca slabo prihvataju. Jedan je mali debeli, druga je nasminkana ribetina a dvoje mladjih su ok...
    E sada, Pevacica se sjajna i bajna i svi je vole i obozavaju pa cak i drugovi te dece...
    Ona je jako pozrtvovana maceha, obozava tu decu, brine o njihovoj zdravlju, telesnoj tezini i licu... I tako.
    Jesam dobro shvatila, Pevacice?

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja jesam dokona, al nisam skrenula.
    Ajde izvadi rezime, draga, u tri recenice, cetri plafon, pa da diskutujemo.

Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

E Mirka, komplikovana je to prica...
    To su deca njenog decka koji je kamiondzija ili tako nesto, sada se razveo od zene pa je deca slabo prihvataju. Jedan je mali debeli, druga je nasminkana ribetina a dvoje mladjih su ok...
    E sada, Pevacica se sjajna i bajna i svi je vole i obozavaju pa cak i drugovi te dece...
    Ona je jako pozrtvovana maceha, obozava tu decu, brine o njihovoj zdravlju, telesnoj tezini i licu... I tako.
    Jesam dobro shvatila, Pevacice?
    Tako nesto, ali bez te nepotrebne ironije.

Beban, napolje!

Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    611

A zasto pobogu ocekujes postovanje od dece koja u tebi ne vide nista nego zlu zenu otimacicu oceva i muzeva ???

Mislim da se guras gde ti nije mesto , gde pise da maceha treba da se bavi decom ?
    I da mora da se voli...

I sto se bre palis da vodis racuna o deci oca koji o njima ne vodi racuna ???

I zeno , pobogu ...kamiondzija ???

Zainteresovan član Tiga (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    33

Ipak, ja imam problem sa njegovom decom. Nikako ne mogu da me prihvate.
    Njegov sin je uzasno gojazan i non-stop nesto jede. Njegova cerka je klinka, koja se non-stop sminka i juri momke.
    Nije ti jasno? Nije problem što oni ne mogu tebe da prihvate, nego ti ne možeš da prihvatiš njih.

Inače, čitajući tvoje postove, ne mogu da se otrgnem misli da si emotivno nezrela posesivna devojka, koja se uhvatila dobrostojećeg tipa i njega se drži kao malo dete igračke koje je jedva dobilo. Ništa zlonamerno, jer mi nije cilj da vređam nepoznate ljude preko interneta.
    Samo ne mogu sa shvatim kako odrasla osoba kao ti ne može da bude svesna sebe i svojih postupaka.
    Ništa što ti kažem ti nećeš poslušati, nema svrhe.

Samo ne znam šta ćeš kad tvoj dečko nađe drugu?
    Jer, koliko vidim, on ima decu sa dve žene i nije mu baš strano menjanje partnerki kada mu postanu obaveza.

Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Citat Original postavio Tiga Pogledaj poruku
    Inače, čitajući tvoje postove, ne mogu da se otrgnem misli da si emotivno nezrela posesivna devojka, koja se uhvatila dobrostojećeg tipa i njega se drži kao malo dete igračke koje je jedva dobilo. Ništa zlonamerno, jer mi nije cilj da vređam nepoznate ljude preko interneta.
    Samo ne mogu sa shvatim kako odrasla osoba kao ti ne može da bude svesna sebe i svojih postupaka.
    Ništa što ti kažem ti nećeš poslušati, nema svrhe.
    Prihvatam svaki predlog.

Samo ne znam šta ćeš kad tvoj dečko nađe drugu?
    Jer, koliko vidim, on ima decu sa dve žene i nije mu baš strano menjanje partnerki kada mu postanu obaveza
    Naci cu i ja drugog. Nece naci, jer me voli.

@Mirka: Kamiondzija?! Pa, sta kad mi se svidja?

Beban, napolje!

Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    611

Pa znas li ti onu pesmu ...šta ce nama šoferima kuca????
    To je bre oce nas za kamiondzije ....

Aktivan član Nikolass (avatar)
    Učlanjen
    09.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    16
    Reputaciona moć
    45

Ovde pokrecem ovu temu, jer, iskreno receno, na ovom forumu nema previse ozbiljnih ljudi, koji bi vam dali iskren savet, a eto, meni je potreban. Pisala sam na podforumu "Ljubav i seks", ali su me vredjali neki likovi, a neki koji se mi se nabacivali preko pp-a, a ja sam ih odbila, jer ne zelim da budem sa njima, posto imam decka, su poceli da sire gnusne lazi o meni, pa i da me zovu muskarcem i da salju pp mnogim forumasima. Neverovatno, kako iskompleksirani ljudi mogu da budu zli.
    Ipak, da predjemo na stvar. Imam decka i sa njim sam u vezi sedam meseci. Lepo nam je zajedno. Ja sam veoma zaljubljena u njega, vidim da je i on zaljubljen u mene. Dugo godina sam ga cekala, a znam da ce on biti taj za koga cu se udati. Zbog njega sam zrtvovala karijeru. Nije on to trazio od mene, ali ja nisam zelela da ga izlazem neprijatnostima, zbog mog posla. Uvek sam uz njega, kada otputuje, puno mi nedostaje i stalno mislim an njega. Nikada se nisam toliko zaljubila. Nasa veza je potpuno carobna. Nas dvoje nemamo problema. On nema sa mnom, ja nemam sa njim. Ipak, ja imam problem sa njegovom decom. Nikako ne mogu da me prihvate.
    Ja sam se od pocetka postavila otvoreno prema njima. Jednostavno, on je covek za koga cu se udati i provesti ceo zivot, pa samim tim prihvatam i njegovu decu kao svoju. Ta deca mene ne prihvataju kao svoju. U stvari problem su starije dvoje. Njegov sin je uzasno gojazan i non-stop nesto jede. Njegova cerka je klinka, koja se non-stop sminka i juri momke. Druge dve devojcice su slatke i jos uvek male. Sa njih dve se lepo slazem, mada ih i ne vidjam cesto.
    Kada sam zajedno sa deckom i nekim od ovo dvoje starijih, ta atmosfera je raj. Svako bi gledao i divio se srecnoj porodici, kada njega nema, to je potpuno druga prica. Taj njegov debeli sin je uzasno podao decak. Ima 19 godina i non-stop nesto zdere. Mulja onim ustima, a ima i jos jednog druga, njegovog "brata", koji je jos deblji od njega. Moj decko je naucio da resava probleme svoje dece novcem, pa cim nesto zagusti da im pare, a ovaj mali odmah ode i nakupuje hrane i neumorno se prezderava. Plasim se da ce puci od tolike hrane. Kada moj decko nije tu on mrvi keks, nabusito odgovara, nepristojno me posmatra i stalno se nesto dogundjava sa tim njegovim degenerisanim drugom. Inace, saznala sam da se ja svidjam tom njegovom drugu i stalno komentarisu po komsiluku, kako mu je "tata maznuo dobru ribu". Misleci na mene. Ja se zbog toga uzasno neprijatno osecam. Njega sam zvala da idemo u setnju, ali on mora da se vozi motorom, ne moze da hoda - umorice se. Jedino nije odbio kada smo isli u poslasticarnicu i tu je zbrisao sve sto je hteo. Pare stvarno nisu problem, vec njegov holesterol i debljina. Posebno nisam mogla da gledam kako prozdire neki siscevap. Ja sam vegeterijanka, pa mi je sve to prilicno nepoznato.
    Cerka je slicna prica. Ranije, dok sam se druzila sa njihovom majkom, pomogla sma joj da skine 20 kg i od tada se mala proemnila za 180 stepeni. Naravno, postala je sigurna u sebe. Kada dodje kod mog decka, a ja sam tu ponasa se uzasno bahatao, izlezava se, mrvi, razgovara terlefonom, dovlaci gomilu nekih drugarica, koje sve pilje u mene. Neke mi se i dive kako dobro izgledam. Kada ona ima problem, moj decko, vadi pare, a ona to trosi nasminku i garderobu. Kada je ona sa nama, to ej potpuno drugo dete, koje trci da nas usluzi. Plasila sma se ranije da mi ne pljune u limunadu, ali sada vidim da ne bi to uradila.
    Njihova majka je zena domacica. Moj decko se pored nje osecao prilicno ogranicen, a znam i da jeste. Ona je ambiciozna i svaki savet, koji im je dala je pametan, ali zaista pametan. Ucila ih je da budu snalazljivi u zivotu, da budu ambiciozni, da se bore, da budu vredni. Ucila ih je da u skoli npr. uce u napred, pa da bi imali bolje ocene, tako neke bezazlene prevare. Izuzetno je dobra kuvarica i zaista posvecena porodici. Mogu da kazem za nju sve najbolje sto se tice vaspitanja dece. Ipak, ona ga je mnogo gusila.
    Sta da radim da bi me ta deca prihvatila?
    Samo cu ti reci, posto ti verovatno nemas svoju decu i ne znas to, nemam je ni ja ali ovo znam -> Ljudi koji imaju decu, bili oni razvedeni ili ne njima su DECA NA PRVOM MESTU! Tvoj decko ce uvek stati na njihovu stranu (i gde nadje decka bivse drugarice i sa 4 dece, majke ti mile).Moras da pokazes karakter, da znas kad da slobodno viknes, kad da se nasmejes, karakter obara i gradi utisak, novac i hrana ne.
    Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne da sagledati. :)))

Učlanjen
    01.03.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    157

Tako nesto, ali bez te nepotrebne ironije.
    Bitno da sam ja shvatila...
    E sad, pusti ti tu decu neka jedu koliko god hoce i nek se sminkaju... A ti se posveti zanimljivijim stvarima... Pevanju, na primer...

Slične teme

1. CUDNO PONASANJE ?
    Autor busy u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.12.2007., 11:16
  2. Čudno ponašanje mladog pinča
    Autor Tinar u forumu Svet životinja
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 21.02.2007., 08:20
  3. RAID 0 cudno ponasanje
    Autor Oggy u forumu Hardver
    Odgovora: 2