ili nesto slicno.

Na SBB-u sam i imam problem kao i mnogi korisnici - kada nakacim koaksijalni kabal na TV karticu monitor krene da treperi, kada povezem TV na graficku - slika i zvuk trepere i vriste dok ne izvadim skart iz TV-a (ili D3-a).

Posle 3-4 nedelja smaranja i podsecanja njihove podrske ugradili su mi pomenuti GIS ali to je resilo samo problem TV kartice (monitor kompa vise ne treperi) ali i dalje moram da vadim skart radi pustanja filmova na tv-u.

Pomenuti GIS slabi signal ka TV-u 4.2dB dok ka modemu 4dB i u sebi ima i 2 kondenzatora koji seku jednosmerne komponente.

Ja sam i pre njihovog dolaska trazio ovako nesto ali ga u BGD-u nisam nasao. TV i komp su mi u razlicitim prostorijama (privremeno) pa pretpostavljam da bi jos jedan GIS resio problem ako bih ga postavio i na D3-u - lakse mi je da sAm postavim GIS nego da se zezam SBB-ovom telefonskom podrskom (problem je polovicno resen - nije problem u instalaterima koji su sasvim korektni vec u komunikaciji sa korisnicima, detektovanje pravog problema i prosledjivanje naloga na pravo mesto kao i ociglednom manjku motivacije - gis je samo lepljenje flastera na otvorenu ranu jer kroz koaksijalne kablove pustaju sve i svasta od signala)...

Dakle problem je naci pomenuti ili slican GIS pa...ako neko zna gde i se ovo moglo naci bio bih zahvalan na informaciji...

SBB jeste po pitanju ponude bolji od ostalih operatera i bezveze je sto zbog ovakvih gluposti sebi daju losu reklamu...