Sport tela i duha

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Znate kad provalnici u filmovima izbegavaju laserske zrake crvene boje da ne ukljuce alarm...
E naleteo sam na grupu ljudi i zena vise koji to smatraju sportom i imaju neka pravila ali sustina je da naprave putanju i zamrse je sa laserskim (vidljivim) preprekama i onda treba to preci...
Ali tu ima puno caka....da li krenuti napred nogom ili se okrenuti pa krenuti pozadi nogom, levom ili desnom itd...treba i inteligencije i gipkosti...
Kazu da ima puno adrenalina, ali ne strasti, vec zadovoljstva....
Nesto iznad joge i tih vezbi tela i duha...
Vecina su baletani ili fitnesi,ali eto interesantnog i za vas...
Prednost je kad postoji klub koji se time bavi, treba im jedna veca prostorija , ne preterano velika i oprema, start kazu 1000$ , mada ja mislim da mi sa kinezima mozemo i jevtinije da prodjemo...


Doduse oni koriste prave laser alarme, a moze se raditi i sa kombinacijom laser foto detektor...to je mnogo jevtinija kombinacija...vec
 
Nase banke nemaju ni obicne alarme, a kamoli laser resetke...
Prevoz novca funkcionise skoro iskljucivo iz banaka ka jednom trezoru....jedino posta kao povlaci nesto vise kesha...ali jednom pitao da li vise daju ili kupe kad je penzija dan....kazu nekad bude da daju , nekad da kupe iako je penzija dan....
 
Znate kad provalnici u filmovima izbegavaju laserske zrake crvene boje da ne ukljuce alarm...
E naleteo sam na grupu ljudi i zena vise koji to smatraju sportom i imaju neka pravila ali sustina je da naprave putanju i zamrse je sa laserskim (vidljivim) preprekama i onda treba to preci...
Ali tu ima puno caka....da li krenuti napred nogom ili se okrenuti pa krenuti pozadi nogom, levom ili desnom itd...treba i inteligencije i gipkosti...
Kazu da ima puno adrenalina, ali ne strasti, vec zadovoljstva....
Nesto iznad joge i tih vezbi tela i duha...
Vecina su baletani ili fitnesi,ali eto interesantnog i za vas...
Prednost je kad postoji klub koji se time bavi, treba im jedna veca prostorija , ne preterano velika i oprema, start kazu 1000$ , mada ja mislim da mi sa kinezima mozemo i jevtinije da prodjemo...


Doduse oni koriste prave laser alarme, a moze se raditi i sa kombinacijom laser foto detektor...to je mnogo jevtinija kombinacija...vec

...jel ti to ozbiljno? Ja hocu...sinteza svih "mojih" sportova, sigurna sam da bi mnogi odavde probali...hajde postavi nam gde treniraju da moze da se proseta koga zanima?
 
Jooj, super zabava.. a to provlacenje izmedju laserskih zraka me uvek podseti na "olimpijade titove parade".. za one koji su igrali tu igru, pa znaju..

...iskreno meni se provlacenje jako dopalo u jednom filmu sa Ketrin Zitom i Son Konerijem...sjajna stvar i ima logike da bivse balerine, plesaci in general mogu to lepo da urade, bas bih probala...neka nam postavi adresu:besna:
 
Film se zove milenijum....
I nije los prikaz onoga sto oni rade...oni su mi naveli to i relic hunter, jer je tamo to uradjeno sa malim sipkicama i zvoncicima...
Ta vestina sa sipkama inace potice iz neke kineske trening metode...ali ono sto ja znam je da su onda sipke mnogo razmaknute i vise koncem vezane za plafon, a protivnici napadaju onoga ko se provlaci...tj obojica imaju ogranicen prostor za napad i odbranu...

A ovo sto oni rade je gusto isprepleteno...

Oni to zovu nekakvim densom, nisam zapamtio, a chaterka je iz usa...
 

Back
Top