...sex sa zzivotinjama, da ili ne...?:rumenko:

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...ja se iskreno plashim ( a nije da nisam imao prilika) da udjem u intimne odnose sa snazznim i mishitjavim zzenama...:rumenko:
...bila jednom jedna mis fitnes koja se strahovito lozzila na mene i sve kao iz zezanja neke fore shtipkanje i to, al ja ni kroz shalu snjom, uvek sam se bojo da se ne obrukam da me ne isavija po krevetu i izvadi neki strep on da me icepa...:(
...a vi...?:rumenko:
 
RAMBO.jpg
 
Snazne i misicave su slatke male mace kao i one krhke i nezne...

To me je asociralo na moju seku..ne moze, zena, da bude krhka..sve i da hoce..razvijena, misic do misica, a nikada se sportom nije bavila..od kada se rodila sva je, kao od brega odvaljena..a ja, jadna..mlatila se sa raznoraznim "borilackim" sportovima, da bi me se bar malo plasili :mrgreen:, ali nema sanse...kao list na vetru, kada me ona dohvati, i dan danas, podigne me kao perce :D:D..i zacudo, uvek je bila na meti onih sitnih, mrsavih muskaraca..suprotnosti se privlace, izgleda ;)
 
To me je asociralo na moju seku..ne moze, zena, da bude krhka..sve i da hoce..razvijena, misic do misica, a nikada se sportom nije bavila..od kada se rodila sva je, kao od brega odvaljena..a ja, jadna..mlatila se sa raznoraznim "borilackim" sportovima, da bi me se bar malo plasili :mrgreen:, ali nema sanse...kao list na vetru, kada me ona dohvati, i dan danas, podigne me kao perce :D:D..i zacudo, uvek je bila na meti onih sitnih, mrsavih muskaraca..suprotnosti se privlace, izgleda ;)

..jel si sigurna da ti je seka ...............:rumenko::rumenko:
 

Back
Top