Mount and Blade Warband

SP uzasno bagovit, probao sam sinoc, i deinstalirao posle par kucanja. Razocarala me tromost warhorsa koji jedva da ide uzbrdo, po mapi se vuces, graficki detalji po meni nepotrebni.
Multiplayer po odjecima sa Taleworlds foruma odlican (samo su njega i testirali svo ovo vreme)
 
Ocajnicki mi je potreban savet,kako da sklopim Mir sa nekom zemljom? Ratovao sam sa Nordovima,i sada se nesto pokacio sa kraljem Swadie i oni mi objavili rat,i svaki put kada posaljem Mir kralj mi odgovori nesto na foru "you are lord without master .... " ili nesto na tu foru. Sa nordovima ratujem odavno,skoro pola zemlje sam im osvojio,neznam dali je u pitanju bugg ili jedino resenje da bih prekinuo rat jeste da postanes neciji Vazal? :confused: Inace koristim Verziju 1.1.
 
Ocajnicki mi je potreban savet,kako da sklopim Mir sa nekom zemljom? Ratovao sam sa Nordovima,i sada se nesto pokacio sa kraljem Swadie i oni mi objavili rat,i svaki put kada posaljem Mir kralj mi odgovori nesto na foru "you are lord without master .... " ili nesto na tu foru. Sa nordovima ratujem odavno,skoro pola zemlje sam im osvojio,neznam dali je u pitanju bugg ili jedino resenje da bih prekinuo rat jeste da postanes neciji Vazal? :confused: Inace koristim Verziju 1.1.

***, vidi da l jos radi fora iz obicnog M&B sa tiltovanjem guildmastera dok ne dobijes quest za sklapanje mira "make two lords not object the peace" :mrgreen:
 
Pozdrav svim igračima Warband-a!
Postujem da bih vas obavestio da će od 1. Juna početi Nations Cup. Pravi se srpski tim (može i bilo ko ko govori srpski jezik) kako bismo i mi kao nacija učestvovali. TaleWorlds zvanično podržava kup i deli nagrade pobednicima. Potrebno je samo da posedujete legalnu kopiju Warband-a kako biste bili u stanju da igrate u multiplayer-u.
Svi zainteresovani me mogu kontaktirati preko private-a, mailova lordtryko@live.com i reflexivetryko@gmail.com a možete me naći i na oficialnom TaleWorlds forumu: Lord Tryko mi je user name pa me PM tamo.
Potrebno je najmanje 10 igrača, a trenutno imamo samo 3 uključujući mene. S obzirom da je ovo lepa prilika da se predstavimo Warband svetu kao nacija, molim sve zainteresovane da se pridruže.

Do sledećeg viđenja! :bye:
 
Pozdrav svim igračima Warband-a!
Postujem da bih vas obavestio da će od 1. Juna početi Nations Cup. Pravi se srpski tim (može i bilo ko ko govori srpski jezik) kako bismo i mi kao nacija učestvovali. TaleWorlds zvanično podržava kup i deli nagrade pobednicima. Potrebno je samo da posedujete legalnu kopiju Warband-a kako biste bili u stanju da igrate u multiplayer-u.
Svi zainteresovani me mogu kontaktirati preko private-a, mailova lordtryko@live.com i reflexivetryko@gmail.com a možete me naći i na oficialnom TaleWorlds forumu: Lord Tryko mi je user name pa me PM tamo.
Potrebno je najmanje 10 igrača, a trenutno imamo samo 3 uključujući mene. S obzirom da je ovo lepa prilika da se predstavimo Warband svetu kao nacija, molim sve zainteresovane da se pridruže.

Do sledećeg viđenja! :bye:

gde ima da se kupi warband original?
 
Jedino sto vredi u Mount & Blade po meni jeste da se igra online,ovako sa single player je cista glupost tj. Igra je fenomenalna,nego je puna sa bagovima.Ja sam se bio sj3bao par puta na realistic mode,i poceo da igram od pocetka,ali me brzo smorila nakon toga i prekinuo sa igranjem.
 
Jedino sto vredi u Mount & Blade po meni jeste da se igra online,ovako sa single player je cista glupost tj. Igra je fenomenalna,nego je puna sa bagovima.Ja sam se bio sj3bao par puta na realistic mode,i poceo da igram od pocetka,ali me brzo smorila nakon toga i prekinuo sa igranjem.

Meni je osnovni Mount&Blade olicenje stabilnosti, ali je Warband jos u fazi krpljenja, vec sam kukao ovde na 1.4 patch :mrgreen: Okrpice oni i to ;)
 
Provalio sam igru. Dakle da bi Vladao i da bi te svi kraljevi prihvatili kao kralja moras da imas "Right to rule" na zadovoljavajucem nivou.

Kako povecati "Right to rule" ?

- Radi questove gde god da stignes,s'vremena na vreme povecavace se,a ujedno ces da stices poverenja drugih Vazala,koje ces moci kasnije ako budes imao svoju drzavu da ih ubedis da predju na tvoju stranu

Kako prekinuti rat?

- Rat jedino moze da se prekine ako ti budes nadapao drugu drzavu sa kojim si u ratu,jer ako kralj vidi da ti osvaja zemlje normalno je da nece da pristane na tako nesto. (Ako vec imate svoju zemlju,morate da imate "Right to rule na zadovoljavajucem nivou",inace makar mu celu zemlju osvojio nema teoretske sanse da ce da pristane na mir).

To su vam neki od vaznijih podataka koji bi mnogo znacilo pocetnicima :)
 

Back
Top