Toddlers and tiaras (iliti deca i dijademe)
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: Toddlers and tiaras (iliti deca i dijademe)

Aktivan član Dača R (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Toddlers and tiaras (iliti deca i dijademe)

Ovo je emisija koju sam večeras sasvim slučajno ,,otkrio'' na jednoj stranoj televiziji. To je emisija u kojoj roditelji prijavljuju devojčice od 5 godina na izbor za mis. U čemu je fora? U tome što su devojčice preterano našminkane, što se takmiče između ostalog i u kupaćim kostimima, i ponašaju se izveštačeno, naravno, pod uticajem roditelja. Šta mislim pod izveštačenim ponašanjem? Recimo devojčica A dobije nagradu lepotice a devojčica B se oduševi ishodom (naravno, deca sa 5 godina ne umeju da se pri kompeticiji raduju protivnikovoj pobedi). Šta je još interesantnije? Što su majke devojčica obično sve uglavnom gojazne, neugledne, takođe preterano našminkane. Za mene, ova emisija je fenomen. Šta vi mislite o ovoj emisiji, njenim eventualnim posledicama, a i uzrocima?

Ističe se branaaa (avatar)
    Učlanjen
    21.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Re: Toddlers and tiaras (iliti deca i dijademe)

Mislim da je to obrazovni program za pedofile i kojekakve bolesnike..video sam nekoliko puta tu emisiju na kablovskoj, sta reci...bolesno.
    http://www.dodaj.rs/f/1E/RU/32zOb5YN/ofsaz.jpg

Ističe se Mistery_girl (avatar)
    Učlanjen
    30.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio Psycho_86 Pogledaj poruku
    Ovo je emisija koju sam večeras sasvim slučajno ,,otkrio'' na jednoj stranoj televiziji. To je emisija u kojoj roditelji prijavljuju devojčice od 5 godina na izbor za mis. U čemu je fora? U tome što su devojčice preterano našminkane, što se takmiče između ostalog i u kupaćim kostimima, i ponašaju se izveštačeno, naravno, pod uticajem roditelja. Šta mislim pod izveštačenim ponašanjem? Recimo devojčica A dobije nagradu lepotice a devojčica B se oduševi ishodom (naravno, deca sa 5 godina ne umeju da se pri kompeticiji raduju protivnikovoj pobedi). Šta je još interesantnije? Što su majke devojčica obično sve uglavnom gojazne, neugledne, takođe preterano našminkane. Za mene, ova emisija je fenomen. Šta vi mislite o ovoj emisiji, njenim eventualnim posledicama, a i uzrocima?
    Nisam gledala, ali mi je dovoljno sto sam procitala. Sokirana sam. Malo mi je sve to preterano. Ipak su to deca, a ne odrasle osobe. I gde je njima detinjstvo, sve one cari decijeg zivota, kad se sad sminkaju, poziraju pred kamerama? I sta rade ti roditelji? Komercijalizuju svoju decu? Strasno.
    " Da bi nadmudrio mudrost odneguj vestinu slusanja. "

Poznat
    Učlanjen
    19.09.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    66
    Reputaciona moć
    0

Ko god ima muke da shvati pravo značenje političke korektnosti; neka baci baci oko na taj freak show.

Misliti, i cveće brati...

Buduća legenda Pipi Langstrumpf (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    1125

Isto shto i trka pasa recimo....vlasnici dece uzzivaju u adrenalinskom fiksu, obichna kocka.

Prijavljuju i ochevi svoju decu, ne samo mame, mada u manjem broju. Nije poenta u izgledu, poenta je u "chiji je duzzi". Shto se pri tom sluzze emotivnim ucenama da bi kod dece postigli nivo posvechenosti, shto trguju dechijim samopostovanjem...pa mislim da im se to jednog dana obije o glavu, jer deca rastu....i odrastu...
    Kommunistische Zeitungen gaben bedauernd zu, daß christliche Metzger
    als Einwickelpapier für Fleisch und Wurst Evangeliumstraktate benutzten.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Nista mi tu nije spec zgrazavajuce..ne dopada mi se i nista vise
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

NeDoDiri nije na forumu
    nauči se čekatii,jer oni koji se (po)bune,odlaze brže
    Domaćin NeDoDiri (avatar)
    Učlanjen
    15.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    96

Nisam gledala,ali sam zgrožena nad takvom emisijom.Mislim da je to najkraći put da se od djeteta napravi lutka po mjeri koja će da ispravlja kompleks neostvarenih ambicija svoje majke.

Zainteresovan član tanjanish (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    33

Na tom kanalu ima interesantnih emisija ali ovu redovno preskačem jer mi se ne dopada.Jednom sam gledala i užasnula sam se kad sam videla da devojčici od 5g potamnjuju kožu,stavljaju joj veštačku kosu,trepavice,nokte.......
    Sudi sebi pa tek onda drugom

Poznat Neva (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    120

Ovo je jos jedan dokaz zasto ne trebaju svi da imaju decu...Ni jedna majka ( ili vecina ) od onih sto sam ja videla nema ispod 120 kg i izivljavaju se i prozivljavaju svoje fantazije i neuspehe kroz svoju decu, praveci od njih debile...da, to su iste one sto ce umisliti da su najlepse, najpametnije ( ili to nije bitno ), da znaju da pevaju, da znaju da glume ...

Kad u ovo nisu ukljucene velike pare,( tricavih 1000 dolara ), onda je sasvim jasno o kom stepenu poremecenosti se radi...u suprotnom, imale bi neki alibi....
    " Мир красотой спасётся ".

Učlanjen
    21.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio Neva Pogledaj poruku
    Ovo je jos jedan dokaz zasto ne trebaju svi da imaju decu...Ni jedna majka ( ili vecina ) od onih sto sam ja videla nema ispod 120 kg i izivljavaju se i prozivljavaju svoje fantazije i neuspehe kroz svoju decu, praveci od njih debile...da, to su iste one sto ce umisliti da su najlepse, najpametnije ( ili to nije bitno ), da znaju da pevaju, da znaju da glume ...

Kad u ovo nisu ukljucene velike pare,( tricavih 1000 dolara ), onda je sasvim jasno o kom stepenu poremecenosti se radi...u suprotnom, imale bi neki alibi....
    Ne postoji alibi za tako nesto.

Buduća legenda Regina Mills (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1537

Tuzno je kada roditelji zive svoj zivot kroz svoju decu... A cista patologija je kada preko svoje dece ostvaruju svoje neostvarene ambicije i snove koje su sanjali a nikada ispunili....

Veoma poznat Nancy011 (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    744

Strašna zloupotreba dece. Sa 5 godina su još u edipalnoj fazi. Na žalost ta pojava nije sankcionisana niti zabranjena.
    Ne mislim ništa. Sve je na prodaju, sve je roba, pa i sopstvena deca. Neki monstruozni mozak je osmislio i sproveo u delo čist idiotizam i na tome zaradjuje, naravno od idiota koji dovode svoju decu i onih koji to sponzorišu, gledaju, ...
    Ako je jedini alat koji posedujete čekić, svaki problem ćete posmatrati kao ekser.

Veoma poznat Jennifer Jennin (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    365

nisam gledala, ali po tvom opisu, sve je to NAKARADNO
    Carpe diem

Učlanjen
    21.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio Jennifer Jennin Pogledaj poruku
    nisam gledala, ali po tvom opisu, sve je to NAKARADNO

https://www.youtube.com/watch?v=Zp6yXsrhjeQ&feature=fvsr

Poznat Neva (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    120

Kad smo kod frikova...gledam sinoc onog malog Rastka...vunderkinda...a sto ga mama lepo obuklaaaaaaa
    " Мир красотой спасётся ".

Poznat
    Učlanjen
    19.09.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    66
    Reputaciona moć
    0

Izvinjavam se ako pokrećem već bajatu temu, ali naprosto mislim da se nije reklo dovoljno.

Ili, naravno, nije rečeno ono što bih ja rekla.

Zahvaljujući blagodetima kablovske, u prilici sam redovno (kad bi bilo volje) pratiti narečenu emisiju. Mada mi se od nje bljuje kao ni od čega što sam videla zadnjih, bar, deset godina; priznajem da ponekad sa onanističko-nekrofilskom potrebom zaustavim daljinski.

I sa zablesavljenim očima.

Neverovatno kako je običan tv-e u stanju da vam pljune u lice. Taman kad pomislite kako ste već sve videli i kako vas nikakve pogane i ingeniozne bravure mainstream političke korektnosti više nisu u stanju iznenaditi; natrčite na nešto ovakvo.

Ružnoća me fascinira kao i lepota. U stanju sam zuriti sa prekrasnim oduševljenjem u najmučnije gnusobe kao i u zenite estetike vrste kojoj pripadam. Ova me tema, međutim, intrigira iz malo drukčijih razloga: mada odvratna jeste, nije reč o goloj gnusobi; već o gnusobi prirode samog čina koja me uvek iznova ostavi bez daha i koju, kako slutim, većina previđa.

Da imam jedno par miliona eura na bacanje, iz čistog bih principa išla da tužim svakoliku amerikansku javnost; tek da vidim šta bi imali reći u svoju (grlatu) obranu. Čisto da stavim do znanja.

Retko je šta prineti odvratnosti predebelih, u podvaljke i masne naslage uraslih majki kojima svaki korak predstavlja mukotrpno geganje a koje s manijačkim sjajem odevaju svoje 4-ogodišnje kćeri u kupaće kostime okićene perjem i uče ih da vrte guzama i namiguju zabalavljenoj pedofilskoj javnosti.

Volela bih da preuveličavam. Verovali ili ne, savršeno sam - plastična.

Ali, stomak mi se ne diže od gnusobe čina; već od gnusobe univerzalne vrednosti koju vaskoliki svet uzima kao takvu, bez provere, na reč.

Istinu govoreći, nikad mi nije trebao konkretan dokaz da je amerikom zapoveđena, a planetom poslušnički prihvaćena; politička korektnost najvećma šuplja fraza u istoriji tog izraza. Svejedno sam zgrožena bestidnim načinom na koji se besmisao jednog takvog zakona koji je skoro pa stekao status religije; javno, na talambase, razotkriva.

I kako se svejedno svi i dalje smeškaju.

I veruju.

Ne dajem ni pet para na civilizaciju u kojoj se besramno zagovaraju homosexualni brakovi, prava rasnih manjina i sexualno uznemiravanje u smislu slučajnog spoticanja u liftu - a koja je u stanju u isto vreme iznedriti, uz prizvuk nacionalnog ponosa, jedan ovakav reality.

Ali vrhunac gnusobe nit je u mom negodovanju, nit je u državi(ama) koja je kao takva sopstvene domoroce zatvorila u rezervate i svetom se vitla zbog naftnih izvora ko i Hitler - nemajući golu iskrenost ko on, pa da to javno kaže, no se pozivajući na borbu protiv terorizma, biološko oružje i slične budalaštine - već u 90-postotnoj planetarnoj populaciji koja duva u isti rog.

Što bi rekla jedna koju sam prestala poštovat: neki nastrani ljudi to vole.

Nastrani, šta volite?

p.s. neću se izvinjavati zbog "pretilo" i "masno". Nikad se ne izvinjavam zbog istine.

Zainteresovan član Maja195 (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

Misim da su ta takmicenja odvratna, sve je toliko vestacko i namontirano da je to strasno. Umesto da se ta deca igraju one imaju koreografe sa kojima vezbaju, vode ih na potamnjivanje, farbaju im kosu pa dodaju i umetke, stavljaju im vestacke trepavice i tonu sminke na lice, vestacke nokte, cupaju im obrve. Takodje neki od roditelja (prednjace majke) devojcicama stavljaju vestacke zube u formi neke proteze! Na dan izbora ustaju u zoru da bi se spremile za takmienje. Gledala sam vise puta i po meni su zapravo roditelji idioti a isto ce napraviti i od dece. Ono sto je zajednicko tim devojcicama je da jako vole da se takmice i na nezdrav nacin ne podnose poraz, vole to sto na izboru osvajaju pare a vole i krune koje dobiju?!?! I da ne zaboravim, kada ih najavljuju, ono sto kazu za 90% devojcica je da vole da se voze kolima kao da je to neki hobi

Po meni je to katastrofa i jadna su ta deca jer detinjstvo i nemaju a kada izrastu, Boga pitaj kakvi ce to mozgovi biti...

Buduća legenda Regina Mills (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1537

Citat Original postavio Maja195 Pogledaj poruku
    Po meni je to katastrofa i jadna su ta deca jer detinjstvo i nemaju a kada izrastu, Boga pitaj kakvi ce to mozgovi biti...
    Onda postanu Britni Spirs. Ona je jedna od tih i vidi sta joj se desilo...

Zainteresovan član Zvonchica1991 (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Da ima na TLC televiziji,kada sam prvi put prebacila,mislila sam da je izbor za zene koje su zaostale u razvoju,ali kada sam videla kao 'u izboru od 5-6 god itd itd htela sam da se onesvestim...'Uzas,bolesni amerikanci...sminkaju decu,daju im kafu,vode ih na nadogradnju noktiju,solarijum,vestacki zubi haos

Domaćin
    Učlanjen
    10.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    77

Ti Amerikanci, svašta njima padne na pamet. Gledala sam jednom emisiju, više ne, ne znam ni da li se još prikazuje. Nisam se nešto zgražavala, nisam taj tip, ali mi je sve to prilično . U celoj toj priči mi je drago da sam saznala da i takva takmičenja postoje, čisto da budem obaveštena, jer da nisam videla a neko mi pričao rekla bih mu -Alaaa lažeš...ovako verujem svojim očima da neke male devojčice zaista žive nekim čudnim životima

Obećava tina kupina (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    24

gledala sam vise puta tu emisiju i blago receno, trebalo bi je ukinuti i zabraniti... mene sve ovo podseca na zlostavljenje dece od strane vlastitih majki koje zelel da preko svoje dece ostvare svoje neostvarene snove....Devojcice placu i vriste dok ih profesionalni sminkeri i frizeri satima maltretiraju ne bi li postigli zeljeni izgled a to je da izgledaju kao da imaju 25 a ne 5 godina ili manje. Pa oni kupuju cak i vestacke vilice i zube za decu kojoj su mlecni zubiici ispali kako bi imali savrsen osmeh.A ima li
    iceg lepseg nego kada vam se nasmese tako krezubi!Meni licno je taj osmeh caroban.

Elita november child (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1638

..evo zanimljivosti za psihologe, koji ce zasigurno imati posla oko ovog deteta...

..think again...

Domaćin hope28 (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    219

To je bolesno.Trebalo bi zabraniti ovo takmicenje.Ova majka ne shvata da je razdvojila bliznakinje i da ce se one samim tim sto se takmice jedna protiv druge zauvek takmiciti.Unistila je sestrinski odnos.

Ističe se suzy86 (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

A da li ste primetili da su te mame uzasno debele i poprilicno ruzne? Verujem da svoje komplekse lece na deci...

Ističe se Prasling (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    221

oduzmite im decu
    ***** debele
    I'm physically incapable of being polite

Slične teme

1. T-shirts iliti majice...
    Autor gigule u forumu Moda
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 02.11.2009., 17:35
  2. Zakasnele reakcije iliti..
    Autor kupina u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 09.09.2009., 19:40