kako spreciti politicare da kradu

Зашто да се ватамо ШЕРИЈАТА или било чега са стране....
У нашој историји имали смо један ЗАКОНИК, који се и данас проучава
широм света, па мислим да је решење, само њега активирати....
Дакле....Решење је ДУШАНОВ ЗАКОНИК....
:per: :per: :per:
 
Neka mi neko objasni, Grocka- svako dan mi nestaje strija, mozda i mesec dana vec, po 5 puta na dan nekad, sve mi je pocrkalo po kuci, samo programator na masini me je kostao 12 000, sad vidim i tv, pola ekrana je promenilo boju. Kad nestane struje nema ni vode, bojler ponovo greje, poceo sam da popravljma agregat iz vremena bombardovanja. Najgore sto je nekad struja tako slaba da nemoze mikrotalasnu da pokrene, sta da radim, razmosljao sam da osiguram aparate za domacinstvo, naravno da nece to, meni su mesecni troskovi zbog njihovog nestanka necija zarada. Usled nestanka masina nemoze da zagreje vodu ponovo, kad zagreje ponovo nestane......sta ja da radim:mrgreen:

Ovo pitanje je i za vas, ako sad nema struje pored milijardi i milijardi prihoda od prodaje preduzeca, i milijardi od donacija, i milijardi od kredita, pa kakva ce i vama struja biti kad ovi sto su sad na vlasti,(kao i ovi iz prethoden) budu na nekom tropskom ostrvu, a krediti budu krenuli da se vracaju.
 
pa nisu tu samo politicari u pitanju.
korupcija je stigla do saltera, obicnog saltera a kad tu stigne, govorimo o celom drustvu.
uspostavio se korupcijski mentalitet kompletno, promena vlasti nece odmah da znaci prestanak korupcije.
sta da se uradi da se to promeni? nemam pojma, znam samo da promena mora da dodje u glavama ljudi, al svih i onih korumpiranih i oni koji korupciju cutke trpe.
 
Ne bih smeo ovako javno, ali bas politika tu odigrala ulogu, kao slucajno bas i znam kako, ovde mogu da zive kao pecinski,niko se nebuni, ljudi nista im nesmeta, a i sta da urade, da se zakon promeni i sudstvo, da za korupciju ide u zatvor, ovoga bi se lako resio........
Ovde kad je doss dosao na vlast, saznali smo da pijemo otrov, ne vodu, dobijemo filtere iz donacije, dodje Deelas, slikao se i tako stoji od tada, a ni da ugarde, nijedne novine nece da pisu o tome.......sad mi pored cesme stoji Deelasova slika, mozda procisti vodu...i taj deo vodovoda je selo finansiralo a sad su mu dosli glave, vise imam vazduha u vodovodu nego vode
 
Poslednja izmena:
Ne bih smeo ovako javno, ali bas politika tu odigrala ulogu, kao slucajno bas i znam kako, ovde mogu da zive kao pecinski,niko se nebuni, ljudi nista im nesmeta, a i sta da urade, da se zakon promeni i sudstvo, da za korupciju ide u zatvor, ovoga bi se lako resio........
Ovde kad je doss dosao na vlast, saznali smo da pijemo otrov, ne vodu, dobijemo filtere iz donacije, dodje Deelas, slikao se i tako stoji od tada, a ni da ugarde, nijedne novine nece da pisu o tome.......sad mi pored cesme stoji Deelasova slika, mozda procisti vodu...i taj deo vodovoda je selo finansiralo a sad su mu dosli glave, vise imam vazduha u vodovodu nego vode

znaci ne postoji kontrola vlasti (i ostale drzavne birokratije) od strane javnog mnjenja.

al cisto sumnjam da su ljudi neobavesteni posto ovu situaciju svako oseca na svojoj kozi.
 

Back
Top