Дао ми поп књигу о Ратку Младићу

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Недавно сам писала да се црква није огласила поводом декларације о Сребренцици
Када поп дошао у кућу и донео ми књигу о Ратку Младићу,Раппорт Команданту
Тако да сада имам књигу ,то је друга коју сам добила од попа!:zper:

И питам ја њега лепо зашто се црква није огласила поводм делкариције мкаже он да није у његовој надлежности да говори о томе али да је то велика срамота црквене,како се зове,управе .И да се нада да ће то да се догоди!

Каже прогоне нас данас у време капитализма и желе да униште цркву,боље нам је био за време комунзма није било секти,није био окултизма и сатанизам!

Каже сви ми жалимо за тим временима!

Надам се да се ова тема неће затворити а поп стрељати!

Много фин поп ,цени Ратка Младића и велики је Југо носталигичар!

Шта мислите да ли је он прави поп ,осуђујете га или не?
 
Poslednja izmena:
Недавно сам писала да се црква није огласила поводом декларације о Сребренцици
Када поп дошао у кућу и донео ми књигу о Ратку Младићу,Раппорт Команданту
Тако да сада имам књигу ,то је друга коју сам добила од попа!:zper:

И питам ја њега лепо зашто се црква није огласила поводм делкариције мкаже он да није у његовој надлежности да говори о томе али да је то велика срамота црквене,како се зове,управе .И да се нада да ће то да се догоди!

Каже прогоне нас данас у време капитализма и желе да униште цркву,боље нам је био за врме комунзма није било секти,није био окултизма и сатанизам!

Каже сви ми жалимо за тим временима!

Надам се да се ова тема неће затворити а поп стрељати!

Много фин поп ,цени Ратка Младића и велики је Југо носталигичар!

Шта мислите да ли је он прави поп ,осуђујете га или не?
Auuuuu, komunizam+ratni zločinac Ratko Mladić sarađuju sa hrišćanskom crkvom

Mislim da je sada sigurno jasnije zašto Vojvođani traže da pobegnu od ovog ludila, a Crnogorci i Makedonci autokefalnost.
 
To su potomci osoba poput dragoljuba micunovica...

Озбиљно тако је говорио поп ,каже боље је било за време социјализма ,људи су били честитији.Нису баш много ,каже,ишли у цркву али црква је била једна није био секти!
 
Озбиљно тако је говорио поп ,каже боље је било за време социјализма ,људи су били честитији.Нису баш много ,каже,ишли у цркву али црква је била једна није био секти!

Jasno. Danasnji neoliberali obuceni u crveno se upravo zalazu za sirenje propagande verskih sekti,pored narkomanije i homoseksualizma,naravno.
 
Bila je jedna velika komunistička sekta!

Ebeš popa koji ulazi u komunističku kuću, kao i komunistu koji zove popa... Šizofrenija.

Значи стрељао би и мене и попа !
А стварно је добар човек веома га ценим поготово јер воли Ратка Младића и нема предрасуде о комунизму!Него ствари посматра реално !
 
Bila je jedna velika komunistička sekta!

Ebeš popa koji ulazi u komunističku kuću, kao i komunistu koji zove popa... Šizofrenija.

Па очигледно да ниси ни прошао поред Цркве...
Какве везе има политичко убеђење са Црквом????
Ја нисам комуниста...али знам доста комуниста...који су и за време оног усташе Тита ишли у Цркву...
:rtfm:
 
Па очигледно да ниси ни прошао поред Цркве...
Какве везе има политичко убеђење са Црквом????
Ја нисам комуниста...али знам доста комуниста...који су и за време оног усташе Тита ишли у Цркву...
:rtfm:

:worth:
 
Па очигледно да ниси ни прошао поред Цркве...
Какве везе има политичко убеђење са Црквом????
Ја нисам комуниста...али знам доста комуниста...који су и за време оног усташе Тита ишли у Цркву...
:rtfm:

Vrh...:lol:
 
Па очигледно да ниси ни прошао поред Цркве...
Какве везе има политичко убеђење са Црквом????
Ја нисам комуниста...али знам доста комуниста...који су и за време оног усташе Тита ишли у Цркву...
:rtfm:

Јесте то и по каже,људи су ишли у цркву било комунисти или не!
Моја бака који је била у АФЖ је ишла у цркву,и тако каже попо да је данас стање више него грозно и још назива демократе сотонама!
 
Сви комунисти атеисти???
Па како мој стриц-ђед славио славу, Крстио децу, ишао у Цркву... а био комуниста???

Mnogi ne mogu da shvate da se iz neke ideologije mogu pozajmiti i praktikovati samo pojedini delovi, a ne celokupna koncepcija, pa tako može biti i ima komunista nacionalista i vernika
 
Izvinjavam se sto sam bio nepristojan da pitam.:) A sta ti kaze za Staljinove slike po kuci?

:zcepanje:
Ништа зна он моје определење!
Он ми је и рекао да се Стаљин молио тој казанској богородици ,икони коју су носили кроз Русију у време нацистичких напада!Осим тога Стаљин и јесте ишао на богословију!
Отац му је био свештеник!
 
Сви комунисти атеисти???
Па како мој стриц-ђед славио славу, Крстио децу, ишао у Цркву... а био комуниста???

Ne svi. Govorim o politickom vrhu.Narod se uclanjivao u KPJ iz vise razloga. Bilo je dosta vernika u KPJ koji su normalno isli u crkvu. I onih van partije koji su se deklarisali kao komunisti a takodje isli u crkvu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top