И Христ је био комуниста!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Нисам иронична ,његова предавања ,његове речи о равноправности,о једнакости
међу људима.Његово рушење капиталистичких тезги у Јерусалиму итд..
Све води ка томе да је био добар учитељ и комуниста који је зарад тог свог греха убијен.Комунистичка партија у Русији држи предавања о Христу као правом комунисту


Разлике измешу њега и комуниста нема ,што више постоји све више симуларности
и ако погледамо реално .Христ и јесте био право комуниста!

Шта ви мислите?
 
Нисам иронична ,његова предавања ,његове речи о равноправности,о једнакости
међу људима.Његово рушење капиталистичких тезги у Јерусалиму итд..
Све води ка томе да је био добар учитељ и комуниста који је зарад тог свог греха убијен.Комунистичка партија у Русији држи предавања о Христу као правом комунисту


Разлике измешу њега и комуниста нема ,што више постоји све више симуларности
и ако погледамо реално .Христ и јесте био право комуниста!

Шта ви мислите?



mislimo da je mnogo jaka ta droga koju koristis
 
Постоје многа предавања која данас држи комунистичка партија Русије о Христу као комунисту.Једно је сигурно убијен је од стране капиталиста јер је приповедао равноправност!

Равноправност сваког човека са сваким човеком није мирисао капиталиста и зато га убише!Његова ткз устајање из гроба је ,бар по мени мит!
Није био бог био је комуниста!И то може свако да закључи ако чита библију ,може да види колико су његове речи симуларне наредним комунистичким лидерима.И колико се боре за ону нижу калсу коју су капиталисти угрожавали!
 
Besmislica, isto tako je i Hitler nalazio paralele u Hristovom učenju da bi opravdao ideologiju nacional-socijalizma
Obično pribavljanje legitimiteta na kvazireligijski način

Уколико се не варам, испод ти пише модератор.

Бесмислице лепо стави где им је место, у радном ти је опису та делатност.
 
Нисам иронична ,његова предавања ,његове речи о равноправности,о једнакости
међу људима.Његово рушење капиталистичких тезги у Јерусалиму итд..
Све води ка томе да је био добар учитељ и комуниста који је зарад тог свог греха убијен.Комунистичка партија у Русији држи предавања о Христу као правом комунисту


Разлике измешу њега и комуниста нема ,што више постоји све више симуларности
и ако погледамо реално .Христ и јесте био право комуниста!

Шта ви мислите?

Nego šta nego je bio komunista.
Zato se prvo jaje i farba u crveno.
 
mislimo da je mnogo jaka ta droga koju koristis

Друже ја само говорим оно за шта се залаже комунистичка партија Русије а многе друге.Постоји симуларности измешу Христа и комуниста ,он јесте био прави комуниста зато је убијен од стране капиталиста!

Наравно то могу да разумеју смо људи који су читали библију!
 
http://en.wikipedia.org/wiki/Christian_communism


Christian communism is a form of religious communism based on Christianity. It is a theological and political theory based upon the view that the teachings of Jesus Christ compel Christians to support communism as the ideal social system. Although there is no universal agreement on the exact date when Christian communism was founded, many Christian communists assert that evidence from the Bible suggests that the first Christians, including the Apostles, created their own small communist society in the years following Jesus' death and resurrection. As such, many advocates of Christian communism argue that it was taught by Jesus and practiced by the Apostles themselves.


"Communism is Christianity [...] it is pure Christianity, before it was corrupted by Catholicism" (original French: "Le communisme, c’est le Christianisme [...] c’est le Christianisme dans sa pureté, avant qu’il ait été dénaturé par le Catholicisme." - Le Vrai Christianisme).

Étienne Cabet

Aj jednom i ja da se slozim sa tobom :lol:
 
Друже ја само говорим оно за шта се залаже комунистичка партија Русије а многе друге.Постоји симуларности измешу Христа и комуниста ,он јесте био прави комуниста зато је убијен од стране капиталиста!

Наравно то могу да разумеју смо људи који су читали библију!

Besmisleno je govoriti o kapitalistima i komunistima u vremenu u kome je Hristos živeo i propovedao. Komunizam je ideologija, a kapitalizam ekonomski sistem, sa jasnim karakteristikama. To što postoje neke sličnosti ne znači da možemo govoriti o nekome kao komunisti, nacisti, kapitalisti.... itd u vremenu kada ideologije i pojave o kojima govorimo nisu postojale. Po toj logici možemo reći da je su ljudi prvobitnih društvenih zajednica, onakvi kako nam ih zvanična istorija predstavlja, u stvari svi komunisti, po uverenju i po načinu života
 
У овом видео и ако је на енг ,друг говори први комуниста је био Христ !
Разлике измећу његовог учења и Христовог нема разлике .Христ је био прави човек који је рако ,помогните сиротима,сиротиња има права.Да се осврнете на преидод Христ је рођен у капиталистичокм систему и због своје борбе за немоћне ,слабе и сиромашне је убијен!
 
Batali te priče, mogu da ti citiram koliko hoćeš paralela nacional-socijalizma i Hristovih poruka, onako kako je Hitler to govorio

Као што рекох Хитлер јесте користио окултизма за то постоји хиљаду и једна доказ ,окултизма и Ватикан!
Никада искрено Христово учење!
 
mislim, okej, na prvu loptu mi je bilo smešno, ali sad sam besan.

toliko sveštenika je pobijeno što u SSSRu što u Jugoslaviji, jahali su popove, prdeli u crkvama, krečili freske , palili ikone, i ti ovako nešto kačiš na uskrs.

stvarno nije u redu, takve stvari više ne smeju da se trpe

И Христ је рушио тезге које су се смтране светим јер су од народа узмали новац!
 

Back
Top