Not available in your country

Verovatno je u pitanju nasa tehnicka zaostalost, usled koga nije moguce neposredno proveriti podatke. Poslujem sa inostranstvom preko interneta, i mogu da kazem da su ovi iz Evrope odvratne ustogljene birokrate, koje su uz to i neverovatne cicije. Amerikanci su mnogo opusteniji i korektniji, ali je zato dosta tesko dostici njihove standarde.
 
Свакако. Стим што у ту сврху користе друге разлоге како би остали на истоме циљу.

Tacno tako isti je slucaj sa Veoh.com dok nismo dolazili na njihov sajt sve je bilo u redu kad smo poceli da se registrujemo i gledmo klipove nasto je problem odjedanput Not available in your country Mislio sam da je do mene ali kad sam pitao druge ljude za doticni sajt potvrdili su mi isto Ja sam im pisao,molio,kleco sam na kolenima da barem mozemo da gledamo klipove nemora da se registrujemo ali i do dan danas nisam dobio odgvor kako kazu danasnja deca boli njih uvo za Srbiju :sad2:
 
Poslednja izmena:
Nije diskriminacija,evo i iz Norveske se ne mogu gledati mnogi klipovi na youtube-u i na hulu.Stvar je u tome sto ta ogranicenja nisu do samog sajta gde se nalaze klipovi nego do producenta,producenti mogu pravno da gone sajtove koji pustaju klipove celom svetu.
 

Back
Top