Off Duty

Margarina

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.210
Rock grupa Off Duty postoji od 2007. godine. Osnovali su je bratići Juraj i Šime Jurlina. Polako gradeći svoj autoritet među hrvatskim glazbenicima skupljaju materijale za svoj prvi album. Iza njih je već veliki broj koncerata na pozornicama, otvorenim prostorima, dvoranama i klubovima... Kao grupa s već nekim autoritetom svirali su na manifestacijama kao što su "Osječke ljetne noći", "UFO", "Osječki Dani Piva" "Ljeto valpovačko", "Večernjakova biciklijada", motorijadama po cijeloj regijii na mnogim drugima, gdje su pobrali veliku podršku publike i mnoge obožavatelje.. Svirali su i kao predgrupe nekim bandovima kao što su Opća Opasnost i Crvena Jabuka... (i još nekolicina) Većinom intenzivno sviraju na području Slavonske regije i okolice. Teško je točno odrediti žanr Off Duty-a, neki će taj band svrstati u hard rock ili heavy metal no na kraju sve je to rock'n'roll.... Od osnutka banda promjena je bila dolazak novog gitarista i odlazak starog. (Ivan Keller odlazi a Karlo Lukic dolazi u band, ali nakon oko 6 mjeseci sviranja u bandu Karlo odlazi), no ostali članovi su ostali od prve postave (Jurica Maltar, Fran, Sime i Juraj Jurlina)... A najnovija vijest je da je gitarist Petar Štrok došao u band u listopadu 2008. Od obrada na njihovom repertoaru se nalaze pjesme Whitesnakea, Deep Purplea, Divljih jagoda, Iron Maidena, G'n'R-a, AC/DC-a,Led Zeppelin-a i drugih, koje nastoje svirati na svoj način i ostaviti pečat tih grupa... u 11. mjesecu 2008 godine dobivaju prestižnu glazbenu nagradu od Fender, Mega Muzike za najperspektivniji mladi sastav u Hrvatskoj... Nakon što su snimili singl za najavu albuma "Neki Drugi Svijet", koji trenutno kruži radio stanicama, bacili su se na posao i napravili još 10-ak potpuno novih pjesama koje će se naći na albumu prevjencu koji izlazi kasnije ove godine... Na albumu će se naći i neki poznati gosti hrvatske rock scene... Nedavno je snimljena i druga pjesma za album. Rad se nastavlja punom parom.Off Duty je pobijedio na medunarodnoj gitarijadi "Osijek Zove" na kojoj su nastupali najbolji bandovi iz Bosne i Hercegovine, Srbije i Hrvatske, i osvojio snimanje i izdavanje u Croatia records, izdavanje singlea i snimanje spota koji ce se kada bude snimljen emitirati na HRT-u VIP music i CMC-u!!!
Fran je dobio nagradu za najboljeg bubnjara! ..
 
Poslednja izmena:
copyofoffduty.jpg
 
Neki drugi svijet

Posljednji poziv za raj je davno prošao
U sebi tražim odgovore da bi se našao
Emocije u meni naglo bude slike sve
Poslušaj me dobro jer jednog dana vratit ću se

U mojoj glavi bitke vode se
Nije mi lako, dosta mi je.
Ovo je neki drugi svijet

Želja za životom je ovdje davno nestala
Ne mogu ni voljeti , ljubav tu ne pripada
Stvarnost ili ne, ja odveć dugo ne vidim te
Pokušati bježati više nema potrebe

U mojoj glavi bitke vode se
Nije mi lako, dosta mi je.
Ovo je neki drugi svijet
 
-Pobjednici međunarodne gitarijede u Osijeku '09.
-Drugo mjesto na Croatian music channel DEMO natjecanju.
-FENDER nagrada za najperspektivniji mladi band u Hrvatskoj 08'.
 
Hahahaha ...svaka cast na trudu i postanju ovih slika i video materijala ..:ok:

Inace sam sa obojicom gitarista iz banda super i moram priznat da su najjaci band u Slavoniji sigurno a za dalje ne zelim komentirat jel neznam tamosnje okolne bandove ..
zadnji put kad su svirali u caffe baru "fontana" Đakovo ,posto smo dobri sa njima smo poslje njih (pod njihovom pauzom) odsvirali jednu pjesmu nakon toga je dosla racija i mogi su opasno najeb*** ... inace jedan koristan podatak ..:hahaha:

- Decki su sveukupno fantasticni i uvijek se isplati otic na njihovu svirku ..;)
 

Back
Top