сРЕЋАН ПРАЗНИК ПРАВОСЛАВНИМ ВЕРНИЦИМА

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Свим православним верницима желим срећан празник и све најбоље у животу!
Србији желим да се пробуди и достојанствена као некада поновно устане!

Христос васкресе!

vaskrs.jpg


:heart:
 
Poslednja izmena:
Pa dovoljan ti je dokaz da ga jedan sud sumnjiči za ratne zločine i masovna ubistva, a da on bježi od tog suda 15 godina

Он не бежи од суда ,он је херој и не жели да се преда империјалистичком суду!
То је велика разлика ,осим тога ви сте га унапред осудили што је против уставно и тог суда!
 
Он не бежи од суда ,он је херој и не жели да се преда империјалистичком суду!
То је велика разлика ,осим тога ви сте га унапред осудили што је против уставно и тог суда!

On bježi upravo od suda, iz razloga što je prevelika kukavica da se suoči sa posljedicama onoga što je činio.
 
Од суда који је отровао Милошевића, убио неколико Срба на мање значајним положајима, у којем се обесио Милан Бабић, који није процесуирао НИЈЕДНО лице са албанске или НАТО стране за злочине над цивилним становништвом а који јбених ШЕСТ ГОДИНА суди Војиславу Шешељу за етничко чишћење Војводине (идиотизам!)...

Пре бих се предао Муслиманима да ме људски стрељају и освете се ратном непријатељу, него да ми суди такав суд.
 
On bježi upravo od suda, iz razloga što je prevelika kukavica da se suoči sa posljedicama onoga što je činio.

Грешиш ,хероји се не предају а најјачи само остају!

:heart:

Лепо сам пожелела срећан празник ако ти се не допада мој став,жао ми је
Збогом
 
Од суда који је отровао Милошевића, убио неколико Срба на мање значајним положајима, у којем се обесио Милан Бабић, који није процесуирао НИЈЕДНО лице са албанске или НАТО стране за злочине над цивилним становништвом а који јбених ШЕСТ ГОДИНА суди Војиславу Шешељу за етничко чишћење Војводине (идиотизам!)...

Пре бих се предао Муслиманима да ме људски стрељају и освете се ратном непријатељу, него да ми суди такав суд.

Sa svim ovim što si rekao o sudu se slažem, ali kad je toliki junak i heroj, zašto kao Šešelj nije ponosno otišao u sud da brani srpski narod i da dokaže da nije zločinac, pa makar da je čist pred ljudima. Šešelj se sa njima isprdao i obrukao haški sud ako ga je iko obrukao, i mene bi lično bilo sramota da sam bio uključen u njegov slučaj, što im je napravio.
 
Sa svim ovim što si rekao o sudu se slažem, ali kad je toliki junak i heroj, zašto kao Šešelj nije ponosno otišao u sud da brani srpski narod i da dokaže da nije zločinac, pa makar da je čist pred ljudima. Šešelj se sa njima isprdao i obrukao haški sud ako ga je iko obrukao, i mene bi lično bilo sramota da sam bio uključen u njegov slučaj, što im je napravio.

Нема Младић ,није такакв човек, да се тамо узалудно расправља са њима!
А унапред је осуђен!

Да познајеш Младића било би ти јасно !

Молим вас вратите се на тему ја сам вам лепо честитала празник ,нема потребе да ме вређате!
 
Нема Младић ,није такакв човек, да се тамо узалудно расправља са њима!
А унапред је осуђен!

Да познајеш Младића било би ти јасно !

Молим вас вратите се на тему ја сам вам лепо честитала празник ,нема потребе да ме вређате!

A ti poznaješ Mladića :hahaha::hahaha:

Pa niko te ođe ne vrijeđa
 
A ti poznaješ Mladića :hahaha::hahaha:

Pa niko te ođe ne vrijeđa

Заиста да познајете његов карактер знали би да он не жели да му суди суд који је бомбардовао нашу земљу!
Молим вас ја се према вама понашам према поштовању ,једнако исто тражим
Збогом
 
Младић је криминалац чак и да занемаримо да је ратни криминалац...Њега не треаб уплитати у овако лепу тему.

Па и он човек слави празник и још нешто невин док се не докаже кривм или то за капиталисте не важи:roll:
 
Заиста да познајете његов карактер знали би да он не жели да му суди суд који је бомбардовао нашу земљу!
Молим вас ја се према вама понашам према поштовању ,једнако исто тражим
Збогом

Njegov karakter je da je on ubilački nastrojen i bolesnog uma...
Pa i ja se prema tebi ponašam, odnosno ophodim s poštovanjem.
 
Па и он човек слави празник и још нешто невин док се не докаже кривм или то за капиталисте не важи:roll:
Славе разни...''Верници''...То си у праву.:neutral:
Ал није ствар да се крстиш него да живиш по коду...А то је већ мало теже:neutral:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top