Sta da radim?

Viki000

Početnik
Poruka
4
Pozdrav svima!

Skoro da sam poludela danas pa rekoh da vas pitam šta vi mislite o svemu ovome. Ocekujem svakakve odgovore, možda i vredjanja, ali me zanima šta bi vi na mom mestu uradili. Zahvalila bih se i muskarcima da se prikljuce u 'razgovor' jer mi je potrebna i njihova strana razmisljanja. Da ne odugovlacim kao kisa oko Kragujevca, prica je sledeca:

Decka poznajem 9 godina, muvao me je u početku stalno, ali mi se nije svidjao a i bila sam u nekoj 'long distance vezi'. Od toga naravno nije nista bilo, ja sam manje vise sve te godine bila slobodna. On me je i dalje muvao dok sam ja davala neke razloge kako nisam spremna itd. Bili smo kao prijatelji sve te godine. Medjutim prosle godine smo se nekako cesce vidjali, vise izlazili, zezali itd...Pricala sam mu o mnogim stvarima koje su me mucile i bio je uvek tu da me saslusa. Jedno vece smo izasli i pre nego sto mi je otvorio vrata od auta da udjem poljubio mi je na usne. Ostala sam iznenadjena jer nisam ocekivala tako nesto. Nisam nista rekla, sela sam i cutala. Dovezao me je kuci i pokusao ponovo da me poljubi ali ja sam izasla. Posle me je zvao da mi kaže kako je imao divno vece, a posebno poljubac i kao kada cemo se ponovo videti. Izbegavala sam ga neko vreme ali onda se desilo nesto sto nisam verovala da sam mogla uraditi.Spavali smo, tj. bio je samo SEX. Nisam imala sexualne odnose 8 godina i taj dan nisam mogla da 'trpim' vise. Od tog dana vidjali smo se samo kada smo oboje bili raspolozeni za sex.Bila sam slobodna i sebe sam ubedila da mogu imati sex bez obaveza sa njim. Medjutim emocije se bile tu i kada sam mu rekla, on je potvrdio i svoja osecanja, bila sam srecna, ali u zadnjih par meseci stvari su se promenule. Dogovorili smo se da veza ostaje tajna izmedju nas i da nijedno od nas nije htelo vezu ( iz vise razloga ) . Kada sam mu rekla da osecam da je sa mnom samo zbog sexa, on je rekao, da to nije istina, da me voli, ali da ne zeli da provodi mnogo vremena sa mnom, jer se plasi da će ostati povredjen. Devojku nema tako da znam da nije to u pitanju. Inace sam dobra sa njegovom sestrom i mamom, tako da ako je ima znala bih sigurno. U ponedeljak sam ga nazvala da vidim šta radi, i dogovorili smo se da izadjemo u sredu. On me nikada nije nazvao tu sredu, ja sam poludila!!! Posaljem mu poruku i kazem "Hvala na kafi bilo je zanimljivo", on mi se ni na to nije javio. Danas je subota i jos uvek se ne javlja.

Nervira me što se ovako ponasa jer znam da me voli, i kada me ne vidi 7 dana poludi. Ne mogu da shvatim njegovo ponasanje i ne razumem razloge koje mi je dao. Sta bi ste vi na mom mestu uradili i kako bi se ponasali? Hvala svima na pomoci, savetima , bilo sta, treba mi neka uteha sada jer sam poludela. Inace on ima 32 godine a ja sam 25.
 
Svidjas mu se i to puno. A i on tebi. Ne razumem zasto niste u normalnoj vezi. Zaboravite sta je bilo, zovi ga i recite mami i sestri da se volite od pre 9 godina. Srecno!
 
Da imas 9 godina bilo bi mi lakse...:)

Ozbiljno: kako se on ne oseca k'o zamena - nije mi jasno. Motao se oko tebe 9 godina - to mu dodje kao opsesija... Strasno. Ma odgledaj film: Kad je Harry sreo Sally i vencanje...

Ozbiljno No. 2: mislim da se puno volite (bazirano je na prijateljstvu - jako bitna crta...)!

Srecno
 
Treba da definises u svojoj glavi sta zaista zelis od te veze. Ako zelis ozbiljnu vezu, onda ga nazovi. Ne vidim ni jedan razlog zbog kojeg bi cekala na njegov poziv... Ipak je on taj koji je malo duze cekao na tebe.
A ako ti je samo stalo da imas nekog pored sebe jer se osecas usamljeno ... onda batali sve i trazi nekog drugog.
 
Hvala svima koji su se javili i dali savete.



Danas sam bila na poslu, kada oko 3 sata dolazi on. Ja sam se bila iznenadila i sokirala. Medjutim dosao je povodom drugog razloga a ne da bi mene video i rekao zašto se nije javio u sredu. Dosao je da uzme filmove koje je njegova mama dala meni da joj ostavim da se urade. Nije nista rekao vezano za sredu, bas nista, uzeo filmove i otisao.

Veceras idem u grad i ne vracam se kuci dok ne upecam nesto:))). Hvala vam jos jednom, pozdrav !!!!
 
Viki000:
Hvala svima koji su se javili i dali savete.



Danas sam bila na poslu, kada oko 3 sata dolazi on. Ja sam se bila iznenadila i sokirala. Medjutim dosao je povodom drugog razloga a ne da bi mene video i rekao zašto se nije javio u sredu. Dosao je da uzme filmove koje je njegova mama dala meni da joj ostavim da se urade. Nije nista rekao vezano za sredu, bas nista, uzeo filmove i otisao.

Veceras idem u grad i ne vracam se kuci dok ne upecam nesto:))). Hvala vam jos jednom, pozdrav !!!!
To-Dok ne upecam nešto-je najgora moguća kombinacija.Razmisli,možda on samo hoće da proveri tvoja osećanja tim svojim stavom.
 
A ko je predlozio da imate tajnu vezu?
Ako si to bila ti, a nisi mu kasnije rekla da zelis normalnu vezu, onda je njegovo ponasanje sasvim normalno (posle toliko cekanja dobio je samo polovicnu vezu - ja ne znam nikog ko bi pristao na tako nesto)
Druga mogucnost je da on uopste nije spreman da se veze za nekog. Dakle bio je uz tebe dok je veza izgledala nemoguce, a cim je situacija promenjena on se povukao.
Najbolje za tebe, po meni, je da mu lepo i otvoreno kazes sta zelis i da vidis sta on ima da kaze na to. Ne mozes nista da izgubis.
 
Dina:
A ko je predlozio da imate tajnu vezu?
Ako si to bila ti, a nisi mu kasnije rekla da zelis normalnu vezu, onda je njegovo ponasanje sasvim normalno (posle toliko cekanja dobio je samo polovicnu vezu - ja ne znam nikog ko bi pristao na tako nesto)
Druga mogucnost je da on uopste nije spreman da se veze za nekog. Dakle bio je uz tebe dok je veza izgledala nemoguce, a cim je situacija promenjena on se povukao.
Najbolje za tebe, po meni, je da mu lepo i otvoreno kazes sta zelis i da vidis sta on ima da kaze na to. Ne mozes nista da izgubis.

Klap, klap... Jos samo ostavi otvoreno za promene & dodatke na dogovor i 8)

Ovako svako tumaci i, moguce, gresi pri tome, a vreme leti...

P.S. srecno prilikom pecanja, samo pazi da nije opet neki som... :twisted:
 
Viki000:
ne zeli da provodi mnogo vremena sa mnom, jer se plasi da će ostati povredjen. .


можда, али само можда, је то истина, и можда једноставно није сигуран у себе и у то да је теби заиста стало до њега.....
дакле, ако га волиш увери га у то, ако не, одмах му реци, да касније заиста не буде повређен....
 
Giovanna:
Za to sam ja uvek da zena i muskarac budu samo prijatelji ako su to u startu bili.Jer moze biti mac sa dve ostrice...a mozda i ne ,ko zna?

Joj, bwe! Da li si ti normalna - ako naleti random: mach moze da se digne; dvosekli mac - dve rupice + tvoja "biovlast" i ode forum u pm...

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ozbiljno: iz licnog iskustva - mogu da posle budu best friends! A prvo prijatelji - verovatno je i to moguce?!

Pzdrv
 
Prica ti je malo konfuzna... Da pojasnimo - oboje ste sami, bio je ludo zaljubljen u tebe svih ovih godina koje si ti provela sama (!), sada imate sex...
Mislim da se tom decku smucila cela situacija i nije vise siguran sta zeli, a ni ti ne znas sta hoces. Imam utisak da se ti plasis veza.
Prvo razmisli sta tacno hoces od tog decka, nemoj ga zavlaciti, a ako zelis vezu to mu reci i onda odlucite ili-ili.
 
Viki000:
Sinoc mi je poslao poruku, pita da li sam slobodna da idemo u grad na kafu ?! Jos uvek nista ne spominje za proslu sredu, ja mu se nisam javila na tu poruku i nemam nameru da pricam sa njim.

To su igrice! Da ne davim koliko je to bezveze i nedelotvorno (verovatno te necu ubediti). Sedi i razgovaraj sa covekom: gledanje u oci, sa sto manje treptanja (bez skretanja pogleda). Prvo rascisti ti - sa samom sobom - sta zelis i ocekujes od njega...

Srecno.
 
Bad_Wolf:
Viki000:
Sinoc mi je poslao poruku, pita da li sam slobodna da idemo u grad na kafu ?! Jos uvek nista ne spominje za proslu sredu, ja mu se nisam javila na tu poruku i nemam nameru da pricam sa njim.

To su igrice! Da ne davim koliko je to bezveze i nedelotvorno (verovatno te necu ubediti). Sedi i razgovaraj sa covekom: gledanje u oci, sa sto manje treptanja (bez skretanja pogleda). Prvo rascisti ti - sa samom sobom - sta zelis i ocekujes od njega...

Srecno.


2 wolfic
sorry, moram ovo da ti kazem - pogledaj svoj komentar na moj post od pre neki dan:
Klap, klap... Jos samo ostavi otvoreno za promene & dodatke na dogovor i
Ovako svako tumaci i, moguce, gresi pri tome, a vreme leti...
P.S. srecno prilikom pecanja, samo pazi da nije opet neki som...
A sad pogledaj ono sto si danas napisao. Ne cini li ti se da je malo protivrecno? Ako ti menjas tako brzo svoje stavove, koje pravo imas da delis savete drugima?

2Viki
ODRASTI!!! Ako ti je stalo do coveka, pricaj s njim, sta mislis da mozes da dobijes ignorisanjem njegovih poruka - postovanje? Mada, ako si ga 9 godina 'vozala', boze moj, izdrzace on jos...
 
Dina:
A sad pogledaj ono sto si danas napisao. Ne cini li ti se da je malo protivrecno? Ako ti menjas tako brzo svoje stavove, koje pravo imas da delis savete drugima?

Prosvetli me, ako ti nije tesko, izgleda da sam plavusha...

Svasta!

Stav ili misljenje? To je bilo moje misljenje, a ona se menjaju sa dotokom informacija, a stavovi, malo teze...

Pzdrv
 

Back
Top