Rezanje OS

Da bi narezao OS na cd, potrebno je da instalacija sistema bude u .iso fajlu. Sto se tice rezanja, prilikom rezanja odaberes opciju za snimanje slika tj. iso fajlova.
 
Ако си га скинуо у .iso формату он је сам по себи већ бутабилан и треба само да га нарежеш као имиџ фајл.

У Nero Expressu: Image, Project, Copy > Disc Image or Saved Project.
У Nero Burning Romu: Recorder > Burn Image.

И да, резање на што мањој брзини.
 
Dete, ako nećeš da pomogneš ne pravi se pametan.

Kad smo kod gramatike imaš i onu kompjutersku, kad space ide posle zareza...

Zabranjeno je da se pisu linkovi za skidanje windows-a i programa koji se placaju. Jedino ako ti neko posalje privatnom porukom. Ja nemam linkove jer imam samo legalnu verziju.
 
A kako da ga metim u .iso format? :D
I... ako hoću da butujem sa fleša, kako da ga kopiram?
То за бутовање са флеша је мало другачије, али може да се нађе на нету.
Moras da skines instalaciju u .iso formatu. Ne mozes sam da ga napravis osim ako ne iskopiras direktno sa diska u i.so format.
Може да се направи уколико није бутабилан, тј. у имиџ формату као што је .iso. Писао си и ти неки туторијал колико се сећам. ;)


_________________
Људи, читајте мало и "лепљиве" теме, нарочито оне које се зову - туторијали, наћи ћете и нешто корисно, верујте ми. ;)

Овде је детаљно објашњено како то урадити са ЦД-ом >>> http://forum.krstarica.com/threads/333139
 
A nLite, missim, je l može njime da se napravi .iso? Šta god da je uradio nešto je napravio sad me živo interesuje je l butuje to.

E sad problem je što je ovaj notebook malo mrtav ili ne znam šta mu je :( ugl. ništa se ne pali ni bios nema ništa ništa samo se vidi lampica da je paljen i to je sve :(
 

Back
Top