Udomio bih stene!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
imam jednu malu crnu,ima kovrdzavu dlakicu :)
stara 3 meseca
nije vakcinisana al je zdrava
ako treba vakcinisacemo je,pa tebi ostaje samo da revakcinises posle

mama joj je mala,ima samo desetak kila,tako da ce i ona biti mala
znas kako je slatka ko neko malo jagnje :D
 
e evo je devojcica
kada sam nailazila neki deda je u tom trenutku stajao kod njih i stapom mlatarao pa se uplasila i nije htela da izadje,pa sam je slikala kako lezi u kutiji
 

Prilozi

  • zenkica.jpg
    zenkica.jpg
    45,7 KB · Pregleda: 33
samo da napisem da je stene vraceno posle dva dana
meni je receno da se gazda stana buni zbog velicine steneta
mom komsiji je receno da je veterinar rekao da pas ima shugu i da je to razlog sto ga vraca

uslov da uzme psa je bio taj da je pas vakcinisan
komsija je platio veterinaru koji mu je inace prijatelj i vet je otisao kod cmarobnjaka da vakcinise kucu

pas je vracen i nista mu ne fali
nikakvu terapiju nije dobio,jer nije bilo potrebe i eno i sada je zivo i zdravo
jedini problem koji ima je taj sto zivi na ulici koja nije bas najsigurnije mesto za jednog psa,pogotovo psa u coporu koji cini 4 clana....svi do jednog tihi,druzeljubivi i divni
pogodni za necijeg zivotnog saputnika,ali dzaba kada nisu markirani i nemaju pedigre,i da stvar bude jos gora,rodjeni su na ulici...pa su valjda onda automatski i shugavi,zar ne?

a sada ne trazi vise stene na poklon,nego mache
sta ce biti kada macka odraste i pocne nenormalno da se linja,kao i sve druge macke?
hoce li se gazda stana pobuniti zbog toga i eventualnog grebanja namestaja?

ja se izvinjavam cmarobnjaku,ali zivotinje nisu igracke i ne treba ih cimati levo desno
mi koji zivotinje uzmemo sa ulice i pokusavamo da im nadjemo dom,ne radimo to iz zabave,vec da bi zivotinji pomogli i smestili je na sigurno....
da zelimo da igramo tenis,igrali bi ga sa loptom a ne sa zivotinjom
i to treba da bude jasno svima koji misle da hoce zivotinju

ona zivi 15 godina...manje vise
treba joj hrana,veterinarska nega....setnja ako je pas
mora da se vaspita da ne bi pravila nered ili radila nesto sto se vama ne dopada(kao npr, vrsenje nuzde po stanu dok je stene malo...ili grizenje obuce i namestaja)
ona nece samo sedeti na jednom mestu i glumiti lutku
nekada imati zivotinju znaci odreci se nekih stvari,kao sto je mozda letovanje,jer ne mozete da je vodite a nema ko da je pricuva...ili se razbolela i treba joj lecenje koje kosta dosta i mozda necete moci da kupite novi mobilni ili nesto drugo....
 
Dakle Milice svaka ti cast-citam i ne verujem!Pokusao sam sa tobom civilizovano i kulturno preko poruka a ti ovako javno lupetas po forumu.Prvo postavio sam oglas da zelim da usvojim malog psa za stan i 10 puta sam te pitao da li pas mali sto si potvrdila.Psa ste doveli i za to vam hvala a onda krecu problemi i vase spletkarenje.Pas je sve samo ne mali i neprekidno se cesao manijakalno 4 dana koliko je bio kod mene i imao je cvorice sa donje strane nogu koji su krvarili.Ceo stan je bio umazan krvlju.Zvao sam vaseg veta koji je svaki put pricao drugu pricu i savetovao da ce to proci samo od sebe za par dana ,sto se naravno nije desilo.Pozvao sam drugog veta ,covek dosao i rekao odmah suga.Dva dana sam te molio da nesto preuzmemo povodom psa jer je trebalo da mi svrati rodjaka od 3 godine sa ekcemima i ne sme da dodje u kontakt sa zivotinjskom krvlju- ti kuliras!Na kraju sam ti psa dovezao i vrhunac tvoje/vase gluposti-psa ste odvojili od copora a rekla si mi da je bilo kod tebe vec neko vreme a ono na ulici sa jos njih pet.Ja kapiram da si htela da ga sklonis sa ulice ali svojim ponasanjem i mogu slobodno reci nekulturom si samo napravila problem i meni i psu a i sebi u neku ruku....Ono kad neko ima zelju da usvoji onda je fino i kulturno dok ne usvoji a ako nastanu problemi onda je taj neko lud i jednostavno voli da maltretira zivotinje i da ih cima....Zaboravljas da se i ta osoba cima zajedno sa zivotinjom...Jednom recju katastrofa!
 
kao prvo,pitao si jel mali,rekla sam nije patuljast i bice srednje velicine kada poraste
koga si molio??????? odmah sam ti rekla da vratis psa i gotovo,kako te nije sramota?
jos si trazio da mi dodjemo po psa i lepo sam ti rekla da mi prevoz nemamo i da ako mozes ti nadjes prevoz

i nisam rekla da je kod mene kuci,vec kod mene u kraju,na ulici

sram te bilo
 
Dakle Milice svaka ti cast-citam i ne verujem!Pokusao sam sa tobom civilizovano i kulturno preko poruka a ti ovako javno lupetas po forumu.Prvo postavio sam oglas da zelim da usvojim malog psa za stan i 10 puta sam te pitao da li pas mali sto si potvrdila.Psa ste doveli i za to vam hvala a onda krecu problemi i vase spletkarenje.Pas je sve samo ne mali i neprekidno se cesao manijakalno 4 dana koliko je bio kod mene i imao je cvorice sa donje strane nogu koji su krvarili.Ceo stan je bio umazan krvlju.Zvao sam vaseg veta koji je svaki put pricao drugu pricu i savetovao da ce to proci samo od sebe za par dana ,sto se naravno nije desilo.Pozvao sam drugog veta ,covek dosao i rekao odmah suga.Dva dana sam te molio da nesto preuzmemo povodom psa jer je trebalo da mi svrati rodjaka od 3 godine sa ekcemima i ne sme da dodje u kontakt sa zivotinjskom krvlju- ti kuliras!Na kraju sam ti psa dovezao i vrhunac tvoje/vase gluposti-psa ste odvojili od copora a rekla si mi da je bilo kod tebe vec neko vreme a ono na ulici sa jos njih pet.Ja kapiram da si htela da ga sklonis sa ulice ali svojim ponasanjem i mogu slobodno reci nekulturom si samo napravila problem i meni i psu a i sebi u neku ruku....Ono kad neko ima zelju da usvoji onda je fino i kulturno dok ne usvoji a ako nastanu problemi onda je taj neko lud i jednostavno voli da maltretira zivotinje i da ih cima....Zaboravljas da se i ta osoba cima zajedno sa zivotinjom...Jednom recju katastrofa!
Ja moram da se nadovezem na ovaj post, isti oglas sam postavila pre nekog vremena, sa istom zeljom da pas bude mali, i stene. Kontaktiralo me nekoliko osoba sa ovog PDFa, neki su poslali slike, razmenili smo telefone...i onda krece ...:roll:..ludilo
Dobijem sliku steneta, uzivo, pas odrastao, VELIKI, :dash: zbunjeno komentarisem, a onda pocinje prica, ubedjivanje tipa: ''...ma svejedno je, koliki je pas, on se ''skupi'', znate kako je dobar, jadan tukli su ga , zlostavljali...
:( ja pocinjem da mucam neko ''opravdanje'', i da se osecam kao kreten :dash: ...i tako jedno 5, 6 puta , ista prica :dontunderstand:
Pa taman krecem na dogovoren sastanak npr 7 po redu,( jer naravno , ja i dalje zelim psa kakvog zelim ,
a ne kakvog neko zeli da mi uvali ) posto poto
...kad zvoni tel, javlja se neka G-dja, cula za moj slucaj, i zna gde sam krenula, i kog psa idem da vidim,
i objasni mi da se bezveze spremam, pas je OGROMAN, a, ona ima bas ono sto ja zelim, samo da skoknem do nje...
U medjuvremenu me zove jos nekoliko aktivista koji su dobili moj broj tel. :roll: ( usput pljuckajuci jedni druge) i nude svoje favorite...
Sve kuce su bile VELIKE, a ja sam dozivela toliko prekora sto necu da uzmem ono sto nisam trazila, da sam pocela da se osecam kao kreten-mrzitelj jadnih VELIKIH ugrozenih kuca :dontunderstand: sto nisam.
Hranim ih i pravim skloniste
I na kraju sam odustala. I sad sam se sama zaljubila u velikog odraslog psa koga hranim vec nekoliko meseci, i necu ga nuditi nikom , uzecu ga , samo ne znam kako ce da se uklopi u kucnu semu
 
Poslednja izmena:
Jesmo završili? Samo još da dodam da se štene iz ove cele priče verovatno češalo od buva i da se to, kao i alergija i krvarenje vrlo lako daju sanirati. I još da dodam da, i kad se buve uklone, alergijska reakcija na njihove ujede ostaje još nekoliko dana a da je veterinar koji je tek tako, bez detaljnijih analiza rekao da štene ima šugu u ajmanju ruku neodgovoran. Ostalo, ko je šta rekao i uradio, starno ne znam i ne bih da ulazim u to.
 
Poslednja izmena:
stene je prskano neostomosanom i posle toga okupano,kako bi otislo cisto u novi dom
ta nepostojeca suga je verovatno pokusaj da se uzmu pare za lecenje koje nije potrebno,jer je pas zdrav potpuno
da je imao sugu,do sada bi se raspao vec,a ne fali mu ni jedna jedina dlaka
tj, njoj.

a lepo je receno da pas nije patuljast i da majka ima oko deset kg ali da se ne zna ko je otac i da ce verovatno biti srednjeg rasta kao i starija sestra iz predhodnog legla.

ja nikoga nisam proganjala,jurila,molila

cmarobnjaku se zurilo da uzme stene i kada smo iskombinovali prevoz,odvezeno mu je stene

preko sms-a sam ga dva tri puta pitala kako ide prilagodjavanje,receno mi je da je sve ok,kuca je slatka,ovo ono
i onda je odjednom nastao problem sa takozvanom shugom i sa stanodavcem.

a ako je stene bilo previse veliko za cmarobnjakov ukus,mogao je odmah da lepo kaze komsiji kada je dovezao psa da je veliki i da ne odgovara...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top