Kada ljubav umire...

Prije par dana sam prekinula sa dečkom jer sam shvatila da nam je veza postala navika.U početku sam mislila da bi to sve moglo prerasti u ljubav,ali sam se prešla,barem ja nisam bila u potpunosti u toj vezi.
Sada se pitam jesam li ikad i osjetila pravu ljubav i hoću li ikad biti u vezi gdje će ljubav biti obostrana.Znam da sam mlada da bi me crne misli opterećivale,ali ne mogu si pomoći.
 
leptirica:
Prije par dana sam prekinula sa dečkom jer sam shvatila da nam je veza postala navika.U početku sam mislila da bi to sve moglo prerasti u ljubav,ali sam se prešla,barem ja nisam bila u potpunosti u toj vezi.
Sada se pitam jesam li ikad i osjetila pravu ljubav i hoću li ikad biti u vezi gdje će ljubav biti obostrana.Znam da sam mlada da bi me crne misli opterećivale,ali ne mogu si pomoći.
Bar si na vreme shvatila i priznala da je veza postala rutina... Ja sam sebe lagao godinu dana...
A ljubav ce sigurno doci, samo je ponovo potrazi :wink:
 
rudy_kv:
leptirica:
Prije par dana sam prekinula sa dečkom jer sam shvatila da nam je veza postala navika.U početku sam mislila da bi to sve moglo prerasti u ljubav,ali sam se prešla,barem ja nisam bila u potpunosti u toj vezi.
Sada se pitam jesam li ikad i osjetila pravu ljubav i hoću li ikad biti u vezi gdje će ljubav biti obostrana.Znam da sam mlada da bi me crne misli opterećivale,ali ne mogu si pomoći.
Bar si na vreme shvatila i priznala da je veza postala rutina... Ja sam sebe lagao godinu dana...
A ljubav ce sigurno doci, samo je ponovo potrazi :wink:

Nema šanse,odsad samujem.Ma dobro,barem neko vrijeme dok se oluja stiša.A ako ljubav naleti blago meni.
 
Ljubav ne umire ako ti to ne dozvolis. To se mora negovati i stalno usavrsavati. Kad pomislis da umire, onda si ti onaj koji joj dozvoljava da umre. Mozda ponekad jeste dosadno, i mozda imas utisak da umire, ali uvek trebas da se boris za ljubav. Devojke to stalno rade dok muskarce boli k... i cesto su oni ti koji ostavljaju. Da li zato sto nisu borci ili su glupi, ne znam. Ne bih da vredjam muski rod ali su ponekad prave kukavice.
 
E pa kada ta ista ljubav dobija na intezitetu kroz vreme,kada se razvija postepeno i polako,kako godine prolaze onda vidiš da je tu samo jedno učvršćivanje osećanja i privrženosti.
A kada ljubav vremenom umire,to je pitanje onda koliko je ta ljubav uspela da se otrgne svakodnevici koja u svakom momentu,na svakom mestu svako dobro pretvara u istinsko zlo.Zbog toga što mnogi parovi su podložni da svoju vezu prilagođavaju svakodnevnom životu,onda je sasvim normalno da ta veza gubi na svojoj unikatnosti i postaje samo jedna od stvari koja je osuđena da umre.
Dajte sebe totalno,zanemarite obaveze oko vas,zaboravite na sve drugo.
 

Back
Top