Šta vas najviše privlači

gost 214384

Veoma poznat
Poruka
10.503
virtuelnom sagovorniku ?

jedAn dva ili tri ?

1-avatar
2-nick
3-komentar


smiley-eatdrink027.gif
 
Poslednja izmena:
čitala sam neko mudrovanje na tu temu ... kako izbor avatara i nicka mnogo više odredjuje osobu iza svega toga, nego komentari ...
pa onda teorija o povremenoj ili čestoj promeni avatara, teorija o trajnom avataru ....

fuckin' psihološka teorija ...
meni malo zazvučalo bezze da avatar utiče na odnos izmedju forumaša, pa zato reko' da vas priupitam ...

smiley-angelic008.gif
 
čitala sam neko mudrovanje na tu temu ... kako izbor avatara i nicka mnogo više odredjuje osobu iza svega toga, nego komentari ...
pa onda teorija o povremenoj ili čestoj promeni avatara, teorija o trajnom avataru ....

fuckin' psihološka teorija ...
meni malo zazvučalo bezze da avatar utiče na odnos izmedju forumaša, pa zato reko' da vas priupitam ...

smiley-angelic008.gif

ne znam shto bi me moj avatar neshto posebno odredjivao...poklon od momka...eto jedino shto se iz toga da zakljuciti da mi se poklon svidja :)
ali opet to ne znaju na prvu svi...

a Lajterka je proisteklo iz tog avatara...Brajan me par puta tako oslovio,svidi mi se i promijenim nick...
 
čitala sam neko mudrovanje na tu temu ... kako izbor avatara i nicka mnogo više odredjuje osobu iza svega toga, nego komentari ...
pa onda teorija o povremenoj ili čestoj promeni avatara, teorija o trajnom avataru ....

fuckin' psihološka teorija ...
meni malo zazvučalo bezze da avatar utiče na odnos izmedju forumaša, pa zato reko' da vas priupitam ...

smiley-angelic008.gif

Kroz komentar ipak uvidis priblizno o kakvoj osobi se radi a nick i avatar mozes da stavis iz zezanja,kao neku namernu provokaciju ili iz ko zna kog razloga.
 
čitala sam neko mudrovanje na tu temu ... kako izbor avatara i nicka mnogo više odredjuje osobu iza svega toga, nego komentari ...
pa onda teorija o povremenoj ili čestoj promeni avatara, teorija o trajnom avataru ....

Joj, pa baš je zanimljivo. Pričaj nam nešto o tome, ili makar postavi link da znamo gde su ljudi o tome pričali. :cistinaocare:

fuckin' psihološka teorija ...
meni malo zazvučalo bezze da avatar utiče na odnos izmedju forumaša, pa zato reko' da vas priupitam ...

Ma sigurno da utiče podsvesno na početku, prilikom prvog i površnog kontakta, ali nikad me može da prevagne u odnosu na utisak koji stičeš iz nečijih poruka, bilo na temama, bilo privatnih.
 

Back
Top