sta da radim

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
G

genius08

Gost
U vezi sam sa devojkom nekih 7 meseci,ona je sestra mog dobrog druga,u međuvremenu sam ja raskinuo sa njom pa je ona zavrsila u bolnici zbog depresije,kasnije smo ponovo pošli ali ja sam to više uradio zbog nje nego zato što je volim,nisam totalno hladan prema njoj ali nisam siguran da je volim a nedavno sam upoznao devojku koja se sviđa meni a i ja se njoj sviđam ali ne želim da sedim na dve stolice,šta da radim?
 
budi joj prijatelj, razgovaraj sa njom, ali joj stavi do znanja kakva su tvoja osecanja, da se ne zavarava i da ne pomisli da je uspela da te vrati... pokusaj da joj povratis samopouzdanje...

mrzim ovakve situacije!!!! :x
 
ja bih prvo pricala sa drugom i rekla mu kako stoje stvari tj. zasto si ti ponovo sa njom i onda probaj da zajedno vas dvoje pricate sa njom koliko god dugo da traje, cini mi se da ta devojka vrednuje sebe samo ako je ti cenis tipa "nisam ja ni za sta ako me on ne voli " itd. i ne sekiraj se mnogo zavrsice se to vec dobro
poz.
 
Ako ti nju ne volis dovoljno kao devojku sa kojom bi bio u vezi,prekini to,jer nema svrhe produzavati nesto sto ocigledno ne moze da funkcionise.A i ona ce da primjeti da nije sve uredu jer ti ne mozes da se ponasas prema njoj kao zljubljeni momak posto to nisi.Dzabe ces muciti i sebe a i nju.A sto se tice tvog druga,on bi trebao shvatiti a ne mogu ti reci-bas te briga ako ne shvati jer ti onda takav drug i ne treba-jer znam sta znaci imati prijatelja i izgubiti ga.a njim bi trebao popricati i objasniti mu situaciju.Shvatit ce te 100 posto ako ti je dobar prijatelj i uvidjece da nema razloga da se ljuti.Eto nadam se da ce sve proci extra:D
 
Ako ti nju ne volis dovoljno kao devojku sa kojom bi bio u vezi,prekini to,jer nema svrhe produzavati nesto sto ocigledno ne moze da funkcionise.A i ona ce da primjeti da nije sve uredu jer ti ne mozes da se ponasas prema njoj kao zljubljeni momak posto to nisi.Dzabe ces muciti i sebe a i nju.A sto se tice tvog druga,on bi trebao shvatiti a ne mogu ti reci-bas te briga ako ne shvati jer ti onda takav drug i ne treba-jer znam sta znaci imati prijatelja i izgubiti ga.a njim bi trebao popricati i objasniti mu situaciju.Shvatit ce te 100 posto ako ti je dobar prijatelj i uvidjece da nema razloga da se ljuti.Eto nadam se da ce sve proci extra:D

Видиш ли ти датум првог поста?
 
U vezi sam sa devojkom nekih 7 meseci,ona je sestra mog dobrog druga,u međuvremenu sam ja raskinuo sa njom pa je ona zavrsila u bolnici zbog depresije,kasnije smo ponovo pošli ali ja sam to više uradio zbog nje nego zato što je volim,nisam totalno hladan prema njoj ali nisam siguran da je volim a nedavno sam upoznao devojku koja se sviđa meni a i ja se njoj sviđam ali ne želim da sedim na dve stolice,šta da radim?

pa nijesi trebao vise da petljas sa njom.a to sto si to uradio zbog 'nje' :eek: pokazuje da ti inteligencija nije jaca strana (bez uvrede)....(a ni neki osjecaj za fer postupanje) jos ti treba da sta uradi od sebe (zbog svog trenutnog stanja ne zbog tebe) a ti posle da budez dezurni krivac porodici....a mozda i sam sebi..
..depresija nije nimalo bezazlena stvar i ako nemas ogromnu ljubav prema njoj kao i jos vecu zelju da kroz sve prolazis zajedno sa njom savjetujem ti da se nekako kako znas i umijes izvuces iz tog odnosa..
 
Poslednja izmena:
U vezi sam sa devojkom nekih 7 meseci,ona je sestra mog dobrog druga,u međuvremenu sam ja raskinuo sa njom pa je ona zavrsila u bolnici zbog depresije,kasnije smo ponovo pošli ali ja sam to više uradio zbog nje nego zato što je volim,nisam totalno hladan prema njoj ali nisam siguran da je volim a nedavno sam upoznao devojku koja se sviđa meni a i ja se njoj sviđam ali ne želim da sedim na dve stolice,šta da radim?

Vidi koja je bolja cica,probaj :)
Ma nemam pojma radi sta mislis da je najbolje,a lako je moguce da mozes izgubiti i druga!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top