rafting rijekom Tarom

nadalinabg

Početnik
Poruka
1
Rafting se izvodi gumenim čamcima specijalno rađenim za divlje vode. Čamci su kapaciteta 8-10 osoba. Turisti koji dođu na rafting dobijaju rafting opremu: neoprensko odijelo i čizme, pojas za spasavanje, kacigu i veslo. Takođe postoji i dodatna oprema za nepovoljne vremenske uslove, kao što je kiša, gdje učesnici raftinga dobijaju kabanice.
Rafting na divljim vodama predstavlja uzbudljivu promjenu svakodnevice. Rafting Tarom je spoj avanture, sporta, i aktivnog odmora i takav izazov i takvu avanturu svakako ne treba propustiti.

Sve informacije mogu se dobiti na pp...:)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Rafting se izvodi gumenim čamcima specijalno rađenim za divlje vode. Čamci su kapaciteta 8-10 osoba. Turisti koji dođu na rafting dobijaju rafting opremu: neoprensko odijelo i čizme, pojas za spasavanje, kacigu i veslo. Takođe postoji i dodatna oprema za nepovoljne vremenske uslove, kao što je kiša, gdje učesnici raftinga dobijaju kabanice.
Rafting na divljim vodama predstavlja uzbudljivu promjenu svakodnevice. Rafting Tarom je spoj avanture, sporta, i aktivnog odmora i takav izazov i takvu avanturu svakako ne treba propustiti.

Sve informacije mogu se dobiti na pp...:)

Da ova tema ne bi licila na neku sa PDF Mali Oglasi uklonjeni su podaci vezani za kontakt,jer to na PDF Putovanja nije dozvoljeno :)

Nadam se da ne zamerate :)
 
@ placenik

Dobro obrati paznju sa kime ides jer agencije koje su iz Bg imaju licence za voznju Savom a ne Tarom ili Drinom . OGROMNA JE RAZLIKA !! Moji prijatelji su pre dve godine isli sa jednom takvom grupom odavde i svi zavrsili vrlo brzo u reci , skupljali su ih kilometrima i spasavali . Od polomljenih butnih kosti do drugih preloma .....svega je tu bilo . Njihov skiper je imao dozvolu za Savu a i ostali i to mu je cak bilo prvo samostalno spustanje nakon samo 2 pracenja .
Da nije bilo grupe iz Foce da ih povadi u takvom stanju , ko zna sta bi se desilo .
Zato jedino mogu da ti preporucim tu grupu , jedina je , nadji ih na netu i tu si miran i siguran .
Ostalo zaobidji , pogotovo iz nasih krajeva
 
IDI SA NJIMA www.raftingtarom.org.rs, NECES POGRESITI! Ja sam dve godine isla sa njima i STVARNO SU ODLICNI! Slucajno sam ih nasla na netu i nisam se pokajala! Sve je kako pise na sajtu,cak i vise! Prosle godine sam isla sopstvenim prevozom i do te mere su precizni i poslovni da su nam detaljno opisali put kako doci do kampa,sto bas nije jednostavno za one koji prvi put idu,a ove godine sam isla sa njima organizovano i stvarno je sve bilo jako lepo! Smestaj je dobar,hrana odlicna,3 obroka dnevno,sve se sprema na licu mesta i sve je domace,ima uvek tople vode. Svi,od organizatora do ljudi u kampu su vrlo ljubazni i trude se da ispune sve zelje putnika,naravno,ako nije neko preterivanje.Uvece su lepa druzenja,pali se vatra,igra se,peva uz gitaru i harmoniku,cene u kampu su sasvim pristojne...Kada se ide na spust ide se organizovano,ljudi na camcu(skiperi) su takodje jako dobri i maksimalno ispostuju svakoga.Sa nama je bila devojcica od 9 godina i nikakav problem nije bio,sve je proslo u najboljem redu! U julu i avgustu spust nije strasan niti opasan,ako se slusa skiper sve je sasvim OK i jako lepo! Imaju organizovao sve vreme od cetvrtka do nedelje,jedan dan se ide na rafting,sledeci se ide fakultativno na planinarenje,izlet u Sarajevo ili opet spust,po zelji. Ja ih najiskrenije preporucujem u ime grupe sa kojom sam bila,vrlo smo zadovoljni! A sto se raftinga tice, TO TREBA DOZIVETI! NE VREDI DA SE OPISUJE!!!!!
 
Poslednja izmena:
Narode, isao bih na rafting ove nedelje preko www.raftingtarom.org.rs, pa me zanima jel bio vec neko s njima, tj da li su pouzdani, posto nemaju kancelarije, sve je onlajn.

IDI SA NJIMA, NECES POGRESITI! Ja sam dve godine isla sa njima i STVARNO SU ODLICNI! Slucajno sam ih nasla na netu i nisam se pokajala! Sve je kako pise na sajtu,cak i vise! Prosle godine sam isla sopstvenim prevozom i do te mere su precizni i poslovni da su nam detaljno opisali put kako doci do kampa,sto bas nije jednostavno za one koji prvi put idu,a ove godine sam isla sa njima organizovano i stvarno je sve bilo jako lepo! Smestaj je dobar,hrana odlicna,3 obroka dnevno,sve se sprema na licu mesta i sve je domace,ima uvek tople vode. Svi,od organizatora do ljudi u kampu su vrlo ljubazni i trude se da ispune sve zelje putnika,naravno,ako nije neko preterivanje.Uvece su lepa druzenja,pali se vatra,igra se,peva uz gitaru i harmoniku,cene u kampu su sasvim pristojne...Kada se ide na spust ide se organizovano,ljudi na camcu(skiperi) su takodje jako dobri i maksimalno ispostuju svakoga.Sa nama je bila devojcica od 9 godina i nikakav problem nije bio,sve je proslo u najboljem redu! U julu i avgustu spust nije strasan niti opasan,ako se slusa skiper sve je sasvim OK i jako lepo! Imaju organizovao sve vreme od cetvrtka do nedelje,jedan dan se ide na rafting,sledeci se ide fakultativno na planinarenje,izlet u Sarajevo ili opet spust,po zelji. Ja ih najiskrenije preporucujem u ime grupe sa kojom sam bila,vrlo smo zadovoljni! A sto se raftinga tice, TO TREBA DOZIVETI! NE VREDI DA SE OPISUJE!!!!!
 
Niko nije rekao da ne treba da se ide , cak sta vise , dozivljaj je fenomenalan i obavezno , ko voli malo adrenalina , treba otici i sve to doziveti ....................ALI , treba dobro voditi racuna sa kojim organizatorom se ide jer nisu svi isti !!!
 
Управо се вратио. Организација на нивоу ако се изузме извесна доза хаотичности која се увек јави код организовања таквих група :) Иначе, ризик у ово доба године је нула, сам рафтинг више личи на панорамско разгледање.
 
Управо се вратио. Организација на нивоу ако се изузме извесна доза хаотичности која се увек јави код организовања таквих група :) Иначе, ризик у ово доба године је нула, сам рафтинг више личи на панорамско разгледање.

Zato je krajem maja to bila prilicna adrenalinska avantura...nabujala reka,temperatura vode jedva 7stepeni...sve samo ne panoramsko razgledanje ...:)
 
Bio sam krajem maja, mada te godine vodostaj nije bio visok. Lepo je i opuštajuće, ali je smešna priča o tome kao o nekoj avanturi. Možda za penzionere, za mlađe ljude je to ništa.

Kasnije sam išao opet, krajem avgusta. Smeo bih i mojoj tetki da preporučim takav rafting. Veći izazov je Veseli spust na Ibru.
 
Bio sam krajem maja, mada te godine vodostaj nije bio visok. Lepo je i opuštajuće, ali je smešna priča o tome kao o nekoj avanturi. Možda za penzionere, za mlađe ljude je to ništa.

Kasnije sam išao opet, krajem avgusta. Smeo bih i mojoj tetki da preporučim takav rafting. Veći izazov je Veseli spust na Ibru.

heeh...ali ove godine je,ako se secas,krajem maja odnosno pocetkom juna bilo prilicno kisovito i vodostaj veoma visok...tako da je bilo prilicno avanturisticno :)
 

Back
Top