PC-HiFi zvuk
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: PC-HiFi zvuk

Aktivan član A-man (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano PC-HiFi zvuk

Upotreba PC-ja u profesionalnoj produkciji zvuka je odavno normalna stvar. Usudio bih se da pitam :
    Kako da u kucnoj varijanti za licne potrebe, slusanje muzike, da izvucem maksimum ?
    Posedujem jos uvek neku kolicinu original CD-a, cak i Phono + LP...Danas, koriscenje PC-ja u Hi-Fi ju je, moramo priznati, diskutabilno ali neminovno...
    Neke Maticne ploce vec imaju koax ili opticki izlaz za zvuk, zatim posebne Audigy kartice, D/A konvertori...Da li je to dovoljno i kako Vi to ostvarujete? Smatram pitanje interesantnim, zato sto znam da bi bi zgrozilo entuzijaste starog kova, skole...

Primećen član White Rabbit (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: PC-HiFi zvuk

Ja cepam Dell GT620 mini PC jer je zgodan u mini kucistu, ima pristojan dizajn i skoro da je bescujan. U kombinaciji sa PS3 daljinskim (+BT), XBMC i internetom postao je pravi multimedija centar. Teram jos i Skype sa bezicnim telefonom i uTorrent pa sam zaokruzio sve.

Problem je sto komp trazi max jacinu zvuka da potisne smetnje u zvuku koje dolaze preko audio izlaza (umashavanje mozda pomogne).
    Coitus non circum, coruscantes disci per convexa caeli volantes - esse!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •