menadzer u turizmu
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: menadzer u turizmu

Xena
    Guest

Podrazumevano menadzer u turizmu

ok...interesuje me nesto u vezi turizma...ali jedino sto znam je na ekonomiji smer turizam (u bgd-u) i da postoji nesto privatno mislim da se zove Fakultet za menadzment u turizmu i hotelijerstvu u novom sadu i bgd-u(ali svi znamo u kakvom su stanju privatni fakulteti),i u ns-u na pmf smer turizam....ako znate bilo sta o ovome ili nesto vise mnogo bi mi pomoglo....

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: menadzer u turizmu

Citat Original postavio Xena
    ok...interesuje me nesto u vezi turizma...ali jedino sto znam je na ekonomiji smer turizam (u bgd-u) i da postoji nesto privatno mislim da se zove Fakultet za menadzment u turizmu i hotelijerstvu u novom sadu i bgd-u(ali svi znamo u kakvom su stanju privatni fakulteti),i u ns-u na pmf smer turizam....ako znate bilo sta o ovome ili nesto vise mnogo bi mi pomoglo....
    hey !!!
    16.9. je trebalo da pocne neki kurs u Knez Mihajlovoj 17...ako nije popunjen

placa se 500 evra i traje mesec dana ali je intenzivan..neku diplomu dobijesh
    mislim da je to ono sto trazish..ali zovi pitaj. to je centar za obrazovanje i zaposljavanje

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

a sta molim te fali privatnom fakultetu... :?
    pa ne pricamo o megatrendu ili BK, gde su svi isfolirani i ispit ne moze da se padne...

ja sam na istom univerzitetu sa hotelijerskim i turistickim menadzmentom... ok je fax u potpunosti...

pogledaj vise na

www.singidunum.edu.yu

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa fali sto morash da placas ; )))
    pa ja dala ono shto znam a sta se ti odma bijesh!

osh se bijesh, aa!!! na fer

Ističe se bems (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    330

Podrazumevano

Citat Original postavio DJ_MaRe
    pa ne pricamo o megatrendu ili BK, gde su svi isfolirani i ispit ne moze da se padne...

ja sam na istom univerzitetu sa hotelijerskim i turistickim menadzmentom... ok je fax u potpunosti...

pogledaj vise na

www.singidunum.edu.yu
    Slozila bih se sa kolegom, ja sam na pomenuton univerzitetu na fakultetu za
    finansijski menadzment i osiguranje, smer finansije.
    Fakultet je sasvim, potpuno sasvim... 8)

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

Citat Original postavio bems
    Slozila bih se sa kolegom, ja sam na pomenuton univerzitetu na fakultetu za
    finansijski menadzment i osiguranje, smer finansije.
    Fakultet je sasvim, potpuno sasvim... 8)
    hey, pa i ja sam na menadzmentu... :wink: heh, mislio sam da sam jedini na forumu...

Obećava
    Učlanjen
    09.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

pa eto i ja sam na turistickom i hotelijerskom menadzmentu i tek mi sad pocinje fax pa jos ne mogu preneti komplet utiske ali za sada mi je sve odlicno organizovano, a to sto neko prica neke gluposti o privatnim fakultetima to ne treba slusati. oni da nisu dobri ne bi ni postojali. mislim jednostavno receno!!!! :shock: 8)

xena
    Guest

Podrazumevano

poruka za dj mareta:ako hoces posalji mi mail da ti postavim jos neka pitanja u vezi faxa...hvala

iluzionista
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio DJ_MaRe

pogledaj vise na

www.singidunum.edu.yu
    A ko ti je rekao da na BK ne moze da se padne. Naravno da moze i pada se. Veruj mi. Padao sam... I polagao. Ali i padao.
    A to o isfoliranosti: Nisu svi ljudi isfolirani... Nekih 60%, priznajem jeste... Nazalost
    Osim toga zavisi koji BK... Ne postoji samo jedan...
    Ja sam na menadzmentu u Beogradu i mogu da ti kazem da je to najozbiljniji privatni falkultet u zemlji. Postoje i drugi falkulteti na BK univerzitetu koji nisu toliko ili su neozbiljni, ali menadzment niti je lak, niti je smesan...
    Kod nas su predaju neka od veoma znacajnih imena u svetu ekonomije:
    Nebojsa Savic - Ekonomski institut, Bozidar Raicevic, Branko Maricic - EF i menadzer marketinga u Hemofarmu, Mile Jovic - Ekonomski Institut, Bosko Zivkovic - EF i nekadasnji zamenik Djelica, Miomir Jaksic - bivsi dekan EFa, Nenad Mitic - MATF, Zivko Dulanovic - FON, itd... Govorim o falkultetu za menadzment u Beogradu, o ostalima ne mogu i ne zelim da pricam..

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

Citat Original postavio xena
    poruka za dj mareta:ako hoces posalji mi mail da ti postavim jos neka pitanja u vezi faxa...hvala
    pa poslao bih ti ja mail kada bih ga znao... nisi registrovana... :wink:

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

Citat Original postavio iluzionista
    A ko ti je rekao da na BK ne moze da se padne. Naravno da moze i pada se. Veruj mi. Padao sam... I polagao. Ali i padao.
    A to o isfoliranosti: Nisu svi ljudi isfolirani... Nekih 60%, priznajem jeste... Nazalost
    Osim toga zavisi koji BK... Ne postoji samo jedan...
    Ja sam na menadzmentu u Beogradu i mogu da ti kazem da je to najozbiljniji privatni falkultet u zemlji. Postoje i drugi falkulteti na BK univerzitetu koji nisu toliko ili su neozbiljni, ali menadzment niti je lak, niti je smesan...
    Kod nas su predaju neka od veoma znacajnih imena u svetu ekonomije:
    Nebojsa Savic - Ekonomski institut, Bozidar Raicevic, Branko Maricic - EF i menadzer marketinga u Hemofarmu, Mile Jovic - Ekonomski Institut, Bosko Zivkovic - EF i nekadasnji zamenik Djelica, Miomir Jaksic - bivsi dekan EFa, Nenad Mitic - MATF, Zivko Dulanovic - FON, itd... Govorim o falkultetu za menadzment u Beogradu, o ostalima ne mogu i ne zelim da pricam..
    bez uvrede, prijatelju, ali imam ja brdo prijatelja na BK u Beogradu... i kada cuje njihove price kako prolaze na ispitima, smuci mi se sto svoju organizaciju uopste nazivaju fakultetom... nemoj da se ljutis, naravno uvek ukazujem cast izuzecima... :wink:

Xena
    Guest

Slične teme

1. Posao u turizmu
    Autor sladja_s u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 30.04.2009., 11:50
  2. ŠAMAR HRVATSKOM TURIZMU
    Autor strawbbery_city u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 17.04.2009., 17:30
  3. MENADZMENT U TURIZMU