Malo i Veliko

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jao sad ću ja da objašnjavam ostatku foruma da si bacio buvu i bože tako ću se nasekirati c c c.

Mož da im kažeš i da smo se pojebali i dalje mi se gadiš.

Poprilično si prosta u rečima i vulgarna na Veliki Petak.
A dobro znaš zašto se nismo kresnuli, niti ćemo....previše si sebična da bi neko uživao u tvom društvu.
 
Ne zene to vole vec rekoh iz kog razloga..one misle da je to stav i kriterijum kad ih neko maltretira i ne postuje njihov izbor..samo cvrsta muska ruka i kita

lupetas...........to bi bilo kao da ja kazem ,da muskarci vole kucke koje ih cimaju,i jure za tim kuckama........znaci vole kad ih neko maltretira,dobre devojke su im dosadne...........samo opasnica sa vrelom picom.........a sta ako se dvoje takvih nadju,prefriganih........ko tu koga maltretira?:roll:
 
lupetas...........to bi bilo kao da ja kazem ,da muskarci vole kucke koje ih cimaju,i jure za tim kuckama........znaci vole kad ih neko maltretira,dobre devojke su im dosadne...........samo opasnica sa vrelom picom.........a sta ako se dvoje takvih nadju,prefriganih........ko tu koga maltretira?:roll:

E nemoj ti meni da lupetam da ne padne berba usiju jesi cula..i citaj malo ne teraj svoju pricu rekoh da su to mlakonje mazohisti koji vole da ih maltretiraju zene
 
lupetas...........to bi bilo kao da ja kazem ,da muskarci vole kucke koje ih cimaju,i jure za tim kuckama........znaci vole kad ih neko maltretira,dobre devojke su im dosadne...........samo opasnica sa vrelom picom.........a sta ako se dvoje takvih nadju,prefriganih........ko tu koga maltretira?:roll:

E nemoj ti meni da lupetam da ne padne berba usiju jesi cula..i citaj malo ne teraj svoju pricu rekoh da su to mlakonje mazohisti koji vole da ih maltretiraju zene

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top