Pad sistema

Pitanje je isuviše opširno. Prvo treba da se zna zbog čega je pao sistem, kakav kvar je u pitanju. Ima kvarova kod kojih je najbolje pustiti stručnjaka (tj majstora) da ga reši za novčanu nadoknadu, ali imaš i kvarova koji mogu biti rešeni za 5-6 minuta.
 
Kada padne sistem da li ga ja mogu nekako podici ili da ga nosim kod majstora.Moj drug kaze da tebam da ubacim cd od OS i da ga tako podignem.:dontunderstand:

Tvoj drug je vjerovatno mislio na ponovno dizanje sistema ili Reinstall istog.
Za pocetak nebi bio los opis tog pada System-a...sta se u stvari desi prilikom toga, da li dobijas neko obavjestenja u vidu prozora i sl.?!
 
Kada padne sistem da li ga ja mogu nekako podici ili da ga nosim kod majstora.Moj drug kaze da tebam da ubacim cd od OS i da ga tako podignem.:dontunderstand:
Главно питање је дакле, због чега је пао систем? Вируси... хардверске природе... или нешто треће?

Иначе, то што ви хоћете да урадите зове се REPAIR (поправка) система. И то можете да одрадите са инсталационог ЦД-а.
 
У зависности од врсте проблема везано за онеспособљен рад на систему, саме поправке истога могу варирати.
Дакле, за овакво питање не постоји конкретан одговор, у већини случајева, користи се repair конзола.
 

Back
Top