LEK
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: LEK

Elita Lucky girl (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Podrazumevano LEK

Htela bih da vas pitam,ako zna neko da li postoji lek multaq da se nabavi jos negde sem u Americi i Francuskoj ? Lek je za srce i preporucen je mojoj mami od strane lekara,a kako je on rekao izgleda da odlicno pomaze..Pa me zanima da li je moguce da postoji samo u Americi i Francuskoj ili moze da se nabavi negde drugde?
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Primećen član VELIKIBLEK (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Re: LEK

stvarno ne znam,ali ovako izgleda pakovanje

Buduća legenda Владан (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    965

Наручи преко интернета.

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Citat Original postavio VELIKIBLEK Pogledaj poruku
    stvarno ne znam,ali ovako izgleda pakovanje
    e hvala na pomoci
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

U apotekama velikih aerodroma (Cirih, Minhen, Rim) moguce je naci uglavnom sve 'egzoticne' lekove jer je praksa takvih apoteka da imaju lekovek koji nekome hitno mogu zatrebati na putovanju.Licno sam nabavljao ranije neke lekove sa Ciriskog aerodroma koji nisu mogli da se nadju kod nas a i u zemljama u okruzenju.

Osim toga, u beogradu postoji predstanistvo AVENTISA-koji proizvodi taj lek pa se informisi.

http://telefonski-imenik.biz/Telefonski-imenik/tabid/4908/agentType/View/PropertyID/139575/Default.aspx
    Poslednji put ažurirao/la snoshaj efendija : 01.04.2010. u 19:40
    .Ovu rezoluciju su predložile Francuska, Velika Britanija, SAD, Belgija, Maroko i Mađarska, a izglasana je uz podršku Rusije sa 13 naprama 0.

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Inace lek je veoma slican amjodaronu (Cordarone) i mene iskreno cudi zasto lekar insistira na ovom leku koji objektivno nema nekih velikih prednosti u odnosu na amjodaron.
    Ali, kako god.
    .Ovu rezoluciju su predložile Francuska, Velika Britanija, SAD, Belgija, Maroko i Mađarska, a izglasana je uz podršku Rusije sa 13 naprama 0.

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Citat Original postavio snoshaj efendija Pogledaj poruku
    U apotekama velikih aerodroma (Cirih, Minhen, Rim) moguce je naci uglavnom sve 'egzoticne' lekove jer je praksa takvih apoteka da imaju lekovek koji nekome hitno mogu zatrebati na putovanju.Licno sam nabavljao ranije neke lekove sa Ciriskog aerodroma koji nisu mogli da se nadju kod nas a i u zemljama u okruzenju.

Osim toga, u beogradu postoji predstanistvo AVENTISA-koji proizvodi taj lek pa se informisi.

http://telefonski-imenik.biz/Telefonski-imenik/tabid/4908/agentType/View/PropertyID/139575/Default.aspx
    ee hvala ti puno ))) hocu,prenecu mami

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •