MOSKVA U PANICI

kokaju rusi islamske fanatike kao muve . samo se to ne objavljuje u medijima.

Ne sumnjam ja u to. Problem je , sto do sada niko nije kokanjem islamskih fanatika pobedio . Ni rusi ni ameri ...

Sumnjam da ce rusi izaci na kraj sa cecenima i dagestancima. Mislim da ce mnogo da se napate sa njima , a na kraju ce da izgube i ceceniju i dagestan , Ako budu imali srece, nece jos ponesto.
 
14:29
МЕДВЕДЕВ: ВОЂЕ ТЕРОРИСТА ЋЕ БИТИ ПРОНАЂЕНЕ И КАЖЊЕНЕ




МАХАЧКАЛА – Руски председник Дмитриј Медведев поновио је да ће све вође терориста бити пронађене и кажњене, „исто као и претходне”.
„Ми смо већи, јачи, иза нас су судбине људи, и што је најважније, иза нас је истина”, рекао је Медведев, који у Дагестан допутовао после јучерашњег терористичког напада у граду Кизљару, где је погинуло девет полицајаца и један мештанин, а 37 особа је рањено, јавио је Итар-Тас.
На заседању у главном граду руске републике Дагестан, Махачкали, руски председник је указао да су у последње време „откинуте главе најозлоглашенијим бандитима”, али да је то „очигледно мало.
Медведев је навео пет основних задатака у борби против тероризма на Кавказу.

„То су јачање Министарства унутрашњих послова, Федералне службе безбедности и судова, потребно је наносити оштре прецизне ударце по терористима, уништавати њих и њихова уточишта, помагати онима који су одлучили да се боре против бандита, и развијати економију, образовање и културу, јачати морални и духовни елемент”, казао је председник Русије.
Медведев, такође, сматра да је неопходно одржавати блиске везе са исламским лидерима на Кавказу, помагати јачању њиховог ауторитета ради борбе против тероризма.

„Морал и етичност нису празне речи”, рекао је Медведев, указујући на посебно место ислама и исламских лидера на Кавказу. „Они треба да буду носиоци истине”, додао је руски председник.

Медведев сматра да кључни задатак у борби против тероризма терба да буде комплексно решење, које ће укључити побољшање социјално-економске ситуације и уз уважавање моралних вредности.„У моралној димензији убиство је грех у свакој религији”, истакао је председник Русије.
Медведев је саопштио да је потписао указ о постхумном награђивањима орденима за храброст припадника МУП-а и наложио пружање помоћи породицама погинулих у јучерашњем терористичком нападу.
Руски председник је истакао да ће се при реформисању МУП-а и територијалних јединица на Северном Кавказу уважавати регионалне специфичности.

Медведев је нагласио и да медији не треба да уносе раскол у друштво приликом извештавања о борби против тероризма, и позвао да се људи не вређају по националном и географском пореклу.

Начелник Федералне службе безбедности Александар Бортњиков саопштио је на заседању да су организатори и починиоци најновијих терористичких аката су специјалним службама познати и да је неколико особа већ ухапшено.
„Потврђује се верзија да су терористичке акте извршиле конкретне бандитске формације везане са људима пореклом са Северног Кавказа”, навео је он.
Бортњиков је додао да специјалне службе Русије намеравају да воде борбу против тероризма до краја и по сваку цену.


Танјуг
 
...a ka`ce to biti ne znamo!?:think:

Е, немој да кењ** него прочитај целу вест:

Начелник Федералне службе безбедности Александар Бортњиков саопштио је на заседању да су организатори и починиоци најновијих терористичких аката су специјалним службама познати и да је неколико особа већ ухапшено.
 
Ne sumnjam ja u to. Problem je , sto do sada niko nije kokanjem islamskih fanatika pobedio . Ni rusi ni ameri ...

Sumnjam da ce rusi izaci na kraj sa cecenima i dagestancima. Mislim da ce mnogo da se napate sa njima , a na kraju ce da izgube i ceceniju i dagestan , Ako budu imali srece, nece jos ponesto.

ПОНУДИ ИМ СЕ ЗА НЕКОГ САВЕТНИКА! :whistling::whistling::whistling:
МОЖДА РЕШИШ ЊИХОВЕ И БЕЛОСВЕЦКЕ ПРОБЛЕМЕ!
МИСЛИМ , НЕ ЗНАМ ШТА ЈЕДЕШ, АЛИ МИ ДЕЛУЈЕШ БАШ МУДРО! :hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
И наравно предлажеш да позову................ХУМАНЕ АМЕРЕ, А!? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ma ne, bre..

kakve veze imaju ameri sa cecenima , imaju oni svoje muslimane za tamanjenje :think:

samo , sto ubijanje avganistanaca i iracana ovde biva zlocin
a ubijanje cecena i dagestanaca , junacko delo

zavisi ko je ubica, a ko je zrtva, to je za ovdasnje "analiticare" sasvim beznacajno:think:
 
ma ne, bre..

kakve veze imaju ameri sa cecenima , imaju oni svoje muslimane za tamanjenje :think:

samo , sto ubijanje avganistanaca i iracana ovde biva zlocin
a ubijanje cecena i dagestanaca , junacko delo


zavisi ko je ubica, a ko je zrtva, to je za ovdasnje "analiticare" sasvim beznacajno:think:

Пааааа увек је било разлике између ГОСТОВАЊА И ДОМАЋЕГ ТЕРЕНА!
 

Back
Top