Filmovi na TV-u

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mrzim Pink, ali pre neki dan je bio "Pijanista", odlican film koji sam vec gledao u bioskopu, ali pogledao sam ga opet na pinku... stvarno genijalan film. Za neki dan ce biti i "Neprijatelj pred vratima" jos jedan odlican film.
 
Tipkaros:
Mrzim Pink, ali pre neki dan je bio "Pijanista", odlican film koji sam vec gledao u bioskopu, ali pogledao sam ga opet na pinku... stvarno genijalan film. Za neki dan ce biti i "Neprijatelj pred vratima" jos jedan odlican film.

Od kad im je Popović urednik filmskog programa, stvarno su se popravili. Može da se pogleda neki dobar film.Ranije je bio užas
 
Da, jos amo da daju ono sto napisu u programu, bilo bi fantasticno! "Rainmaker" su zamenili "Zoolanderom", da bi na kraju dali ne onaj gde se prica vrti oko bolesnog klinca, nego neku glupost od pre Hri :? sta!
 
Shinoda:
Jao meni pricas o relaksaciji!!!
Sinoc sam gledao "4 sobe" valjda na RTS2 i skoro da nisam zaplakao od smeha tokom jedne scene!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Htela sam i ja da gledam taj fil, citala sam o menju pre par godina u Gameru (deo za DVD) ali sam potpuno zaboravila :( :( .
Sad bas sa kasetwe gledam Dosljake sa Stiv Martinom, bio je na Pinku par puta, film RAZVALJUJE kako je smesan! Preporucujem da ga odgledate ako vec niste :wink:
 
Neprijatelj pred vratima je genijalan film.Samo ne znam sto ga nisu snimili Rusi vec Ameri :? but never mind.... Nisu izokrenuli cinjenice.
Krivo mi sto na kraju nisu rekli sta je bilo sa Vasilijem i Tanjom nekako je nedoreceno. A oni su taakooo sladak par :oops: :oops: 8)
 
Sad sam se setio.
Ja imam drugi deo tog filma. Ceo film se desava u nekim katakombama. Grupa vojnika se krija od buba. I film kao da je sniman digitalnom kamerom. Ceo film je mracan, podseca na tt sindrom, samo sto je napravljen za decu. :wink: Hteli su da naprave horor.
 
Po meni, dobrih filmova ima na Hallmarku (ko ima kablovsku) i svaki sadrzi neku zivotnu pricu. Inace, ovako dobrih filmova i nema nesto posebno, ali ubode se ponekad neki na nekom programu. Vec duze vreme 'jurim' svakog dana u TV programu da ugledam 'Zivot je lep', ali nikako ni na jednom programu da ga puste. Bas mi se gleda ponovo, jer mnoooooooogo je dobar, ali i mnogo tuzan :cry:
 
Juce sam na Pinku u 22"15 gledala Blistavi um. Zasenio me je film. Rasel Krou toliko dobro je ono odigrao, nemam reci....Od normalnog decka do nekoga ko je postao manje-vise debil (ne znam kako drugacije da kazem :oops: ). Odlicno izneta uloga. Plakala sam par puta,na kraju sam pocela da tapsem :wink: .Cele noci sam mislila o filmu.

U subotu sam gledala Save last dance (sacuvaj poslednji ples) na pinku u okviru porodicnog programa popodne (samo sto sam ga je gledala sama :lol: ). Odusevila me je ona devojka kada je igrala pred sudijama....i cela prica je dirljiva (predpostavljate da sam :cry: ). Dal je neko gledao ovaj film??
 
snaja88:
Juce sam na Pinku u 22"15 gledala Blistavi um. Zasenio me je film. Rasel Krou toliko dobro je ono odigrao, nemam reci....Od normalnog decka do nekoga ko je postao manje-vise debil (ne znam kako drugacije da kazem :oops: ). Odlicno izneta uloga. Plakala sam par puta,na kraju sam pocela da tapsem :wink: .Cele noci sam mislila o filmu.

U subotu sam gledala Save last dance (sacuvaj poslednji ples) na pinku u okviru porodicnog programa popodne (samo sto sam ga je gledala sama :lol: ). Odusevila me je ona devojka kada je igrala pred sudijama....i cela prica je dirljiva (predpostavljate da sam :cry: ). Dal je neko gledao ovaj film??
ti bas volis da places :lol: :lol:
Gledala sam i Blistavi um i Save the last dance.
Filmovi su odlicni.Pink je stvarno sklopio dobar posao!
 
Zadnji put sam plakala za Titanik (scenu kad se kabine pune vodom, majka uspavljuje dete :cry: ) i od tada n9isam uopste, a sam sam se nesto bas raspekmezila :wink: .
Nocas ima film Ljuba srdi oko 2--3AM kazu da je dobra komedija.A i bas bih volela da vidi malo duze Tajru Benks (bivsu Webberovu djevojku 8) )
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top