BiH i Hrvatska ni ne razmišljaju o osudi zločina nad Srbima.Komšije imaju preča posla

Darksis

Primećen član
Poruka
698
Tadicu, nemoj tu drugu deklaraciju ni donisiti,jer ces ispasti smijesan. Cuj, Srbi donose deklaraciju o osudi zlocina nad Srbima :) Jaka stvar, nema sta :)

http://www.novosti.rs/code/navigate...kst&kword_add=deklaracija, zlocini nad srbima

BIH I HRVATSKA NE RAZMIŠLJAJU O OSUDI ZLOČINA NAD NAŠIM NARODOM
KOMŠIJE IMAJU PREČA POSLA

PARLAMENTI BiH i Hrvatske neće donositi posebne deklaracije kojima će osuditi zločine nad Srbima, iako ih je Srbija pozvala da to učine.
Predsednik SDSS Vojislav Stanimirović za ”Novosti” je najavio da će njegova partija u hrvatskom Saboru pokrenuti inicijativu za donošenje dokumenta o osudi zlodela nad Srbima. Andrija Hebrang, potpredsednik HDZ, kaže za ”Novosti” da njegova država ima prečih poslova:
- Naš interes je da afirmišemo rezoluciju o domovinskom ratu u kojem je stradalo 20.000 ljudi od čega je polovina hrvatskih civila.
Kopredsedavajući Doma naroda Parlamenta BiH Sulejman Tihić, kaže za ”Novosti” da je on principijelno za osudu svih zločina:
- Morate znati da kod nas nije prošla ni deklaracija o Srebrenici, pa je teško verovati da bi neka druga mogla biti usvojena.
I poslanik HDZ BiH i bivši hrvatski član Predsedništva BiH Ivo Miro Jović kaže da u sadašnjem odnosu snaga rezolucija o srpskim žrtvama ne može da prođe. (D. St.)

26cf6.jpg
 
Poslednja izmena:
To shto oni ne mogu da izdvoje vremena ili nece da osude zlochine nad Srbima, nije na njihovu chast. Ali mi smo to uradili i time dokazali koliko se zalazemo za mir i poshtovanje prema nevinim zrtvama. Takodje smo oprali ljagu sa lica, dok su njihova josh prljava.

Glede i unatoch ti cesh i dalje sa tom deklaracijom ostati krvolochni Srbin , a oni ce da ostanu zrtve zlochinachkih Srba. Zar ne primecujesh jad i bedu pri pogledu u ogledalo ?
 
To shto oni ne mogu da izdvoje vremena ili nece da osude zlochine nad Srbima, nije na njihovu chast. Ali mi smo to uradili i time dokazali koliko se zalazemo za mir i poshtovanje prema nevinim zrtvama. Takodje smo oprali ljagu sa lica, dok su njihova josh prljava.


To ce ti oni mnogo uvaziti i poceti pravo da nas postuju i da nam se dive.:dash:
 
Glede i unatoch ti cesh i dalje sa tom deklaracijom ostati krvolochni Srbin , a oni ce da ostanu zrtve zlochinachkih Srba. Zar ne primecujesh jad i bedu pri pogledu u ogledalo ?

Pa niko ne osporava da su zlochini vrsheni sa svih strana. Svi su podjednako stradali. To ceo svet zna. Mi smo osudili taj zlochin, poshto smo svesni zlochina, oni nisu...
 
Pa niko ne osporava da su zlochini vrsheni sa svih strana. Svi su podjednako stradali. To ceo svet zna. Mi smo osudili taj zlochin, poshto smo svesni zlochina, oni nisu...

ONI NI NECE to uraditi !!!!!!!!!!!
Svet bole kuhrac za nas , a i za njih .
Ti kada bi znao sta svet misli o "nashoj" rezoluciji , otishao bi u skupshtinu da popisnicima ........................................
 
To shto oni ne mogu da izdvoje vremena ili nece da osude zlochine nad Srbima, nije na njihovu chast. Ali mi smo to uradili i time dokazali koliko se zalazemo za mir i poshtovanje prema nevinim zrtvama. Takodje smo oprali ljagu sa lica, dok su njihova josh prljava.


e upravo to
mislim sta nas boli sta ce hrvatska da uradi,ne shvatam ljude koji da bi nesto uradili ovde uslovljavaju i druge da urade to isto
budale
 
E pa ne razumijem ni ja onda zasto mi uvijek moramo da se nekom pravdamo,a nama niko,zar smo toloki bijednici i patetici

Ne, nego smo pravna drzava koja poshtuje svoje susede i ne stidi se svog istorijskog nasledja. Ako su dedovi napravili greshku na buducim generacijama je da je isprave. Ako i mi dan danas pravimo greshku ni sami ne znajuci da je pravimo, buduce generacije ce je ispraviti.
 
To shto oni ne mogu da izdvoje vremena ili nece da osude zlochine nad Srbima, nije na njihovu chast. Ali mi smo to uradili i time dokazali koliko se zalazemo za mir i poshtovanje prema nevinim zrtvama. Takodje smo oprali ljagu sa lica, dok su njihova josh prljava.

Сада си им рекао. Неће моћи да спавају, једу, раде...
Али ћеш ти зато,
Deklaracija osnov za odštetu
http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2010/03/100331_sr_pundit.shtml

Са чистим лицем.
 
Ne, nego smo pravna drzava koja poshtuje svoje susede i ne stidi se svog istorijskog nasledja. Ako su dedovi napravili greshku na buducim generacijama je da je isprave. Ako i mi dan danas pravimo greshku ni sami ne znajuci da je pravimo, buduce generacije ce je ispraviti.

Aха,зато значи председник суда Тадић нуди Ганића Сарајеву.
 
Ne, nego smo pravna drzava koja poshtuje svoje susede i ne stidi se svog istorijskog nasledja. Ako su dedovi napravili greshku na buducim generacijama je da je isprave. Ako i mi dan danas pravimo greshku ni sami ne znajuci da je pravimo, buduce generacije ce je ispraviti.

Vi zuti bre ko u onim shpanskim serijama , na kraju raspleta ce te saznati da ste sami sebi mama.
 
Ne, nego smo pravna drzava koja poshtuje svoje susede i ne stidi se svog istorijskog nasledja. Ako su dedovi napravili greshku na buducim generacijama je da je isprave. Ako i mi dan danas pravimo greshku ni sami ne znajuci da je pravimo, buduce generacije ce je ispraviti.

Joj mnogo price i filozofije,ja sam vise za to kako drugi prema meni,tako ja prema njima,jer znas ono dobar i lud su dva rodjena brata
 

Back
Top