Ne ume da ucuti pa to ti je..

Han Pritcher

Elita
Banovan
Poruka
16.622
“Fer suđenje važnije od lokacije“
31. mart 2010. | 19:39 | Izvor: Tanjug Beograd -- Srbija ne odustaje od namere da procesuira Ejupa Ganića, ali je od toga gde se krivično gone optuženi za zločine važnije da oni dobiju fer suđenje, kaže Tadić.

Predsednik Srbije Boris Tadić je na konferenciji za novinare rekao da zemlje regiona, da bi se istinski pomirile, moraju imati poverenje u državne institucije svojih suseda. Prema njegovim rečima, bilo bi dobro da države regiona razmotre mogućnost da ustupe procesuiranje optuženih za ratne zločine zemljama u kojima se oni trenutno nalaze.

To bi, kako je ocenio, omogućilo efikasnije krivično gonjenje otuženih za ratne zločine i doprinelo izgradnji poverenja u regionu.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=03&dd=31&nav_category=64&nav_id=421676

Ja ovo vise stvarno ne razumem.
Dal je taj cuo da je Srbija jedina raspisala poternicu za Ganicem? (Ona muslimanska je smesna).
Kakvo fer sudjenje kad ga niko i ne trazi sem Sbije? (Bosanci ga traze da ga oslobode ocigledno)
Sta bre ovaj frflja?

Misim, tesko ga je pratiti vise, zaista tesko.

Dal je stres, dal je pod nekim pritiskom da non stop melje i ovako lupa, ja ne znam, al da nesto ovde ne valja - ne valja.
I otkud mu ideja da on kao predsednik moze da se mesa u pravosudje?

Nek uzme malo odmor, stvarno je otiso u aut
 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=03&dd=31&nav_category=64&nav_id=421676

Ja ovo vise stvarno ne razumem.
Dal je taj cuo da je Srbija jedina raspisala poternicu za Ganicem? (Ona muslimanska je smesna).
Kakvo fer sudjenje kad ga niko i ne trazi sem Sbije? (Bosanci ga traze da ga oslobode ocigledno)
Sta bre ovaj frflja?

Misim, tesko ga je pratiti vise, zaista tesko.

Dal je stres, dal je pod nekim pritiskom da non stop melje i ovako lupa, ja ne znam, al da nesto ovde ne valja - ne valja.
I otkud mu ideja da on kao predsednik moze da se mesa u pravosudje?


Nek uzme malo odmor, stvarno je otiso u aut
Ma jok, zahebo ga diler pa mu u belo strpao i neki od halucinogenih sinetika.:hahaha::hahaha:
 
Nema tu više šta da se priča. Pojeli smo sva moguća go*na kada su ovi ratovi 90-ih u pitanju i treba svi da nas yebu.
Jedino što možemo da naučimo za neki potencijalni sledeći sukob je da postupamo kao muje/ustaše/šiptari.
Dakle, etničiki očistiti teritoriju, a zatim plakati kako smo mi žrtve.

Dakle, podržavam sve rezolucije u kojima se osuđuje srpski narod zbog ubijenih 1959135783578137583758 muja, 385389563981389 ustaša i 3957138583651 šiptara.
Takođe podržavam da u sledećem sukobu zaista to i uradimo.
Hvala, svako dobro i doviđenja.
 
Nema tu više šta da se priča. Pojeli smo sva moguća go*na kada su ovi ratovi 90-ih u pitanju i treba svi da nas yebu.
Jedino što možemo da naučimo za neki potencijalni sledeći sukob je da postupamo kao muje/ustaše/šiptari.
Dakle, etničiki očistiti teritoriju, a zatim plakati kako smo mi žrtve.

Dakle, podržavam sve rezolucije u kojima se osuđuje srpski narod zbog ubijenih 1959135783578137583758 muja, 385389563981389 ustaša i 3957138583651 šiptara.
Takođe podržavam da u sledećem sukobu zaista to i uradimo.
Hvala, svako dobro i doviđenja.

:worth:
 
Pa Ganic i nema mnogo veze sa Srbijom , mislim jes' da je rodjen ovde al vec decenijama zivi u BiH , zlocine je pocinio tj. optuzen je za njih u u BiH , njihov je i drzavljanin ... tako da su male sanse da on bude isporucen Srbiji , gotovo nikakve ...
 
Pa Ganic i nema mnogo veze sa Srbijom , mislim jes' da je rodjen ovde al vec decenijama zivi u BiH , zlocine je pocinio u BiH , njihov je i drzavljanin ... tako da su male sanse da on bude isporucen Srbiji , gotovo nikakve ...

misis, nema pravnog osnova?

ta tema je prezvakana, imas je dole, objasnjeno je lepo da ima pravnog osnova mali milion puta.

drz se teme, ovde se govori o tome da nam je predsednik pod stresom i velikim pritiskom i da mu treba odmor.
 
Pa Ganic i nema mnogo veze sa Srbijom , mislim jes' da je rodjen ovde al vec decenijama zivi u BiH , zlocine je pocinio tj. optuzen je za njih u u BiH , njihov je i drzavljanin ... tako da su male sanse da on bude isporucen Srbiji , gotovo nikakve ...

:hahaha::hahaha: oni u sarajevu ga traze da ga oslobode,cim je uhapsen u londonu navrat na nos su objavili da ga i oni potrazuju :hahaha::hahaha: pa dzamahiriji se setaju likovi poput Ganica ili generala Dudakovica koji je pred tv kamerama naredjivao ubijanje ratnih zarobljenika i paljenje srpskih sela i on jos uvjek seta slobodan............zamisli da imaju tako nekakav snimak sa Mladicem ili drugim srpskim generalom to bi se vrtijelo dan i noc na jewropskom rts i cifutskom b92 ...:dash::dash:
 
Ne bre kod nas samo Niksicani prosperiraju , yebes te muje . :mrgreen:

Red je da se to okrene. Dosta su tamo neki fckn brđani koristili Srbiju, red je da se Srbija okrene istinskim borcima za pravdu slobodu ku*ac palac...
Naser Orić, Ejup Ganić, rahmetli Alija, Nataša Kandić, Čedomir Jovanović...pa što da ne, bundy, majku mu *****, što bi tebe izostavili?
Ipak si ti dao veliki doprinos u razbijanju brojnih zavjera koje su prokleti dođoši kovali.
 
ajd sad jedno prosto pitanje
šta ako (a velika je verovatnoća, iskreno bih voleo da grešim) Ganića ne isporuče Srbiji
šta onda??
postoji jedna varijanta gde smo mi opet ispušili kao i kod Čekua, Tačija i više ne pamtim ko je koga i gde pustio po našim crvenim, plavim ili tirkiznim poternicama
a druga varijanta je da ne ispadnemo usrani po ko zna koji put i kao šatro mi se sa tim slažemo...Srbija nema ništa protiv da ga isporuče BIH (a drugde ga i ne mogu istovariti)

ja sam odmah rekao da je mnogo mačku goveđa glava, pa je ovo oko Ganića prevelik zalogaj, jer iza njega će da stanu svi zapadni političari koji podržavaju tezu da su muslimani jedine žrtve ex sukoba na području SFRJ

što će reći, uleteli smo u nešto što je previše za nas, a sad se treba iz toga isčupati

koliko znam, Ganić ima svoj stan u Bg, dolazio je od 1995. godine par puta...neka ga sačekaju kao Iliju, pa onda..na kvarnjaka
 
misis, nema pravnog osnova?

ta tema je prezvakana, imas je dole, objasnjeno je lepo da ima pravnog osnova mali milion puta.

drz se teme, ovde se govori o tome da nam je predsednik pod stresom i velikim pritiskom i da mu treba odmor.
Ima al je tanak taj pravni osnov , a da Tadic lupeta gluposti to je prezvakano dva miliona puta , mada u ovom slucaju nema drugog izbora je zna da nema sanse da ga isporuce Srbiji , sto zbog objektivnih okolnosti , sto zbog politickih okolnosti , pa sada pokusava da se izvuce i malo ublazi poraz koji ce njegova diplomatija neminovno doziveti .
Uostalom u toj BiH pola zemlje drze Srbi , clan predsednistva im je Srbin , premijer BiH je Srbin pa nek oni onda vrse uticaj da ga osude u njihovoj drzavi , posto su nas ionako juce proglasili za izdajnike , a oni su svi do yaya Srbende , pa nek sude Ganicu ...
 
ajd sad jedno prosto pitanje
šta ako (a velika je verovatnoća, iskreno bih voleo da grešim) Ganića ne isporuče Srbiji
šta onda??
postoji jedna varijanta gde smo mi opet ispušili kao i kod Čekua, Tačija i više ne pamtim ko je koga i gde pustio po našim crvenim, plavim ili tirkiznim poternicama
a druga varijanta je da ne ispadnemo usrani po ko zna koji put i kao šatro mi se sa tim slažemo...Srbija nema ništa protiv da ga isporuče BIH (a drugde ga i ne mogu istovariti)

ja sam odmah rekao da je mnogo mačku goveđa glava, pa je ovo oko Ganića prevelik zalogaj, jer iza njega će da stanu svi zapadni političari koji podržavaju tezu da su muslimani jedine žrtve ex sukoba na području SFRJ

što će reći, uleteli smo u nešto što je previše za nas, a sad se treba iz toga isčupati

koliko znam, Ganić ima svoj stan u Bg, dolazio je od 1995. godine par puta...neka ga sačekaju kao Iliju, pa onda..na kvarnjaka

znachi umesto da "mi"(citaj: botini zuti) ispushimo mnogo je bolje po imidz "nas" (citaj: tadica) da ga od svih tuzbi legalno za sva vremena oslobodi i opere baznijansko sudstvo
alal vera
 
Red je da se to okrene. Dosta su tamo neki fckn brđani koristili Srbiju, red je da se Srbija okrene istinskim borcima za pravdu slobodu ku*ac palac...
Naser Orić, Ejup Ganić, rahmetli Alija, Nataša Kandić, Čedomir Jovanović...pa što da ne, bundy, majku mu *****, što bi tebe izostavili?
Ipak si ti dao veliki doprinos u razbijanju brojnih zavjera koje su prokleti dođoši kovali.

ruralni ovcoheb iz rajvosa
vis da kaze kolega ta je i taj iz istog jata ko i ovi do sada :(
 
vis da kaze kolega ta je i taj iz istog jata ko i ovi do sada :(

Nemoj da si pun predrasuda kolega bundy, nećeš valjda vjerovati na riječ jednog patriJote...ako on to kaže za njega, to mora da znači da je jedan veliki borac za pravdu, istinu i punk...ja sam za to da ga ti i gradonačelnik Novog Sada dočekate i poželite mu svako dobro u ovoj novoj, juče stvorenoj Srbiji...'bem li ga, mnogo je dobro.
 
znachi umesto da "mi"(citaj: botini zuti) ispushimo mnogo je bolje po imidz "nas" (citaj: tadica) da ga od svih tuzbi legalno za sva vremena oslobodi i opere baznijansko sudstvo
alal vera

pa u svakoj opciji Ganić odlazi u Sarajevo i sa ovim smo se obrukali svi, počev kao država, tužilaštvo, pravosuđe...iskreno bih voleo da grešim
a tačno je da je isti taj dolazio u Bg x puta od završetka rata, a svi znaju za to i nikoga nije bolela patka, kao što boli i ove danas, ali se eto malo raskokodakali, šatro regionalni lider u osuđivanju zločinaca, ali sve će to doći na svoje kad popiju šamarčinu i Ejupa puste da se vrati kući
 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=03&dd=31&nav_category=64&nav_id=421676

Ja ovo vise stvarno ne razumem.
Dal je taj cuo da je Srbija jedina raspisala poternicu za Ganicem? (Ona muslimanska je smesna).
Kakvo fer sudjenje kad ga niko i ne trazi sem Sbije? (Bosanci ga traze da ga oslobode ocigledno)
Sta bre ovaj frflja?

Misim, tesko ga je pratiti vise, zaista tesko.

Dal je stres, dal je pod nekim pritiskom da non stop melje i ovako lupa, ja ne znam, al da nesto ovde ne valja - ne valja.
I otkud mu ideja da on kao predsednik moze da se mesa u pravosudje?

Nek uzme malo odmor, stvarno je otiso u aut

Имитира оног маторог злочинца Капичића који је рекао: "Ја сам тада био бог!"...тако и он хоће да буде ДИКТАТОР, ДА О СВЕМУ ОН ОДЛУЧУЈЕ, ДА БУДЕ И СУДИЈА И ТУЖИЛАЦ; ДА СЕ ЗА СВЕ ИСКЉУЧИВО ОН ПИТА... трагедија... неуравнотежена личност са патолошким властољубљем...
 

Back
Top