Ne ume da ucuti pa to ti je..
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Ne ume da ucuti pa to ti je..

Elita
    Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ne ume da ucuti pa to ti je..

“Fer suđenje važnije od lokacije“
    31. mart 2010. | 19:39 | Izvor: Tanjug Beograd -- Srbija ne odustaje od namere da procesuira Ejupa Ganića, ali je od toga gde se krivično gone optuženi za zločine važnije da oni dobiju fer suđenje, kaže Tadić.

Predsednik Srbije Boris Tadić je na konferenciji za novinare rekao da zemlje regiona, da bi se istinski pomirile, moraju imati poverenje u državne institucije svojih suseda. Prema njegovim rečima, bilo bi dobro da države regiona razmotre mogućnost da ustupe procesuiranje optuženih za ratne zločine zemljama u kojima se oni trenutno nalaze.

To bi, kako je ocenio, omogućilo efikasnije krivično gonjenje otuženih za ratne zločine i doprinelo izgradnji poverenja u regionu.
    http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=03&dd=31&nav_category=64&nav_id=421676

Ja ovo vise stvarno ne razumem.
    Dal je taj cuo da je Srbija jedina raspisala poternicu za Ganicem? (Ona muslimanska je smesna).
    Kakvo fer sudjenje kad ga niko i ne trazi sem Sbije? (Bosanci ga traze da ga oslobode ocigledno)
    Sta bre ovaj frflja?

Misim, tesko ga je pratiti vise, zaista tesko.

Dal je stres, dal je pod nekim pritiskom da non stop melje i ovako lupa, ja ne znam, al da nesto ovde ne valja - ne valja.
    I otkud mu ideja da on kao predsednik moze da se mesa u pravosudje?

Nek uzme malo odmor, stvarno je otiso u aut

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Podrazumevano Re: Ne ume da ucuti pa to ti je..

Pa,najbolje ucutati.Samo pitam se ko ?

Domaćin
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio 3nojavi Omladinac Pogledaj poruku
    http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=03&dd=31&nav_category=64&nav_id=421676

Dal je taj cuo da je Srbija jedina raspisala poternicu za Ganicem? (Ona muslimanska je smesna).
    Kakvo fer sudjenje kad ga niko i ne trazi sem Sbije? (Bosanci ga traze da ga oslobode ocigledno)
    Sta bre ovaj frflja?

Dal je stres, dal je pod nekim pritiskom da non stop melje i ovako lupa, ja ne znam, al da nesto ovde ne valja - ne valja.

Ma jok, zahebo ga diler pa mu u belo strpao i neki od halucinogenih sinetika.

Elita peti ligament (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Nema tu više šta da se priča. Pojeli smo sva moguća go*na kada su ovi ratovi 90-ih u pitanju i treba svi da nas yebu.
    Jedino što možemo da naučimo za neki potencijalni sledeći sukob je da postupamo kao muje/ustaše/šiptari.
    Dakle, etničiki očistiti teritoriju, a zatim plakati kako smo mi žrtve.

Dakle, podržavam sve rezolucije u kojima se osuđuje srpski narod zbog ubijenih 1959135783578137583758 muja, 385389563981389 ustaša i 3957138583651 šiptara.
    Takođe podržavam da u sledećem sukobu zaista to i uradimo.
    Hvala, svako dobro i doviđenja.

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio peti ligament Pogledaj poruku
    Nema tu više šta da se priča. Pojeli smo sva moguća go*na kada su ovi ratovi 90-ih u pitanju i treba svi da nas yebu.
    Jedino što možemo da naučimo za neki potencijalni sledeći sukob je da postupamo kao muje/ustaše/šiptari.
    Dakle, etničiki očistiti teritoriju, a zatim plakati kako smo mi žrtve.

Dakle, podržavam sve rezolucije u kojima se osuđuje srpski narod zbog ubijenih 1959135783578137583758 muja, 385389563981389 ustaša i 3957138583651 šiptara.
    Takođe podržavam da u sledećem sukobu zaista to i uradimo.
    Hvala, svako dobro i doviđenja.

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Verovatno ne može da ga dobije ovde i da ga traži

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Covek je ego manijak,nista me od njega ne cudi.

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

bota nas znachi obavashtava da ima puno poverenje u nepristrasnost sudstva koje shtiti branimira glavasha lol
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Pa Ganic i nema mnogo veze sa Srbijom , mislim jes' da je rodjen ovde al vec decenijama zivi u BiH , zlocine je pocinio tj. optuzen je za njih u u BiH , njihov je i drzavljanin ... tako da su male sanse da on bude isporucen Srbiji , gotovo nikakve ...
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    22.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Pa Ganic i nema mnogo veze sa Srbijom , mislim jes' da je rodjen ovde al vec decenijama zivi u BiH , zlocine je pocinio u BiH , njihov je i drzavljanin ... tako da su male sanse da on bude isporucen Srbiji , gotovo nikakve ...
    Ma osloboditi heroja iz ratova 90ih...
    Nadam se da će biti predložen za počasnog građanina...evo...Novog Sada npr...

Elita
    Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa Ganic i nema mnogo veze sa Srbijom , mislim jes' da je rodjen ovde al vec decenijama zivi u BiH , zlocine je pocinio u BiH , njihov je i drzavljanin ... tako da su male sanse da on bude isporucen Srbiji , gotovo nikakve ...
    misis, nema pravnog osnova?

ta tema je prezvakana, imas je dole, objasnjeno je lepo da ima pravnog osnova mali milion puta.

drz se teme, ovde se govori o tome da nam je predsednik pod stresom i velikim pritiskom i da mu treba odmor.

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Ma osloboditi heroja iz ratova 90ih...
    Nadam se da će biti predložen za počasnog građanina...evo...Novog Sada npr...
    Ne bre kod nas samo Niksicani prosperiraju , yebes te muje .
    The Show Must Go On...

Elita
    Učlanjen
    30.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    497

ruralni ovcoheb iz rajvosa

Domaćin RSmusliman (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Pa Ganic i nema mnogo veze sa Srbijom , mislim jes' da je rodjen ovde al vec decenijama zivi u BiH , zlocine je pocinio tj. optuzen je za njih u u BiH , njihov je i drzavljanin ... tako da su male sanse da on bude isporucen Srbiji , gotovo nikakve ...
    oni u sarajevu ga traze da ga oslobode,cim je uhapsen u londonu navrat na nos su objavili da ga i oni potrazuju pa dzamahiriji se setaju likovi poput Ganica ili generala Dudakovica koji je pred tv kamerama naredjivao ubijanje ratnih zarobljenika i paljenje srpskih sela i on jos uvjek seta slobodan............zamisli da imaju tako nekakav snimak sa Mladicem ili drugim srpskim generalom to bi se vrtijelo dan i noc na jewropskom rts i cifutskom b92 ...
    Krajina je srce Srbije

Domaćin Serdar Scepan Radojevic (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Srbiji treba neki Srpski MOSSAD.!
    "… Tamo gdje odzvanja naša riječ, gdje se još glagolja i gdje se još, kao stari zlatnik, obrće naša riječ, znaj čedo moje, da je to naša država bez obzira na to ko u njoj vlada…“

Učlanjen
    22.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Ne bre kod nas samo Niksicani prosperiraju , yebes te muje .
    Red je da se to okrene. Dosta su tamo neki fckn brđani koristili Srbiju, red je da se Srbija okrene istinskim borcima za pravdu slobodu ku*ac palac...
    Naser Orić, Ejup Ganić, rahmetli Alija, Nataša Kandić, Čedomir Jovanović...pa što da ne, bundy, majku mu *****, što bi tebe izostavili?
    Ipak si ti dao veliki doprinos u razbijanju brojnih zavjera koje su prokleti dođoši kovali.

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

ajd sad jedno prosto pitanje
    šta ako (a velika je verovatnoća, iskreno bih voleo da grešim) Ganića ne isporuče Srbiji
    šta onda??
    postoji jedna varijanta gde smo mi opet ispušili kao i kod Čekua, Tačija i više ne pamtim ko je koga i gde pustio po našim crvenim, plavim ili tirkiznim poternicama
    a druga varijanta je da ne ispadnemo usrani po ko zna koji put i kao šatro mi se sa tim slažemo...Srbija nema ništa protiv da ga isporuče BIH (a drugde ga i ne mogu istovariti)

ja sam odmah rekao da je mnogo mačku goveđa glava, pa je ovo oko Ganića prevelik zalogaj, jer iza njega će da stanu svi zapadni političari koji podržavaju tezu da su muslimani jedine žrtve ex sukoba na području SFRJ

što će reći, uleteli smo u nešto što je previše za nas, a sad se treba iz toga isčupati

koliko znam, Ganić ima svoj stan u Bg, dolazio je od 1995. godine par puta...neka ga sačekaju kao Iliju, pa onda..na kvarnjaka

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

misis, nema pravnog osnova?

ta tema je prezvakana, imas je dole, objasnjeno je lepo da ima pravnog osnova mali milion puta.

drz se teme, ovde se govori o tome da nam je predsednik pod stresom i velikim pritiskom i da mu treba odmor.
    Ima al je tanak taj pravni osnov , a da Tadic lupeta gluposti to je prezvakano dva miliona puta , mada u ovom slucaju nema drugog izbora je zna da nema sanse da ga isporuce Srbiji , sto zbog objektivnih okolnosti , sto zbog politickih okolnosti , pa sada pokusava da se izvuce i malo ublazi poraz koji ce njegova diplomatija neminovno doziveti .
    Uostalom u toj BiH pola zemlje drze Srbi , clan predsednistva im je Srbin , premijer BiH je Srbin pa nek oni onda vrse uticaj da ga osude u njihovoj drzavi , posto su nas ionako juce proglasili za izdajnike , a oni su svi do yaya Srbende , pa nek sude Ganicu ...
    The Show Must Go On...

Domaćin
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio Serdar Scepan Radojevic Pogledaj poruku
    Srbiji treba neki Srpski MOSSAD.!
    E ovo ima logike i o ovome treba dobro razmisliti i na tome raditi. Ako nece vlast treba ljudi da se samoorganizuju i postupe po predlogu.

Učlanjen
    22.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

uleteli smo u nešto što je previše za nas
    Sve je previše za nas.

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Citat Original postavio filatelista, pa šta? Pogledaj poruku
    ajd sad jedno prosto pitanje
    šta ako (a velika je verovatnoća, iskreno bih voleo da grešim) Ganića ne isporuče Srbiji
    šta onda??
    postoji jedna varijanta gde smo mi opet ispušili kao i kod Čekua, Tačija i više ne pamtim ko je koga i gde pustio po našim crvenim, plavim ili tirkiznim poternicama
    a druga varijanta je da ne ispadnemo usrani po ko zna koji put i kao šatro mi se sa tim slažemo...Srbija nema ništa protiv da ga isporuče BIH (a drugde ga i ne mogu istovariti)

ja sam odmah rekao da je mnogo mačku goveđa glava, pa je ovo oko Ganića prevelik zalogaj, jer iza njega će da stanu svi zapadni političari koji podržavaju tezu da su muslimani jedine žrtve ex sukoba na području SFRJ

što će reći, uleteli smo u nešto što je previše za nas, a sad se treba iz toga isčupati

koliko znam, Ganić ima svoj stan u Bg, dolazio je od 1995. godine par puta...neka ga sačekaju kao Iliju, pa onda..na kvarnjaka
    znachi umesto da "mi"(citaj: botini zuti) ispushimo mnogo je bolje po imidz "nas" (citaj: tadica) da ga od svih tuzbi legalno za sva vremena oslobodi i opere baznijansko sudstvo
    alal vera
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Red je da se to okrene. Dosta su tamo neki fckn brđani koristili Srbiju, red je da se Srbija okrene istinskim borcima za pravdu slobodu ku*ac palac...
    Naser Orić, Ejup Ganić, rahmetli Alija, Nataša Kandić, Čedomir Jovanović...pa što da ne, bundy, majku mu *****, što bi tebe izostavili?
    Ipak si ti dao veliki doprinos u razbijanju brojnih zavjera koje su prokleti dođoši kovali.
    Citat Original postavio velke712 Pogledaj poruku
    ruralni ovcoheb iz rajvosa
    vis da kaze kolega ta je i taj iz istog jata ko i ovi do sada
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    22.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

vis da kaze kolega ta je i taj iz istog jata ko i ovi do sada
    Nemoj da si pun predrasuda kolega bundy, nećeš valjda vjerovati na riječ jednog patriJote...ako on to kaže za njega, to mora da znači da je jedan veliki borac za pravdu, istinu i punk...ja sam za to da ga ti i gradonačelnik Novog Sada dočekate i poželite mu svako dobro u ovoj novoj, juče stvorenoj Srbiji...'bem li ga, mnogo je dobro.

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Citat Original postavio Derer Pogledaj poruku
    znachi umesto da "mi"(citaj: botini zuti) ispushimo mnogo je bolje po imidz "nas" (citaj: tadica) da ga od svih tuzbi legalno za sva vremena oslobodi i opere baznijansko sudstvo
    alal vera
    pa u svakoj opciji Ganić odlazi u Sarajevo i sa ovim smo se obrukali svi, počev kao država, tužilaštvo, pravosuđe...iskreno bih voleo da grešim
    a tačno je da je isti taj dolazio u Bg x puta od završetka rata, a svi znaju za to i nikoga nije bolela patka, kao što boli i ove danas, ali se eto malo raskokodakali, šatro regionalni lider u osuđivanju zločinaca, ali sve će to doći na svoje kad popiju šamarčinu i Ejupa puste da se vrati kući

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2080

Sta bre ovaj frflja?

Имитира оног маторог злочинца Капичића који је рекао: "Ја сам тада био бог!"...тако и он хоће да буде ДИКТАТОР, ДА О СВЕМУ ОН ОДЛУЧУЈЕ, ДА БУДЕ И СУДИЈА И ТУЖИЛАЦ; ДА СЕ ЗА СВЕ ИСКЉУЧИВО ОН ПИТА... трагедија... неуравнотежена личност са патолошким властољубљем...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Slične teme

1. Ućuti, majke ti
    Autor schatje u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 191
    Poslednja poruka: 04.03.2010., 16:17

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •