Dacic postao iskreni Hriscanin !!!

dejannn

Iskusan
Poruka
5.717
Sta nas sve nece docekati od preletaca. http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=558d6ec6d78e5a19d179eadb2c3dc550&lang=0
SRAMOTA !!! od teskog komuniste do iskrenog hriscanina , cim je doso na vlast , racuna ovako ce uzeti vise glsova,Pa vi sto glasate sa te lazove i manipulante glasajte i dalje, samo da cujemo jos i Bajatovica i Mrkonjica da su i oni postali veliki hriscani,Kuku lele Srbijo zemljo ludaka, ako glasas i dalje za ove ludake i zasluzila si sve lose sto te snadje.
 
Poslednja izmena:

Црвени атеиста честита јеретицима папским празник, који не да неће да им буде на радост, већ на вечну осуди јер вероваше лажима и још друге подучаваше њој.

Васкрс се још није прославио ове године, тако да може да им ''честита'', само светог Кирила Јерусалимског http://www.svetosavlje.org/biblioteka/prolog/index.php?m=03&d=18&a=1 и то најбоље његовим светим и за паписте разобличујућим речима:

„Некада су јеретици били јавни, а сада је Црква пуна скривених јеретика. Одступили су људи од истине, по сврбењу својих ушију (2 Тим 4,3). Сви са задовољством слушају само ласкаве [јеретичке] речи на удовољење властите сујете. А речи исцељујуће нико не прихвата. Многи су одступили од исправних схватања, и одабирају удобност зла, не желећи да се окрену ка добром. Сада је то одступништво [од вере], после кога треба очекивати ђавола. И већ је он почео да шаље своје претходнике, да му припреме пут погибљи. Зато треба водити рачуна о себи, о људима, и јачати душу своју.“ (Поуке за оглашене)
+Свети Кирил Јерусалимски+
 
Sta nas sve nece docekati od preletaca. http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=558d6ec6d78e5a19d179eadb2c3dc550&lang=0
SRAMOTA !!! od teskog komuniste do iskrenog hriscanina , cim je doso na vlast , racuna ovako ce uzeti vise glsova,Pa vi sto glasate sa te lazove i manipulante glasajte i dalje, samo da cujemo jos i Bajatovica i Mrkonjica da su i oni postali veliki hriscani,Kuku lele Srbijo zemljo ludaka, ako glasas i dalje za ove ludake i zasluzila si sve lose sto te snadje.
Ја из овог не видим то што ти помињеш.

Него је само један службеник владе протоколарно честитао некима тамо. :roll:

А то, о прелетачима, и новокомпонованим Србима и православцима је једна посебна тема, овде присутна у протеклих 20-ак година, и ја стално о томе говорим и пишем, јер добро знам, да је управо због те новокомпонованости , а без прихватања и схватања истинске националне и верске-православне идеје нама овако како је.
 
Beograd -- Ministar Ivica Dačić izjavio je da Srbija pruža utočište najvećem broju izbeglica i da je među prvih pet država u svetu sa produženom izbegličkom situacijom.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=03&dd=31&nav_id=421458

Ма немогу да верујем.
Највише избгеглица у злоћинаћкој држави.
И то ладно изјави министар који је гласао за декларацију.Колико јуче.
 
Sta nas sve nece docekati od preletaca. http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=558d6ec6d78e5a19d179eadb2c3dc550&lang=0
SRAMOTA !!! od teskog komuniste do iskrenog hriscanina , cim je doso na vlast , racuna ovako ce uzeti vise glsova,Pa vi sto glasate sa te lazove i manipulante glasajte i dalje, samo da cujemo jos i Bajatovica i Mrkonjica da su i oni postali veliki hriscani,Kuku lele Srbijo zemljo ludaka, ako glasas i dalje za ove ludake i zasluzila si sve lose sto te snadje.

Ово да човек добије пролив када прочита... страшно...





dačić čestitao uskrs katolicima

Politika - Pre sat i 42 minuta BEOGRAD - Zamenik predsednika Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova (MUP) Ivica Dačić uputio je, povodom uskršnjih praznika, čestitku nadbiskupu Stanislavu Hočevaru.
"Neka Vam predstojeći praznični dani donesu radost, zdravlje i duhovni mir. Vaskrsenje Hristovo uliva nam snagu da verujemo u pobedu nad zlom u sebi i oko sebe, i da nađemo put ka pokajanju, praštanju, ljubavi i duhovnom preobraženju", kaže se u čestitki.



А да не говорим о томе КАКАВ ЈЕ БОЛИД ПО СТОТИ ПУТ ИСПАО ЈЕР ОВЕ ГОДИНЕ И РИМОКАТОЛИЧКИ И ПРАВОСЛАВНИ УСКРС ПАДАЈУ У ИСТИ ДАН, ШТО ЗНАЧИ ДА ЈЕ ЧЕСТИТАО УСКРС САМО КАТОЛИЦИМА АЛИ НЕ И ПРАВОСЛАВЦИМА...:rtfm::rtfm::rtfm:.......:evil::evil::evil:





Datumi uskršnje nedelje, 2000-2020
Godina Katolici.................. Pravoslavci
2000 ........23. april................. 30. april
2001........ 15. april................. 15. april
2002........ 31. mart................. 5. maj
2003........ 20. april................. 27. april
2004........ 11. april ................ 11. april
2005........ 27. mart................. 1. maj
2006........ 16. april................. 23. april
2007......... 8. april ................. 8. april
2008......... 23. mart............... 27. april
2009........ 12. april................ 19. april
2010........ 4. april ................. 4. april
2011........ 24. april ................24. april
2012........ 8. april.................. 15. april
2013......... 31. mart............... 5. maj
2014........ 20. april ................20. april
2015......... 5. april................ 12. april
2016........ 27. mart ................1. maj
2017........ 16. april ................ 16. april
2018......... 1. april................. 8. april
2019 ........21. april................. 28. april
2020........ 12. april................ 19. april

Računanje:

Uskrs se slavi u nedelju koja slijedi nakon prvog punog mjeseca poslije proljetne ravnodnevnice. Zbog toga Uskrs može biti na bilo koji datum između 21. marta i 25. aprila(razlika između vremena obilježavanja Uskrsa i Vaskrsa je zbog toga što Katolici koriste Gregorijanski kalendar, a pravoslavci Julijanski kalendar).
 
Ово би било добро да ставиш као подсетник и себи и другима (јер је лековито)

Katolici koriste Gregorijanski kalendar, a pravoslavci Julijanski kalendar).

место овог збуна

БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране

Користиће и теби и другима за пар година, за разликовање жита од кукоља.
 
IMG_3690w.jpg

Уочи разлику (ако можеш).

Pq1rgdmS.jpg
 
И шта сте овиме хтели да кажете ?

Нормално је да Двор развија пријатељске односе са свим црквама и верским заједницама у земљи. Побогу, ово је 21. век.
Пријатељство са непријатељима Божијим(јеретицима папистичким, протестантски и окултистима масонерије), је непријатељство са Богом, Који је Пут, Истина и Живот.

А ко се Богу и Истини противи, код ђавола и лажи налази уточиште.

SVETI KOZMA ETOLSKI-"Za sve sto se Pravoslavnima bude dogadjalo u poslednje vreme,kunite Papu,on je uzrocnik svih zala..."


"Љуби непријатеље своје (личне непријатеље), непријатеља Божијих (јеретика) се гнушај, а непријатеље Отачаства сатри" +Свети Филарет Московски+
 
Poštovani,

Napravili ste prekršaj na forumu!

Razlog: Širenje mržnje / Diskriminacija
-------
Vredjanje katolicke crkve.
-------

Ovaj prekršaj, vredan 1 poen(a), može rezultovati ograničenjem pristupa sve dok ne istekne. Ozbiljni prekršaji nikada ne ističu.

Problematičan tekst:
http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=13404013

Posto me je Shojo Maho upravo kaznila pod optuzbom da sam uvredio Katolicku crkvu da objasnim na sta sam mislio...

Stanislav Hocevar nije samo svesteno lice, vec i jedan od dva predstavnika i osnivaca Panevropske unije u Srbiji... politicar... agent, kako god... (humanitarna organizacija sigurno nisu). Drugi predstavnik je rotarijanski guverner, evropski senator, Nislija Dr. Vojislav Mitic, inace gost na slavama kod Karadjordjevica. A Ivica Dacic o kome je ovde bilo reci naveden je kao jedan od zvanica na jednoj od poslednjih konferencija Panevropske unije u Srbiji.

Dakle, na to sam mislio.

A na sta je moderatorka mislila kada me je optuzila... Prvo, ako ja kazem za nekoga da je bagra, ja tako mislim i ne vidim kako moje misljenje siri mrznju, posto svako moze da se slozi sa time ili ne.
Drugo, ako jeste sirenje mrznje, onda sam je sirio protiv svih pomenutih, a ne, kako ona rece, samo protiv Katolicke crkve.

Muka mi je od zatucanosti i pristrasnosti, bilo sekularne, bilo verske.

Poen neka ide, ali bi izvinjenej bilo na mestu.

Ili da ocekujem ban? :eek:
 

Back
Top